Trvalý BAN

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod dr._lukas 3. 11. 2015 21:27

Protože už to přesahuje míru a většina vláken je zaplevelená dohadováním uživatele Vlazyho s ostatními, často zcela zcestnýma řečma, žádám místní administrátory o udělení trvalého BANU na tohoto uživatele. Děkuji pěkně ;-)
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod Franklin 3. 11. 2015 21:34

Souhlasím a připojuji se k žádosti.
BTW viděl jste někdy někdo vlazyho? Víte jak vypadá? Nemáte jeho fotku?
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod tx999 3. 11. 2015 21:40

+1
tx999
Diskutér

Odeslat příspěvekod pepisis 3. 11. 2015 21:57

Mně osobně nevadí. Jsou tu lidi, kteří k věci neřeknou nikdy nic a ještě si myslí, že jsou kdo ví jak vtipní. Třeba toto vlákno mi vadí více - je duplicitní, jedno už tady je, tak proč zakládáte nové? Běžte si řešit svoje hádky a problémy třeba přes SZ a nezaplevelujte toto fórum.
pepisis
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zedna1 3. 11. 2015 23:42

Ja souhlasim, ze pri vicenasobnem zaplevelovani vlaken a urazeni/utocich by se mel davat BAN, nemusi byt nutne trvaly, ale treba na par dnu, v pripade opakovani pak tydnu, pripadne i mesicu.
Trvaly BAN bych pak daval skutecne az po nekolika dele trvajicich docasnych BANech a opetovnych naslednych prohrescich.

EDIT:
Take by bylo zahodno procistit nektera silne zaplevelena vlakna, napr. vlakno Equa uz se vubec neda cist, minimalne 2 strany jen OFFTOPIC. Idealne by stacilo to vse presunout do tohoto vlakna:

Off topic kolem Vlazyho v sekci Smetiste
viewtopic.php?f=305&t=1236789
Zedňa
Zedna1
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 4. 11. 2015 00:53

Ban to vyresi? :D Co kdyz ten dotycnej ma vic IP adress a nicku? Pripadne pak ma i net jinde? To prijde zas a zas a zas :)
ripper6
Diskutér

Odeslat příspěvekod pan Y. 4. 11. 2015 01:07

V tom vedlejším duplicitním vlákně zazněl tento názor:
Suky. píše:Ale Vlazy má alespoň nějakou hrdost a když ho vyhodili z mBank fóra nevracel se pod novou identitou jako nejmenovaný ubožák.
To zase cením...

Jestli je na tom něco pravdy, tak by to třeba zafungovat mohlo. Jsem určitě pro to vyzkoušet, vážně je díky tomu jedinci úroveň fóra někde úplně jinde než dřív a plno lidí připravených o čas čtením/přeskakováním zbytečných pasáží...
“You and I have unfinished business.”
pan Y.
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zedna1 4. 11. 2015 01:32

Pokud nezasahne administrator, tak asi nekolik jedincu (asi vlazy+Tomas Marny) zaradim na "ignore list fora" a tim padem se mi nebudou zobrazovat zadne jejich prispevky.
Toto opatreni je vsak zcela krajni nouzi a narusi to souvislost nekterych diskuzi, takze bych to vazne nerad pouzil a radeji bych videl zasah moderatora.
Zedňa
Zedna1
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 4. 11. 2015 08:02

Máš to Marný...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod da--ve 4. 11. 2015 08:42

pepisis píše:Mně osobně nevadí. Jsou tu lidi, kteří k věci neřeknou nikdy nic a ještě si myslí, že jsou kdo ví jak vtipní. Třeba toto vlákno mi vadí více - je duplicitní, jedno už tady je, tak proč zakládáte nové? Běžte si řešit svoje hádky a problémy třeba přes SZ a nezaplevelujte toto fórum.

Souhlas. Odpovidejte mu pres SZ, kdyz uz na nej reagujete. Podle me vlazy pravidla fora neporusuje a ze nekteri jedinci nedokazi snest jeho prispevky a pouzivat blacklist, je jen jejich problem. Jak je videt, je tu dost lidi, kteri s nim radi a obsirne diskutuji.
da--ve
Návštěvník

Odeslat příspěvekod peter2black 4. 11. 2015 09:31

sorry ale ignore list je v jeho pripade k nicemu, akorat mam kazdou stranku fora plnou jenom:
"Tento příspěvek napsal vlazy, který je ve vašem seznamu Nepřátel. Klepněte pro zobrazení příspěvku."
peter2black
Diskutér

Odeslat příspěvekod libol 4. 11. 2015 09:56

peter2black: mám to podobné a vadí mi to mnohem míň, než to, že vidím i spoustu přiíspěvků volů, kteřá nedělají nic jiného, než že na něj reagují - a to plevelí vlákno. Kdyby to nedělali, tak by to tak nebylo.
Vlazy je cyp, tak ho mám v ignoru a nemám problém - o nic nepřidu.
Ale nechcu dávat do ignoru všechny ty cypy co na něj reagují, protože ti (kromě naivní představy, že uargumentuješ vola) mívají i přínosné příspěvky.
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod astrapa 4. 11. 2015 10:52

Demokracie je o diskusi 8-)
astrapa
Diskutér

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 4. 11. 2015 11:48

astrapa : pokud je slušná, věcná a v každé druhé větě není oponent nazýván debilem, idiotem,.... tak s tím nemám problém.
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod da--ve 4. 11. 2015 13:21

astrapa píše:Demokracie je o diskusi 8-)

:tleskani
da--ve
Návštěvník

Další stránka