Revolut - zkušenosti

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod minarjo 9. 2. 2020 20:15

suram píše:Víkendová kurzová přirážka končí v neděli o půlnoci středoevropského času?

Ne, u Revolut (i Curve) je to o půlnoci londýnského času, tedy náš mínus 1h. Je to nejen proto, že Curve/Revolut mají britské sídlo, ale hlavně proto, že Forex trhy (burzy) pro nákupy a konverze měn (kdy jeden z hlavních světových Forex trhů je právě v Londýně) otevírají/zavírají také tak.

-- 9. 2. 2020 20:18 --

@Lol Phirae:
Ale tu kontaktní platbu @peter23p právě udělal, viz minulá zdejší konverzace. @Suram poté už platební link vytvořit mohl (navíc si ještě dobil nějaké peníze v dané měně), jemu to zjevně zatím nepomohlo.
Tak ještě ten bankomat, nebo dobití aspoň minimální částky v dané měně.
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod peter23p 9. 2. 2020 20:26

Lol Phirae píše:
peter23p píše:Tak můj problém s nefunkční žádostí o platbu stále trvá i přes to že se provedená platba dnes zaůčtovala. Zkusím ještě ten bankomat až kolem nějakého půjdu.

Nefunguje. (Tedy funguje v tom, že se PIN zapíše na čip a jde s tím platit bezkontaktně offline, ale u Revolutu furt ta karta bude ve stavu, kdy tě budou v aplikaci prudit, že jsi s ní ještě kontaktně nezaplatil a není plně aktivovaná.) Pokud na tuhle aktivaci mají navázanou přístupnost nějakých dalších služeb, tak nebudou fungovat.

Prostě s tou kartou někde kontaktně (čip + PIN) zaplať.
přesně to sem právě udělal a nepomohlo to, nevím, buď byl terminal offline a platba prošla protože PIN je nahraný už v kartě a nebo je chyba jinde.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 9. 2. 2020 21:00

V tom případě asi nepomůže nic jiného než metoda jeden rohlík, druhej rohlík, třetí rohlík... nebo na chatu live agent.
Chcete nějaký bonus? Kódy (Expobank 300 Kč, Twisto 300 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomas999 10. 2. 2020 17:17

Tomas999 píše:Revolut má aktuálne MCC 4829 pri dobití cez Google Pay a Apple Pay. Klasicky kartou stále MCC 6012. Zrejme majú rozdielneho acquirera na Apple Pay a Google Pay...
Napríklad taký Boon má MCC 6540 a rovnaký MCC používa aj Curve pre výbery z bankomatu.

MCC 6540 nebude vo výlukách nikde, MCC 4829 a MCC 6012 už má takmer každá banka.

Tak malý update, Revolut má už skutočne pri všetkých txn MCC4829.
Tomas999
Návštěvník

Odeslat příspěvekod TnT2 11. 2. 2020 12:05

Hlásím problém s Revolutem. Nevím, jestli je to čerstvým upgradem na verzi 6.26, ale zmizely mi všechny dříve přidané karty pro dobíjení. Chatbot Rita tvrdí, že o tom vědí a pracují na tom.
ING Konto kód: 4592265 | Curve karta promo kód na £5: RG7YB | Bondster promo kód: 0539 | Mintos kód: 21GMHB | Portu na 3 měsíce zdarma? Stačí SZ.
TnT2
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 11. 2. 2020 12:51

No, super, zrovna když to potřebuju. U mne taky :(
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 11. 2. 2020 15:49

Už tam zase jsou zpět.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 11. 2. 2020 18:19

Zkouším zaplatit objednávku na CZC kartou od Revolutu, a platební brána (od ČSOB) mi hlásí na virtuální Revolut VISA kartu, že tohoto vydavatele karty nepřijímá. Aniž to odešlu, jen tím, že zadám číslo do INPUT boxu brány. Co to je za bordel? Máte to stejně?
Radek.Hulan
Diskutér

Odeslat příspěvekod Jirka_k1 11. 2. 2020 18:29

CZC zřejmě (stejně jako např. platební brána Vodafone) nepřijímá zahraniční platební karty. Nejspíš kvůli podvodům?
Jirka_k1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod antonsek 11. 2. 2020 18:32

U platební brány ČSOB se mi stalo vícekrát, že nepřijala platbu zahraniční kartou. Např. koncesionářský poplatek České televize nejde přes platební bránu ČSOB zaplatit zahraniční kartou. Někdy to odmítne kartu už během zadávání čísla a někdy až po (neúspěšné) transakci.
antonsek
Diskutér

Odeslat příspěvekod powery 11. 2. 2020 18:35

U Czc nejde zaplatit ani s Curve

-- 11. 2. 2020 18:35 --

U Czc nejde zaplatit ani s Curve
powery
Diskutér

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 11. 2. 2020 18:42

Zajímavé... Na Alze platím tou samou kartou, ale tam mají jiného providera a v pohodě. Je to jedna z mála karet, kde nemusím přepisovat obří SMS kód :)
Radek.Hulan
Diskutér

Odeslat příspěvekod petrmegac 11. 2. 2020 19:27

V 17:30 jsem s Curve normálně zaplatil na píp.
petrmegac
Diskutér

Odeslat příspěvekod alfas123 11. 2. 2020 19:48

Ako dlho trva SEPA platba v EUR z revolutu na euro ucet v Cesku?
alfas123
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 11. 2. 2020 20:07

na RB asi 20 minut
retron
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka