Tankovací karta České pojišťovny

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod 1jorgos 15. 12. 2018 12:37

drkarel píše:Platba 31.12. by mohla být i v CZK a zaúčtovala by se až v lednu. Měl bych obavu, jak z nich ty bonusy dostanu. Já třeba ještě ani výpověď nepřevzal, neposlali ji na korespondenční adresu (odhaduji).

vypoved jsem taky jeste nedostal. na inf. lince rekla, ze vypoved posilali na adresu trv. bydliste, na rozdil od obnovene karty a drivejsich vypisu, ktere posilali na korespondencni. proc, to nedovedla vysvetlit. karta by mela byt funkcni do 31.12.
jak to bude s bonusy za platby zauctovane po 25.12. a platbama koncem roku zauctovanyma v lednu jsem se zapomnel zeptat.
volal jsem, kdyz koncila tankovacka, do quatro.sk a ptal se na prevedeni ceske tankovacky na slovenskou "Nákupná karta Quatro", kde je bonus z kazde platby do 100eur 3% a z kazde platby nad 100eur 5%, ale pokud nemam bydliste ci povoleni k pobytu na slovensku tak nelze, i kdyz kvuli bezproblemove uverove historii tankovacky by mne ji schvalili.
1jorgos
Návštěvník

Odeslat příspěvekod 1jorgos 31. 12. 2018 00:26

ted jsem chtel platit parkovne Quatro kartou ve Vidni na letisti a uz to neslo. asi uz je zablokovana. v patek jsem jeste na netu rakouskou dalnicni znamku zaplatil. curva s podkladovou mall prosla, tak doufam ze bude vratka 2% a i pres tu vikendovou curve prirazku ke kurzu to nebude tak zly.
1jorgos
Návštěvník

Odeslat příspěvekod eR99 31. 12. 2018 10:47

U mě včera i dnes proběhla platba KK Quatro bez problému.
eR99
Diskutér

Odeslat příspěvekod treborit 31. 12. 2018 12:26

ted jsem s KK Quatro zaplatil, na email dotaz mi odpovedeli, ze mi bude fungovat do 31.12. vcetne.
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod franko_cz 31. 12. 2018 16:44

Uvidíme, jestli bude fungovat po půlnoci :)
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod treborit 1. 1. 2019 12:17

ve 2 rano se mi zaplatit podarilo, ted uz ne :)

Tak v mem pripade game over, bankomat uz ani nevytiskne zustatek, jsou to fakt amateri, zas tam budu muset volat, abych se dozvedel, kolik mam doplatit ... ach jo.
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod Franklin 2. 1. 2019 17:41

Tak výpisy snad posílali vždycky, ne? ;-)
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod SVitara 3. 1. 2019 12:06

Vypis prisel, nauctovali mi drze na rozloucenou poplatek 25 Kc, a to jsem jenom vybil preplatek uveroveho ramce, takze budu koncit s timto dluhem, splatku neuhradim, snad mi nezapisi negativni zaznam do uverovych registru.
SVitara
Diskutér

Odeslat příspěvekod treborit 3. 1. 2019 12:49

Vypisy posilaji, ale samozrejme tam vidim jen zauctovane platby do 30.12. ... tj. to co jsem platil 30.12. vecer , 31.12. a jednu platbu 1.1. samozrejme nevidim, protoze se to zauctovalo az 01/2019
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 3. 1. 2019 12:59

SVitara píše:Vypis prisel, nauctovali mi drze na rozloucenou poplatek 25 Kc, a to jsem jenom vybil preplatek uveroveho ramce, takze budu koncit s timto dluhem, splatku neuhradim, snad mi nezapisi negativni zaznam do uverovych registru.

Njn, je to drzost postupovat v souladu s podmínkami a ceníkem, že? Cos čekal, Ty ...
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod octaviampi 3. 1. 2019 13:30

... ostudo policajtů?
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod SVitara 3. 1. 2019 13:32

Jo jenze ten preplatek mi tam vznikl jejich vinou, nauctovali mi trikrat neopravnene mesicni pausal a po reklamaci vratili na kartu, tim vznikl preplatek, za jehoz vybiti bych mel platit poplatek. Je to sice v souladu s jejich podminkami, ale v rozporu s dobrymi mravy. Vime?
8-)
SVitara
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 3. 1. 2019 14:07

Njn, pak to reklamuj. Je jasné, že tohle systém nemůže zvládnout, dobrej brave. :)
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod SVitara 3. 1. 2019 14:20

Ja uz se s nimi nebudu bavit, at si to preberou sami, kdyz dali vypoved.
SVitara
Diskutér

Odeslat příspěvekod octaviampi 3. 1. 2019 21:53

To bude super exekuce
octaviampi
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka