Revolut - zkušenosti

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Dr.D 6. 8. 2018 13:09

Je to úplně jedno.
Dr.D
Diskutér

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 6. 8. 2018 13:09

Lepší je to vůbec nedělat.
Kolem.jdouci
Diskutér

Odeslat příspěvekod Dr.D 6. 8. 2018 13:12

Tak pokud jí/mu nevadí, že může o Revolutku přijít, tak proč ne :-)
Dr.D
Diskutér

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 6. 8. 2018 13:15

Jenže se najde ještě pár podobných kokotů a Revolut to třeba začne řešit a dotkne se to i ostatních lidí, kteří to nevyužívají jen kvůli dojení bonusů.
Kolem.jdouci
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 6. 8. 2018 14:19

No ač to také neschvaluji, tak českej trh je fakt z míry nevyvede. V nejhorším killnou uživatele nebo zavedou poplatek, který ale těžko bude platit jen pro ČR.
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 7. 8. 2018 13:19

Moc spolehlivé převody CZK do ČR tedy nemají. Dva neúspěšné pokusy před cca půl hodinou na účet,na který jsem CZK cca před měsícem převedl bez problémů zrušeny, s hláškou, že to mám zkusit později (částka něco přes 100 CZK, tedy určitě nebojuji s limity). Nejprve hláška, že peníze jsou na cestě s fajkou a obratem hláška, že transakce selhala. V detailech transakce je rejected.

-- 7. 8. 2018 14:34 --

3 pokus, stejný výsledek, druhá hláška: "Payment request for "částka" has failed, please try again later".

Má (měl) někdo stejný problém? Řešení?
MirekM.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod treborit 7. 8. 2018 13:52

prevadel jsem (ne dnes) v poslednich trech dnech asi pet plateb radove v desetitisicich .. uz dorazily 4, cekam posledni zitra ...
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 7. 8. 2018 14:49

Jo to samý, teď chci převést 6000 Kč ... declined, pak jsme to snižoval až na 1000 Kč (jako že bych posla víc plateb) ale stále declined. Fakt služby na nic. Můj limit OK a na chatu zase nereagují. Totálně nespolehlivé. :-(

-- 7. 8. 2018 16:32 --

Maji problém. Z chatu:

The relevant team has just provided me with an information that it could be a technical problem in our system. Would you be so kind to give this issue some more time to be resolved, please, so you could use your card without difficulties anymore? I would really appreciate your patience.
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 7. 8. 2018 19:15

Převod CZK do ČR je stále KO.
MirekM.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 7. 8. 2018 19:25

Problém nemají jen v převodech, ale nejde do systému zadat dnes celé odpoledne ani nový příjemce pro budoucí platby (tedy nový IBAN+Swift), vždy v posledním kroku skončí hláškou že je něco špatně a má se zkusit později. Takže nějaký globálnější problém, nejde vůbec jen o zadání platby, ale i o takovouto databázovou operaci přidání příjemce.

Jinak tímto svým prvním zdejším příspěvkem zdravím všechny na tomto fóru, které již nějakou dobu čtu a bylo mi před 2 měsíci inspirací třeba i právě v založení Revolutu.
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 7. 8. 2018 20:11

Zajímavý je, že platby v EUR jedou a v CZK ne.
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod jan.za 7. 8. 2018 20:36

Teď se mi podařilo převést cca 1500 přes mobilní aplikaci...
jan.za
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 7. 8. 2018 21:20

Mně již také prošel převod CZK do ČR.
MirekM.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod čulibrk 8. 8. 2018 05:57

Mně stále nic nejede. Nepošlu ani 1 CZK. Myslím, že jejich support lže a je to výsledek nějakého osobního blokování mého účtu. :-(
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod jan.za 8. 8. 2018 06:24

čulibrk píše:Mně stále nic nejede. Nepošlu ani 1 CZK. Myslím, že jejich support lže a je to výsledek nějakého osobního blokování mého účtu. :-(

pouzival jsi ty převody často? Vysoké částky? Já s tím občas i něco zaplatím...
jan.za
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka