Revolut - zkušenosti

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod MirekM. 7. 9. 2018 11:22

xls: Nešla by ta zneužitá karta mírně konkretizovat?
MirekM.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod eL Ká 7. 9. 2018 12:15

wombat88 píše:Ale pořád bych zůstal u toho, že v termínalu v hospodě jde platit přece jen fyzickou kartou

Většina terminálů umožňuje číslo karty zadat i ručně.
eL Ká
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 7. 9. 2018 12:36

To by na sebe podvodník upozornil nestandardní déletrvající platbou, pokud takový typ platby je vůbec možný ...
MirekM.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod taylor729 7. 9. 2018 14:02

Tak to s placenou turbo sepa platbou byl nejaky exces. Dnes uz mi sepa platba prosla zase v turbo rezimu automaticky a zdarma, jako driv.
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod 1.5TSI 7. 9. 2018 14:19

V dubnu a kvetnu jsem asi 4x nabil kartou Revolut 500 Kc, protoze mi dali takovy transakcni limit, pak jsem asi dvakrat zaplatil na ebay, zbytek vybil na ucet, pak jsem to do zari nepouzil, nyni jsem zkusil nabit kartou 25000 Kc a proslo to. To je zajimave s tim limitem.
1.5TSI
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 7. 9. 2018 14:28

MirekM. píše:xls: Nešla by ta zneužitá karta mírně konkretizovat?

To je v podstatě jedno, může se to stát s jakoukoli.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod wombat88 7. 9. 2018 15:22

Navíc to bylo 820 Kč, takže PIN, ten už fakt nevím kde by kdo vzal.. :-)

-- 7. 9. 2018 15:32 --

Momentálně jsem si nechal poslat účtenku z te Pizzerie a napsal do Komunity Revolutu, vzhledem k tomu, že ty témata autorizují, tak jsem zvědavý, jestli to vůbec pustí.. :-)

Každopádně jsem zvědavý kam se to bude vývýjet, pže mi to opravdu příjde celý zvláštní :-)
wombat88
Návštěvník

Odeslat příspěvekod treborit 7. 9. 2018 16:08

Cetl jsem na "community.revolut.com" podobne pribehy ...
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod goropes 7. 9. 2018 17:01

btw. vy už někdo máte tu metal kartu? přihlásil jsem se do pořadníku, ale od té doby žádná odezva. Museli jste za ni zaplatit, nebo byla nějaká akce?
goropes
Diskutér

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 7. 9. 2018 17:31

Ty "prémiové" a metal karty mi připadají jako pěkný ojeb ;) Nepoužitelné pojištění, a zvýšení free ATM z 200 na 400/600 liber, když většina slušných bank má free ATM bez limitů? To přece nedává smysl. A tahat těžkou kartu? Hm.

Kdyby raději přišli s Apple Pay, chudáci kamarádi s iPhone pořád zoufají, že nezaplatí telefonem.. Těm by Revolut pomohl.
Radek.Hulan
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 7. 9. 2018 17:57

Včera jsem dobil kartou 10000 Kč a dnes už mi nedovolí nabít nic. :-(
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod Ridder 7. 9. 2018 18:04

Asi nikdo neví, jak ty limity fungují, že? Za září jsem Revolut nepoužil, tak mi u limitu svítí pořád 0/120000 Kč. Potřeboval jsem směnit 65k Kč za € a nešlo to, tak jsem musel použít Roklen.
Ridder
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 7. 9. 2018 19:35

Na supportu mi jasně řekli, že limity jsou tajné a stanovované individuálně dle nějakého algoritmu, který nikdo vlastně nezná. Navíc se nedají zjistit jinak než metodou pokus-omyl.
Mr.Scully
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 7. 9. 2018 20:01

Finanční instituce, která si hraje na banku přece musí mít jasně stanovená pravidla. Pokud je nemá, jak někteří píšete o nějakých tajných limitech individuálně nastavovaných, je to naprosto nedůvěryhodný finanční podnik.

Kdybych tento pastav znal před založením účtů, účty bych nezakládal.

Připomínám svůj dotaz: již má někdo zrušení účtu s kartou úspěšně za sebou?

-- 7. 9. 2018 20:08 --

čulibrk píše:Včera jsem dobil kartou 10000 Kč a dnes už mi nedovolí nabít nic. :-(

Nenabíjel si náhodou KK HB? :-)
MirekM.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 7. 9. 2018 20:35

Revolut je fajn pro drobné pohyby, třeba si na něj napojit Spotify, Netflix a další předplatná a těch pár EUR převádět v dobrém kurzu. A je fajn pro rychlé placení telefonem (Google Pay), v pozadí auto top-up z české kreditky.

Ale pořizovat si od nich "prémiovou" Metal kartu, která nic prémiového neumí, protože i základní účet má zásadní problémy a nejasnosti, to je fakt jen póza.
Radek.Hulan
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka