Revolut - zkušenosti

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod A1rh- 9. 7. 2019 16:21

včera jsem přes chat ještě ověřoval tu nabídku a jestli je skutečně zdarma jak karta tak bude připsán i bonus a potvrdili mi, že ano.
Můj link asi nepoužila, protože se mi v aplikaci neobjevilo žádné nové přijaté pozvání, tedy prokliknutí linku a uvedení telefonního čísla nového zájemce. Aplikace říká, že zbývají ještě 3 dny pro využití nabídky.
V profilu kódy AliExpress US $19, Twisto 700Kč do 8.12., Richee 300 Kč, Curve 5 GBP, Revolut, ING .. (příp. SZ)
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 9. 7. 2019 19:47

tlamik5 píše:2 Schwarzie: Ano, dříve byly jen VISA.
A ještě před tím byly jen MC.
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod Hamk 10. 7. 2019 07:20

Ahoj,
mám takový jednoduchý rychlý dotaz. Mám peníze na Revolutu a potřebuju je dostat na můj BÚ v ČR v CZK. Když směním peníze v Revolutu do CZK a pak zašlu na můj BÚ, tak přijde platba z Revolutu jako z jiné české banky, tudíž bez poplatku, nebo bude lepší v Revolutu směnit do EUR a poslat to do mé banky jako SEPA ?
Hamk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod čulibrk 10. 7. 2019 07:33

Přijde platba z Revolutu jako z jiné české banky.
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 10. 7. 2019 11:21

jak funguje ta nabidka pro nove uzivatele? Kdyz se mi objevi nabidka na pozvani pratelu a maji na to 5 dnu, staci kdyz otevrou ucet do 5 dnu, tzn zaregistruji appku na tel. cislo, nebo musi probehnout plna identifikace, kontrolni platba, atd?
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod barnyss 10. 7. 2019 11:54

Nejde mi nabít Revolut kartou Twisto skrze Curve, kdo z nich to blokuje?
Nejde nabít Revolut ani přímo kartou Twisto (bez Curve), takže to asi blokuje Twisto.
barnyss
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 10. 7. 2019 12:38

správně
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 10. 7. 2019 12:50

Potvrzuju, blokuje to Twisto a zcela úmyslně.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Koubikm 12. 7. 2019 20:06

Aktuální akce na revoltu je karta zdarma + 125,-
Platí cca 12 dní na odkaze níže.
revolut.com/referral/jakub3nnr!5m

Pokud o revoltu uvažujete a nenašli jste jinou akční nabídku k založení, budu rád, když použijete tu mou.
JM
Koubikm
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod treborit 12. 7. 2019 20:28

Twisto vpodstate vychytalo vsechny mozne "uniky"az na postu :)
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 13. 7. 2019 05:26

Nj, ale u pošty to mohou být i normální transakce a ty "nestandardní" nijak neodliší.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod tlamik5 19. 7. 2019 06:15

tlamik5 píše:2jir.veselý: Dik, taková blbost :)

2 Schwarzie: Ano, dříve byly jen VISA.

-- 9. 7. 2019 14:12 --

A1rh- píše:karta + 125 Kč, viz profil, druhý link na Revolut. Nabídka bude platit ještě 4 dny.

Poslal jsem známé doporučovací link a nakonec jsme z toho oba zmateni, páč karta sice asi je zdarma a byť to vypadalo, že i transport karty bude zdarma, tak ve výsledku jí chudince ztrhli 2x100kč jako poplatek za doručení. Je pravda, že v místě kde to objednávala, tak nebyl moc dobrý signál a objednání psalo error, proto ji objednávala 2x. Uklidňoval jsem ji, že nemusí nic řešit, že to Revolut sám zruší, ale už je to pár dní a nic

edit: situace se vysvětlila, vzhledem k blbému signálu internetu a opakovanému výpisu errorů došlo k tomu, že známé přišly karty 3, jedna zcela zdarma a další po stovce za kus :D. Podpora nereaguje. Uklidnil jsem ji, že já mám taky tři karty :D
tlamik5
Návštěvník

Odeslat příspěvekod cz01 20. 7. 2019 09:17

Zkoušel jsem přidat peníze skrz Google Pay a poprvé 2000 Kč prošlo, po několika pokusech i podruhé (chyba tuším google Pay payment declined nebo tak nějak) a po dvou dnech jsem zkusil 500 kč a nešlo s chybou "Je nám líto něco se nepovedlo. Zkuste to znovu později."

Máte podobnou zkušenost?
cz01
Diskutér

Odeslat příspěvekod jan23 20. 7. 2019 21:51

Ano stalo. Měl jsem nastavený nízký limit na kartě. Takže se podívej se jaký máš limit na té kartě u své banky.
jan23
Diskutér

Odeslat příspěvekod cz01 20. 7. 2019 22:30

Dostatečně vysoký (desítky tisíc) a zkoušel jsem i různé karty, ale výsledek stejný. Tudíž mě napadlo, zda se nejedná o obecný problém.
cz01
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka