Revolut - zkušenosti

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod robbert 7. 5. 2020 08:01

Dozaz: co všechno potřebuji pro instalaci aplikace do nového telefonu? Účet mám dlouho, měním telefon, tak jak to provést. Díky.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Návštěvník

Odeslat příspěvekod suram 7. 5. 2020 08:07

Tak to bys mohl otestovat, jestli lze mít appku funkční na více telefonech najednou.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 7. 5. 2020 08:27

Určitě to možné je. Měl jsem to takto jeden čas. A vlastně asi ještě mám (ale už to nepoužívám na obou telefonech).
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod robbert 7. 5. 2020 10:48

Já ji nechci mít na dvou. Měním telefon a ptám se, co si připravit na přenos aplikace na nový? Každá banka to má jinak.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lafayette16 7. 5. 2020 14:14

Nepamatuju si vůbec řádné komplikace, takže prostě jsem si to asi jen nainstaloval a jelo to.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 7. 5. 2020 15:32

Klíčem u Revolut účtu je snad jenom email. Přihlášení tedy nabízí buď přímo zadáním emailu (+klik na odkaz v něm), nebo možná umí i přihlášení emailem Účtu Google, kde pak není třeba už na nic klikat (tyto dvě varianty má i Curve, zde to je pokud pamatuji hodně podobné, maximálně tam bude ještě ověření čísla mobilu SMSkou).
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod VVNP 7. 5. 2020 15:49

robbert> Nedávno jsem si tím taky prošel, jenom těch bankovních appek mám asi 9.
Některé byly v pohodě, Revolut tuším byl jeden z nich. Největší opruz Richie, ale tam pomohla nově vydaná aktualizace. A pořád jsem zapomínal vygenerovat si nový kód v ČSOB bankomatu - tak jsem se nemohl dostat do IB, protože používám jejich Smart klíč. A dost velký problém byl chyba u zadaného telefonu v UCB, kde systém ukazoval 2x mezinárodní předvolbu a neposílalo mi to správně smsky (to si případně zkontrolujte v nastavení).
VVNP
Diskutér

Odeslat příspěvekod myšpulín 7. 5. 2020 18:51

Mám dva android telefony a v obou bankovní aplikace několika bank i Revolutu a žádný problém.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod Pospa874 14. 5. 2020 16:33

Přišla mi dnes notifikace na založení virtuální karty zdarma. Dokonce jsem dostal na výběr tu standardní a pak i tu jednorázovou (co mění hodnoty s každou platbou). Mám obyčejný standard účet a tahle karta byla minimálně dříve placená. Jedná se o nějaké promo nebo tyto karty jsou již zdarma?
Pospa874
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sysgen 14. 5. 2020 23:27

Také mi přišla notifikace a kartu jsem zkusil ihned přidat a podařilo se (předtím nešla přidat na účet který není premium). Platit jsem ještě nezkoušel, ale karta vypadá funkčně. Otázkou je, jestli je to jen dočasné promo, protože v nabídce upgradu na premium stále uvádí jednorázovou kartu jako benefit.
sysgen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 14. 5. 2020 23:59

Disposable karta je zdarma od konce března.
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto, Curve, Expobank, Equa bank, Revolut, TransferWise, WorldRemit, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Diskutér

Odeslat příspěvekod OnderCZ 15. 5. 2020 06:38

Jo jo, taky jsem si to aktivoval už někdy v průběhu dubna.
OnderCZ
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 15. 5. 2020 07:53

Již jsem tento dotaz zde v minulosti nastřelil bez jakékoliv reakce. Zeptám se z jiné strany. Držíte po aktivaci disposable virtuální karty i klasickou virtuální kartu aktivovanou již dříve? Pokud ano, z jakého důvodu?
MirekM.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod myšpulín 15. 5. 2020 07:59

Já mám třeba virtuální kartu uloženou u Aliexpressu, kde občas něco kupuju.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod sysgen 15. 5. 2020 08:27

Disposable typicky nemůžeš použít na opakující se platby, předplatná apod. A zřejmě třeba ani na booking ne, kde si typicky ověřují kartu tím, že nejprve strhnou a opět vrátí třeba dolar, a pak až v jisté době provedou platbu. Což je celkem škoda, hodilo by se mít možnost přenastavit disposable kartu na vyšší počet povolených transakcí před jejím disposenutím.
sysgen
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka