Revolut - zkušenosti

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod mareka 26. 12. 2019 10:09

mareka píše:Revolut mám funkční/ověřený déle než rok.
Dnes v noci mi naskočila notifikace, že děkují za dodání dokumentů a ověřují mou totožnost (v aplikaci je pak info, že ověření totožnosti proběhne do 72 hod).

Někdo má podobný problém?

Tak aniž bych v cokoli udělal, včera mi naskočila hláška, že totožnost byla v pořádku ověřena (zřejmě "seto" vyřešilo aktualizací android app).
mareka
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 26. 12. 2019 10:13

U mne stejné
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod aroze 26. 12. 2019 20:45

Revolut mám necelé dva týdny, udělal jsem pár převodů, ale dnes se mi objevila zpráva "There was a problem with your ID docu..."
Zkoušel jsem se doptat přes chat co to znamená, ale dostalo se mi rady, že mám na zprávu kliknout, tím se mi ale pouze spustí aplikace, ale tam nevidím nic, co bych měl dělat.
Stalo se toto ještě někomu jinému?
aroze
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod drkarel 26. 12. 2019 21:07

Jo, je to tady na posledních stranách. vyřešilo se to zřejmě samo.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod TV_FAN 27. 12. 2019 01:56

skusal niekto prosim opacne, a to pridat curve kartu do revolut uctu? Ide to vobec? diky pekne sviatky vsetkym expertom :)
TV_FAN
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod drkarel 27. 12. 2019 07:44

Curve v Revolutu mám.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 27. 12. 2019 17:48

Revolut dobíjím zásadně jen přes Curve už řadu měsíců, a to bez problémů. Aspoň není důvod v Revolut čísla dobíjecí karty měnit, navíc to v Curve zvedne bezhotovostní obrat a o to víc lze pak Curve využít v ATM (při dodržení jimi doporučené hranice do 20% z Curve obratu pro výběr z ATM).
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 27. 12. 2019 19:13

Mě při dobíjení Revolutu Curvou blokli účet a musel jsem dokládat příjmy, možná hrálo roli, že mám Curve Commercial.
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 28. 12. 2019 18:06

Není divu, z toho mají v Revolutu asi nemalé ztráty, já mám modrou Curve Personal.
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 28. 12. 2019 19:20

To stejně nemají jak rozpoznat.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod TV_FAN 28. 12. 2019 23:03

ok. a da sa nejak zistit psc registracie v curve? nechce mi zobrat kartu do curve appky, a pise ze psc je chybne. Pritom si myslim, ze je. Mozno je tam nejaky preklep alebo co. Mal niekto problem s tym psc?
TV_FAN
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod suram 29. 12. 2019 07:33

Nějaký nesmysl ne? Nikdy žádné PSČ nezadávám při registraci karty do Curve.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 29. 12. 2019 08:44

Jo, měl jsem ten problém, ale u Curve jsem měl jinou zasílací adresu.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 29. 12. 2019 10:34

suram píše:Nějaký nesmysl ne? Nikdy žádné PSČ nezadávám při registraci karty do Curve.

Ne při registraci karty do Curve, ale ještě dřív, při registraci do samotné Curve appky se přeci zadává telefon, email (s jejich ověřením), adresa i s PSČ (logicky, minimálně kvůli zaslání Curve karty). A že zrovna to PSČ občas takto na kontrolu při některých úkonech chtějí, to psalo už více lidí i dřív.
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod antonsek 29. 12. 2019 10:44

Tak v tom případě může přes appku zaslat na support žádost o aktualizaci své adresy a poslat jim tam adresu správnou se správným PSČ. Může tam dopsat poznámku, že si není jist, jestli měl původně uvedenou správně adresu. A počkat, až mu to aktualizují.
antonsek
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka