Zajímavý článek

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 1. 11. 2020 10:57

Zedna1 píše:
ROlda78 píše:Jenze kvuli tomu slozitemu povinnemu dvoufaktoru navic (nutny hardware nebo Win10 blbosti) je to pro bezne lidi (neboli pro masy) opet nepouzitelne, stejne jako byly k nicemu (pro bezne lidi) ty datovky nebo eObcanky.


Nevim, no, poslali mi token zdarma (https://www.mojeid.cz/cs/overeno/), funguje to, nestěžuju si.
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto 150 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vpe 1. 11. 2020 11:15

Tak tim asi overili i tvou adresu?


Rop: Smarja jde o to, ze nemuzes poslat .amr zvukovou zpravu a dalsi. Co treba video? Hlavne ze je povolen doc, ten se asi dobre kontroluje?

Tip: od 2. listopadu je v nouzovem stavu odesílání poštovních datových zpráv (tech mimo OVM) zdarma. Pokud tedy potrebujete vypovedet banku, stavebko, cokoliv, cokoliv, tak toho vyuzijte.
Naposledy upravil vpe dne 1. 11. 2020 11:18, celkově upraveno 1
<- Patria kod 1000 - klikni na muj nick vlevo
<- Tipli 300 Kč bonus
<- Investown bonus 500-1000 Kč (nemovitosti, zhodnoceni až 11%)
<~ Allegro CZ 200 Kč za reg, 5 doprav zdarma a od 2. do 8.10. je tam slevovy kupon 300,-
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 1. 11. 2020 11:17

Jasně, miliony lidí touží posílat datovkou AMR zvuky, které si nikdo z adresátů nijak nespustí a vůbec netuší, co to je. Bože.

P.S. Ad zdarma - moje nadšení nezná mezí, zase budou chodit desítky spamů.
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto 150 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vpe 1. 11. 2020 11:21

Boze, nevim jak tvoje, ale moje windows 7 to AMR normalne prehraje. A boha jdi velebit do kostela, ne na odborne forum.

Pokud ti chodi desitky spamu, tak jsi asi dobry truhlik. Kdo te nuti byt ve verejnem adresari? Staci vypnout. OVM maji svuj adresar. A prijem postovnich zprav je beztak defaultne VYPNUTY! Takze sis to musel zapnout. Ja se bavim o odesilani a ne o prijmu. Kombinace vyse napsana to resi, kdyz neumis, nauc se.
<- Patria kod 1000 - klikni na muj nick vlevo
<- Tipli 300 Kč bonus
<- Investown bonus 500-1000 Kč (nemovitosti, zhodnoceni až 11%)
<~ Allegro CZ 200 Kč za reg, 5 doprav zdarma a od 2. do 8.10. je tam slevovy kupon 300,-
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 1. 11. 2020 11:27

Tomu říkám řešení! Když si všichni vypnou PDZ, tam to bude hodně použitelné, že... Pane vachmajstr, voni jsou hlava!

(DS mám od doby, kdy PDZ byly opt-out.)
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto 150 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod 014789632 1. 11. 2020 11:38

Ono staci zaskrtnout, ze nechces byt ve verejnem seznamu. Mne nikdy zadny spam neprisel.
014789632
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vpe 1. 11. 2020 11:40

To Lolovi nedochazi, ja pisu o kombinaci a on mysli podle prvni vety.

To je schiza? Tak chces zpravy od cizich soukromych subjektu nebo nechces? Ja ne! Tak nejsem ve verejnem seznamu :-)

Mimochodem, dalsi level je, ze PDZ prece muzes vypnout/zapnout stejne jako platebni kartu, jak potrebujes.

Edit: neplet si 2 ruzne veci:

- verejny seznam (implicitne myslim zapnuty)
- PDZ (implicitne myslim vypnuty)

Takze to prvni vypni, to druhe zapni a vyreseno. Spam ti nema jak dojit.
Naposledy upravil vpe dne 1. 11. 2020 11:43, celkově upraveno 1
<- Patria kod 1000 - klikni na muj nick vlevo
<- Tipli 300 Kč bonus
<- Investown bonus 500-1000 Kč (nemovitosti, zhodnoceni až 11%)
<~ Allegro CZ 200 Kč za reg, 5 doprav zdarma a od 2. do 8.10. je tam slevovy kupon 300,-
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 1. 11. 2020 11:43

Ano, to bude taky hodně použitelné, když nebude nikdo ve veřejném seznamu. Nechci spam, chci normální zprávy. Celý problém je ta krávovina zadarmo.

https://www.lupa.cz/clanky/do-datovych- ... roce-2012/
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto 150 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vpe 1. 11. 2020 11:45

Reseni mas popsane vyse. Pokud to nechapes, tak ...? Take mi zadny spam nedosel :-)

Ps: Ty jsi uveden v verejnem telefonnim seznamu? Tak si telefon a adresu jakube pridej i sem. Pak se muzes divit sms spamu :tleskani
<- Patria kod 1000 - klikni na muj nick vlevo
<- Tipli 300 Kč bonus
<- Investown bonus 500-1000 Kč (nemovitosti, zhodnoceni až 11%)
<~ Allegro CZ 200 Kč za reg, 5 doprav zdarma a od 2. do 8.10. je tam slevovy kupon 300,-
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 1. 11. 2020 11:49

Něco vypnout nebo se smazat ze seznamu není žádné řešení ničeho. Chci, aby mě lidi mohli normálně najít a posílat mi normální zprávy a chci, abych mohl normálně vyhledat ostatní a posílat zprávy jim. Nevyžádané obchodní sdělení není normální zpráva. Je to jasně definováno zákonem. Řešením je to, aby to stálo aspoň symbolickou korunu, pak budou všichni dál spamovat emailem a nechají DS na pokoji, protože se to prostě nevyplatí.
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto 150 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vpe 1. 11. 2020 11:50

Pokud chces placene zpravy od souseda, kteremu jsi nerekl svou adresu a chces, aby si ji mohl vyhledat, no tak na to fakt reseni neni. Stejne tak ti muze soused hazet letaky po postovni schranky a jak tomu zabranis?
<- Patria kod 1000 - klikni na muj nick vlevo
<- Tipli 300 Kč bonus
<- Investown bonus 500-1000 Kč (nemovitosti, zhodnoceni až 11%)
<~ Allegro CZ 200 Kč za reg, 5 doprav zdarma a od 2. do 8.10. je tam slevovy kupon 300,-
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 1. 11. 2020 11:54

Co přesně jsi nepochopil na skutečnosti, že spam (nevyžádané obchodní sdělení) NENÍ normální zpráva? Tvoje dementní nápady jsou na úrovni "hází vám do schránky letáky? Zrušte schránku!"
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto 150 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vpe 1. 11. 2020 11:57

Ne, na urovni: nevystavuj promiskuitne schranku vsem :-))

Pripadne nahlasuj spamy, kolik ze ti jich doslo? Tipuju 0-2.

Ps: rozdil mezi nami je, ze ty neco chces co nemuzes ovlivnit, poslanci jsi nenapsal, na postu jsi nenapsal, kdezto ja vyhovujici reseni nasel :-) Tedy OVM mi doruci vzdy a soukrome osoby tehdy, pokud mou schranku znaji. Spameri ji neznaji. A ja mohu dorucovat komu chci. Vsechny OVM jsou v seznamu a soukromnikum? No co kdyz jsou soukromnici v seznamu a opt-out si NEPOVOLILI?

Taky budes vysilovat? Protoze to je uplne stejna situace :-)) Nedorucis jim i kdyz schranku znas ze seznamu :-))
<- Patria kod 1000 - klikni na muj nick vlevo
<- Tipli 300 Kč bonus
<- Investown bonus 500-1000 Kč (nemovitosti, zhodnoceni až 11%)
<~ Allegro CZ 200 Kč za reg, 5 doprav zdarma a od 2. do 8.10. je tam slevovy kupon 300,-
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 1. 11. 2020 12:18

Ano, schránku schovám... pošťák ji určitě najde, viz:

„Ale ty plány byly vyvěšeny...“
„Vyvěšeny? Musel jsem je nakonec jít hledat do sklepa.“
„Tam je oddělení, kde je vyvěšují.“
„S baterkou.“
„Asi byl zrovna výpadek proudu.“
„A schody zřejmě taky zrovna vypadly.“
„Podívejte se, našel jste to oznámení, nebo ne?“
„Ale jo, našel. Na dně zamčené registračky, a tu vecpali na
zrušený záchod a na dveře dali ceduli Pozor leopard!


Konec krmení zjevného trolla.
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto 150 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vpe 1. 11. 2020 16:05

Vsak jsi ani nedokazal odpoveden na otazku, koliks dostal spamu. Resis nesmysl, co se te netyka, jako pulka tohoto naroda :-)

Pritom by stacilo vedet: ne/chci, aby si me kazdy dohledal a mohl mi cokoliv poslat? +vedet, jak se naklada se spamem.
<- Patria kod 1000 - klikni na muj nick vlevo
<- Tipli 300 Kč bonus
<- Investown bonus 500-1000 Kč (nemovitosti, zhodnoceni až 11%)
<~ Allegro CZ 200 Kč za reg, 5 doprav zdarma a od 2. do 8.10. je tam slevovy kupon 300,-
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků