Revolut - zkušenosti

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod peter23p 13. 10. 2020 20:09

Teď jsem schválně zkoušel dobýt přes Google pay z kreditky CS a tam je to bez problému. Jediné co se liší tak číslo za hvězdičkou v popisu transakce za názvem Revolut ale MCC kód to není. Tak sem zvědavej jestli za to bude taky bonus.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod stanickses 21. 10. 2020 14:18

Muze prosim nekdo s RB multimenou potvrdit/vyvratit pri top-upu USD do Revolutu castka strhne z USD? Napr. mam na RB 1000Kc a 10$ a na Revolutu dam dobit 10$ tak se z RB strhne castka na dolarovem uctu pokud castka staci.
stanickses
Návštěvník

Odeslat příspěvekod treborit 21. 10. 2020 15:44

potvrzuji, pokud mas ale hlavni ucet v CZK, tak se nejdriv castka blokuje v CZK, pak se ale uvolni a korektne odecte 10 dolars z dolaroveho uctu .... otestovano mnohokrat s USD, EUR ...
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod A1rh- 23. 10. 2020 19:17

dnes jsem dobíjel Revolut přes CRV/KK ČS a nabídlo mi to, jestli nechci dobít v PLN. Dřív to byly libry, čekal bych spíš litevskou měnu.
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 23. 10. 2020 20:14

Jo, tohle mi dělá furt, jednou GBP, jednou PLN. To s Litvou nesouvisí.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod alfas123 24. 10. 2020 05:29

Ja som s Curve nikdy nedobijal, lebo odo mňa to chcelo vždy poplatok
alfas123
Diskutér

Odeslat příspěvekod filip893 24. 10. 2020 08:51

A1rh- píše:dnes jsem dobíjel Revolut přes CRV/KK ČS a nabídlo mi to, jestli nechci dobít v PLN. Dřív to byly libry, čekal bych spíš litevskou měnu.

Litva je již více než 5 let v eurozóně.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 24. 10. 2020 16:26

To s tím dotazem/poznatkem výše nijak nesouvisí, kde je Litva/Revolut. Zde je problém jen ten, že Revolut nedokáže vždy správně rozpoznat zemi Curve karty dle jejího BIN (prvních 6 cifer čísla karty), mají v tom v Revolut nějaký bordel (možná to platí i pro jiné zahraniční karty, nejen ty od Curve). I mně to při dobíjení Revolut skrz Curve někdy hlásí že karta je britská (nabídka dobití GBP) a jindy polská (PLN), přitom jde stále o tu samou Curve - nevěnuji tomu pozornost a dobíjení v CZK potvrdím. Revolut si v těch BIN datech má udělat pořádek, nebo ať ta upozornění na kartu v jiné měně raději vypne...
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod SirDandy 26. 10. 2020 10:25

Ahoj, chci se zeptat k pojištění telefonu u Revolut. Co když mám telefon koupený na firmu a ne jako soukromá osoba? A dá se pojistit na 2 roky? Děkuji
SirDandy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod M2M 26. 10. 2020 19:59

Chci poslat CZK na revolut účet, kdde je možné to poslat na banku 5500.Je nutné zadat referenci. Co to je? Je to variabilní symbol?
M2M
Diskutér

Odeslat příspěvekod jumpmans 26. 10. 2020 20:23

zprava pro prijemce
ale pro jistotu to muzes dat i do variabilniho symbolu.
jumpmans
Diskutér

Odeslat příspěvekod peter23p 26. 10. 2020 20:24

Reference musí být napsaná u platby ale už je jedno kde. Takže jestli jí napíšeš jako VS a nebo do zprávy pro příjemce je jedno. Příjde obojí.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod treborit 26. 10. 2020 21:11

Me se vratila platba, kde reference byla JEN ve variabilnim symbolu ... zadavam ji tedy v obojim a to dojde.
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod peter23p 27. 10. 2020 10:14

Osobně jsem zkoušel zadávat referenci jen do VS, jen do zprávy i do obojího a přišli všechny tři minutu po sobě.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod M2M 27. 10. 2020 12:31

Tak jsem zadal do obojí a platba přišla. CZ jsem směnil na EUR a chtěl bych to poslat na EUR účet ve FIO bance ale když dám odeslat a bankovní účty, tak mi to nedává možnost poslat EUR ale je CZK. Můžete mi poradit?
M2M
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka