Revolut - zkušenosti

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod wit.cz 10. 4. 2019 17:55

A pořád si přirazí nějakých 220 THB? Přišlo mi to vždycky jako jedna z typických asijských ojebávek...
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod alfas123 11. 4. 2019 18:58

you'll stay as part of our UK entity for the foreseeable future, and that you don’t need to do anything on your side for now
alfas123
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 11. 4. 2019 19:04

Ano také mi tento vtipný email přišel-tedy vtipem myslím to, jak tam v textu vtipně využili přenesených významů jmen některých politiků, jako Merkel či Macron :).
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod MiASX 11. 4. 2019 19:10

No ja zacinam jejich emaily vnimat jako spam.
MiASX
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 12. 4. 2019 06:18

Spouštím Revolut i na PC pod emulátorem BlueStack 3. Do verze Revolutu 5.39 vše bez problémů. Verze 5.41 nelze stáhnout z Google Play. Při instalaci souboru apk verze 5.40 a 5.41 uloženého z mobilu na PC se sice Revolut v emulátoru spustí, ale jen černá obrazovka a dále se nic neděje. Stejně jsem dopadl s nemožností stažení z Google Play verze 5.41 i po upgrade emulátoru na nejnovější verzi (4) a nastavení emulace mobilu na Samsung Galaxy 8.
MirekM.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 12. 4. 2019 10:55

Toto je zásadní důvod pro Revolut a 4 karty u nich ...

https://www.zive.cz/clanky/vetsina-hote ... fault.aspx
Radek.Hulan
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 12. 4. 2019 11:08

na tohle mám finančního arbitra :). Hotelu dám číslo karty s minimálním zůstatkem.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod wit.cz 12. 4. 2019 11:10

Není to ani tak důvod pro Revolut jako pro banky, aby umožnily zákazníkům lépe ovládat/zabezpečit své platební karty, nikoliv pouze nastavením mnohdy nevyhovujících limitů.
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 12. 4. 2019 11:12

Však spoustu bank to už umí, jen na to lidi dost prdí. A proč by se taky měli namáhat, když za jejich nezodpovědnost stejně ručí banka. To je právě výhoda českých karet a českých bank, že je kde se domoci práva.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Tomason87 12. 4. 2019 11:22

Proč by to měl být zásadní důvod zrovna pro Revolut? Stačí mít jakoukoliv kartu vyhrazenou pro tyto účely, ideálně kreditního charakteru. Já mám třeba na Revolutu docela dost peněz a nebyl bych rád, aby se číslo karty někde válelo...
Tomason87
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 12. 4. 2019 12:18

Opravdu držíš na Revolutu hodně peněz? A až tě bloknou a nebudeš se mít 2 dny kam dovolat, budeš dělat co? A kdo ví, jak je to zde s pojištěním vkladů. Já tu držím zůstatek do 100 Kč.

Jednou jsem viděl v aplikaci Revolut, jak se mi snaží Booking.com neoprávněně strhnout nějakou částku, tak jsem byl rád, že jsem měl v aplikaci obě karty zamklé a nic se nestrhlo.
Naposledy upravil čulibrk dne 12. 4. 2019 12:22, celkově upraveno 2
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 12. 4. 2019 12:19

Únik čísla karty by mohl být ještě ten menší problém, ale když podobným způsobem unikají kopie pasů, tak bych se docela nerád dověděl za pár let, že někde na jednotném trhu EU v zemi s liknavějším regulátorem si kdesi třeba na Maltě dokázal někdo načerpat úvěr...
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomason87 12. 4. 2019 13:03

Tak relativně hodně, většinou vyšší desítky tisíc. Využívám hojně konverze měn a nechce se mi to honit sem a tam. Bloknout tě může i banka, což je myslím větší zážitek. Když narazíš na kokoty, tak z tebe po telefonu budou dělat div ne podvodníka, kterému nemohou aktuálně nic říct...
Tomason87
Diskutér

Odeslat příspěvekod alfas123 12. 4. 2019 13:48

Osobny banker ma pozna a inak mas snad heslo pre komunikaciu po telefone

Inak Revolut ma len chat, alebo uz zverejnili telefon?
alfas123
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 12. 4. 2019 13:57

Já už jsem v ČSOB 3 krát dokládal původ prostředků - a ani se tomu nedivím, mé pohyby opravdu vypadají zvláštně a jsou ve velmi vysokých částkách. Přesto mi nikdy účet nebyl zablokován, pouze jsem byl vyzván k doložení různých dokladů a dostal jsem na to lhůtu 30 dnů. Mohl jsem to vyřizovat česky a to i osobně na pobočce. To je oproti Revolutu zásadní rozdíl.
PatrikChrz
Administrátor

Předchozí stránkaDalší stránka