Revolut - zkušenosti

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod tramin 31. 5. 2018 16:01

Ptám se na vícero nádražích,protože výpravčí nereagovali.Aplikace možná je intuitivní,já ale po zadání všech údajů nemůžu pokračovat,protože tlačítko add beneficiary nereaguje.Takže zjišťuji,jestli je chyba jen u mě,případně co dělám špatně.Opravdu není mým zájmem spamovat bez důvodu...
tramin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tramin 31. 5. 2018 17:41

@lubik2:jo,posílal jsem koruny,zkoušel jsem to i sobě.Stále stejný problém.
tramin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod čulibrk 31. 5. 2018 22:52

Pořeš to na chatu s live agentem. Buď trpelivy, mně trvalo 2 hodiny než se přihlásil.
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod tramin 1. 6. 2018 13:05

Tak vyřešeno.Bylo mi doporučeno nainstalovat starší verzi apk,protože tato si moc nerozumí s některými výrobci mobilů,resp.procesory.Přiznal,že těch chyb je v aplikaci víc,ale že je budou postupně opravovat(včetně problému s local account v eurech).Tak snad to rychle vychytají...
tramin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MirekM. 1. 6. 2018 13:36

Kde se ta starší verze dá stáhnout?
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod tramin 1. 6. 2018 16:18

tramin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MirekM. 2. 6. 2018 07:41

Dík.
Nemáte někdo zkušenost s provozem Revolut App pro Android pod emulátorem BlueStack na W10 staženou pro sichr přímo ze stránek BlueStack?
Revolut app pro Android verze 4.22.0 stažená ze stránky od tramina není ale identická se stejnou verzí staženou přímo do telefonu od Revolutu (Google Play) - po rozbalení souborů apk v TC a porovnání přes Synchronizovat složky se liší některé soubory obsahem i velikostí.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod tramin 2. 6. 2018 09:25

"Revolut app pro Android verze 4.22.0 stažená ze stránky od tramina není ale identická se stejnou verzí staženou přímo do telefonu od Revolutu (Google Play)"

To jsem nezkoumal,ale možná právě proto mi byla doporučena podporou.
tramin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lenka_2 2. 6. 2018 19:20

MirekM. píše:Nemáte někdo zkušenost s provozem Revolut App pro Android pod emulátorem BlueStack na W10 staženou pro sichr přímo ze stránek BlueStack?

Ano, přesně takhle to provozuju. Úvodní ověřování byl docela porod, protože webkamera počítače není zrovna stavěná na nějaké makrosnímky občanky, ale postupně se to s pomocí podpory všechno vyřešilo. Běžný provoz aplikace (top-up, přidání měny, převody, odeslání platby) už je bez problémů.
Promokódy v profilu.
Lenka_2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MirekM. 2. 6. 2018 19:57

Neprojížděl jsem na emulátoru vše, ale nejdou mně vygenerovat na rozdíl od mobilu výpisy. I v emulátoru občas u EUR účtu vyskočí stejná chyby jako v mobilu, viz mé předchozí příspěvky, tedy chyby asi není vázána na konkrétní verzi Androidu a mobilu.

PS: 26. 5. založen účet a požádáno o kartu, dnes karta dorazila (VISA), bez nějaké aktivace v App zaplaceno přes čip a PIN v kamenném obchodě CZK.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod tramin 3. 6. 2018 08:38

Teď jsem aktualizoval apk v GP,podle které by už měl být účet v EUR OK,ale když kliknu na activate,tak se nic neděje.Nejsou dostupné žádné údaje,přitom nahoře je napsáno active.Tak nevím...
tramin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MirekM. 3. 6. 2018 12:56

Lenka_2 píše:Ano, přesně takhle to provozuju. Úvodní ověřování byl docela porod, protože webkamera počítače není zrovna stavěná na nějaké makrosnímky občanky, ale postupně se to s pomocí podpory všechno vyřešilo. Běžný provoz aplikace (top-up, přidání měny, převody, odeslání platby) už je bez problémů.

Jak si tedy přes emulátor dostala do Revolutu foto ID a selfie?
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lenka_2 3. 6. 2018 15:02

Přes podporu na chatu - vyfoceno normálním foťákem a uploadováno jako příloha. Nejdřív ale bylo potřeba si tento postup vyjednat s pracovníkem podpory, byl to proces na několik večerů.

Překvapují mě ty výpisy - ty v tom emulátoru opravdu nemám. Jenom v menu Analytics je seznam transakcí rozškatulkovaný podle kategorie, obchodníka a země.
Promokódy v profilu.
Lenka_2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tramin 3. 6. 2018 15:42

Nezkusil už někdo aktualizovat apk?Mě by vážně zajímalo,proč mi nejde aktivovat ten Eur účet.
tramin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MirekM. 3. 6. 2018 17:38

Zkusil jsem nainstalovat na můj mobil verzi 5.0 z GP, opět nekompatibilní zařízení. Na GP pod aplikací je dnešní komentář v duchu: po aktualizaci nepoužitelné, zamrzá při přihlášení a padá během práce.

Dnes jsem zkoušel založit účet přes emulátor BlueStack: po téměř každém kroku zámrz a nutný restart emulátoru. Skončil jsem na NB s foto ID - neostré. Musel jsem přejít na mobil s Revolutem, odhlásit přihlášeného uživatele, přihlásit se na sebe, vyfotit ID a sebe, jak naznačovala Lenka_2.
Zkoušeli jsme i synův 3 roky starý Xioami, Revolut nainstalovat šel, ale nerozuměl si s foťákem ...
MirekM.
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka