Revolut - zkušenosti

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod e-ossobne 11. 11. 2019 09:21

Zaridit by to slo, asi by to bylo drazsi a museli byste zaplatit poplatek. Budte radi, ze to funguje takto zdarma.
e-ossobne
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod drkarel 11. 11. 2019 09:25

Tak nějak. :)
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod alfas123 11. 11. 2019 09:26

Mozem dotaz - funguje RB kreditka s Revolutom?
https://curve.vip/BAG9K
alfas123
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 11. 11. 2019 09:30

Určitě nebude od 23.11., momentálně ji tak nepoužívám, takže si teď nejsem úplně jist.

-- 11. 11. 2019 09:33 --

Ale měl jsem pocit, že ne. :)
wit.cz píše:Bonus z CRV fungoval vždy ;-) Jen ty platby nějakou dobu nešly. Zatím je tedy zařízlý jen MCC alá Revolut a spol. (6012). A na poště jsem platil 160 Kč, zdá se, že i z této platby je bonus, takže to jen tak, kdyby se to někomu hodilo...

viewtopic.php?f=316&t=1247580&p=12295573&hilit=revolut#p12295573
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod alfas123 11. 11. 2019 10:20

teraz som to skusil a funguje.

preco nebude po 23.11.?
https://curve.vip/BAG9K
alfas123
Diskutér

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 11. 11. 2019 10:23

alfas123 píše:Mozem dotaz - funguje RB kreditka s Revolutom?

Funguje, ale nedává bonusy
hopo.hopo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 11. 11. 2019 10:26

Omlouvám se za nepřesnou odpověď. Nenapadlo mě, že by se někdo ptal na to, zda s ní jde Revolut dobít.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod alfas123 11. 11. 2019 10:53

Ja mam novo aktivovanu kartu a toto vlakno nejako nesledujem. Do Curve sa mi pridat podarila.
Top-up revolutu tiez funguje. Mrzi ma, ze za to nebude bonus...

Akym sposobom teda odporucate tocit RB KK, aby clovek dosiahol na bonus?
alfas123
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 11. 11. 2019 12:19

alfas123 píše:Akym sposobom teda odporucate tocit RB KK, aby clovek dosiahol na bonus?

Od 23.11. snad už zbývají jen kurzové sázky přes sázkové kanceláře, které umožňují dobíjet kreditkou (Sazka, Chance, Fortuna či Tipsport), ale tam už to je trochu hazard a vyžaduje to aspoň nějaké znalosti matematiky (statistiky a pravděpodobnosti) a sportu (stačí jednoho, přes který se to realizuje, u mě třeba tenis). Ale fakt žádná sportovní sázka (ani live na favorita s kurzem 1,01 ne dlouho před koncem s pozitivním mezivýsledkem) není 100%ní (zranění a jiné faktory jsou nahodilé), to je jen pro otrlé pro adrenalin-mezi ně patřím i já a dokud z toho nebude i po zahrnutí bonusu mínus, není důvod strategii měnit :)
Pro neznalé: fakt není možné na sázkové online konto kreditkou peníze dobít s hned je vybrat, to by vás hned upozornili a příště blokli. Je nutné protočení celé částky nějakou sázkou, nejlépe sportovní live (tenis, basket, fotbal, co kdo uzná za vhodné). A samosebou nevsadit celý vklad na jedinou sázku, kvůli eliminaci rizika ztráty na osobně dělám sázky po 500 či 1000 Kč (ale to je na každém, jakou má averzi k riziku). Při dobití třeba 10 tisíc tedy takových sázek musím uzavřít 10-20 a po vyhodnocení všech lze hned zadat výběr převodem (na účet dříve ověřený aspoň malým vkladem). Kdo ale nikdy na sport nesázel ani rekreačně, tomu toto nedoporučuji, fakt to je někdy o nervy :)
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod alfas123 11. 11. 2019 12:33

Ja to mám na zľavu k O2, takže s tým normálne nakúpim za 10k... dik :-)
alfas123
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 11. 11. 2019 14:21

minarjo: díky za obsáhlé vysvětlení, já jsem si 100 % jist, že to není pro mne :)

Ještě dodám jednu věc - některé banky mohou tzv. quasi cash transakce (kam zrovna platby v kasinech a sázkových kanceláří patří) vyloučit nejen z bonusů, ale i okamžitě úročit, jako výběr z bankomatu. Citi to tak snad dříve měla, tak pozor na to, jestli to po ní Raifka nepřebrala, ale hádám, že to máš už vyzkoušené.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod alfas123 11. 11. 2019 14:31

Ceska to ma tiez v cenniku a určite nie je jedina
alfas123
Diskutér

Odeslat příspěvekod stanickses 11. 11. 2019 16:46

Používáte Revolut v Google pay v kombinaci s freeze karty? Když přidám fyzickou kartu(virtuální mi to ani nenabízí) do Google pay a následně kartu zafreezuji v Revolutu, Google pay kartu označí jako "Card suspended". Unfreeze karty v Revolut aplikaci na tom nic nezmění, stále zůstane suspended. Pomůže jen oddělání/znovupřidání karty do Goole pay.
Vzhledem k tomu, že jde o debitku a člověk ji v cizině používá všude možně, měl jsem kartu vždy zmraženou pokud jsem ji nepoužíval.
Máte stejnou zkušenost v kombinaci s Google pay?
stanickses
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod minarjo 11. 11. 2019 22:58

Ještě k tématu sázkových kanceláří, i když to patří spíš do tématu kreditek obecně: zcela bez problémů lze skrz ně využít odměny kk RB Mall i ČS kreditky. RB Mall nemá žádné omezení či otypování takových plateb. ČS má v ceníku kreditek sice uveden poplatek 20 Kč za platbu do sázkové kanceláře jak píše @alfas, ale s poznámkou pod čarou, že do odvolání to nebude účtováno. A tuto poznámku tam mají tuším už více než rok, tlak konkurence a klientů jim jen tak neumožní to zpoplatnit, i když to plánovali :). Tedy ČS takové platby v historii sice uvádí jako "speciální platbu kartou" (aby časem případně ten poplatek mohla nasadit), ale žádný úrok ani poplatek stále není a myslím že hned tak nebude, a odměna za ně je.
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod evlo 11. 11. 2019 23:13

dneska jsem chtel poslat penie z moneta karty na relovut a neslo to, jina karta uplne ok, rad bych byl prekvapen
evlo
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka