Tankovací karta České pojišťovny

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod tulum 18. 9. 2016 12:32

Čekám na svůj první výpis, ale nikde jsem nenašel k jakému datu ho generují či zasílají.
Splatnost mám k 15ctému.
Předem díky za info..
tulum
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod osobne2 18. 9. 2016 14:01

Ted v zari mi vypis prisel trinacteho, datum splatnosti patnacteho, je to sice pekna svinarna, ale clovek se s tim nauci zit, kdyz chce mit bonusy.
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 19. 9. 2016 10:56

Já mám vzhledem k nízkému limitu permanentně přebito.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod osobne2 19. 9. 2016 15:15

Já už ne, neboť mám už maximální bonus vyčerpán.
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod 07Petr 22. 9. 2016 19:42

Varování! Kartu nevypovídejte jako já. Holt jsem to testnul a obětoval se. O:-) Taky jsem měl už maximální bonus vyčerpán. V 07/2016 jsem dal výpověď. Na počátku 09/2016 mi přišel dopis, že je vše vyrovnáno. Tak jsem podal žádost o novou KK a byla mi zamítnuta. :-\ V dopise žádná informace proč, po telefonu mi řekli, že když jsem ji vypověděl, že už nemám podle interních kritérii ji šanci v průběhu jednoho roku dostat. Mám to prý zkusit v 09/2017. .... samozřejmě si mohla vymýšlet. Ještě mi říkala ať si zažádá manželka. :shock: Škoda, má dobrý kurzy a vy co jí máte můžete začít opět čerpat nový bonus od 1.1.2017.
07Petr
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod osobne2 22. 9. 2016 22:19

Jestli ovšem bonusy do té doby nezruší, když chystají změnu podmínek, jinak díky za varování.
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod franko_cz 6. 10. 2016 09:39

Momentálně nejde platit s TKČP po internetu, dle infolinky mají nějaký problém s 3D secure.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod uberBrahma 11. 10. 2016 12:57

Zdravím,
zkoušel už někdo zkombinovat na Benzině výhody TkČP (3% z plateb na čerpacích stanicích) se slevou při použití Benzina tank Easy karty? Dnes jsem zkusil Easy kartu nabít platbou kreditkou mBank a v IB se to tváří jako klasická platba, takže by teoreticky měla fungovat i odměna 1% z mKreditky. Má někdo zkušenost i s TkČP? Bylo by to 3% cashback z dobití + 0,4-1kč sleva z Easy tank karty. Nebo jsem jen blesk a používá to každý, kdo má na vesnici jen Benzinu? :-)
Díky za info
uberBrahma
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod drkarel 11. 10. 2016 12:59

A bude to brát nabití Easy karty jako platbu na čerpací stanici?
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod uberBrahma 11. 10. 2016 13:03

To právě nevím, (zatím TkČp nemám a ještě jsem o ni nestihnul požádat). Ale v rámci mBank se to tváří jako klasická platba na čerpací stanici (platil jsem 620 - 600 benzín, 20kč pořízení té Easy karty), není to tam rozdělené na 20kč platba a 600kč dobití předplacené karty.
uberBrahma
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod drkarel 11. 10. 2016 13:46

A ta Easy karta se dobíjí na benzínce? Pak to nejspíš fungovat bude. Já uvažoval dobití po netu (Easy kartu nemám a neznám.) :-)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod uberBrahma 11. 10. 2016 13:59

Jde asi i po netu, ale hlavně jde i fyzicky na benzínce. Mno, tím pádem mi nezbývá než si vzít TkČP a zkusit to, dělalo by to pěknou cca 5% slevu při Naturalu a ještě víc na naftu :)
uberBrahma
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 07Petr 11. 10. 2016 14:00

Ta Easy karta je na https://www.tank-karta.cz/Home/ProductEasy
Na benzince se dá jinou kartou nabít až 20000,-Kč za měsíc .... škoda, že se nedá vybít někde jinde než na Benzině. :-(
07Petr
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .357 11. 10. 2016 14:10

Můžeš pobíhat mezi stojany s tím, že se ti tam třeba podaří ulovit nějakou kavku, co chtěla platit hotově... :-) :-)
.357
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 11. 10. 2016 14:17

uberBrahma: Na benzínce jsem si celkem jist, že fungovat bude. Po netu bych naopak pochyboval.
drkarel
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků