Tankovací karta České pojišťovny

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Suky. 4. 5. 2017 21:58

1. na uvedeném odkazu již není tlačítko "Chci kartu"
2. na provozovně potvrdili, že ji již nenabízí...
Suky.
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 4. 5. 2017 21:59

Nabídka Tankovací karty byla jednoduše ukončena, nové smlouvy se již nezakládají (mrtvý je i link na žádost o tuto KK: https://www.cfh.sk/karty/zadost-o-vydan ... lic-kurier)

Na webu uvádí třeba i kreditku Quatro (která měla zpoplatněno vedení a žádné výhody a taky ji už sjednat nelze)... 8-P

Ale zjevně ji nebude žádná velká škoda, stejně tam bylo hodně zásadní omezení, a sice možnost transakce za den jen do výše úvěrového rámce, aby byla taková karta vůbec k něčemu smysluplná, chtělo to rámec aspoň tak 60 tisíc Kč. Moc mě to nakonec ani netrápí, že jsem si ji nechal utéct.
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 5. 5. 2017 06:53

Tak pro někoho třeba vratka 3% z plateb na čerpacích stanicích smysluplná je...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 5. 5. 2017 06:56

fremantle píše:To jim trvalo, než ten bug opravili... :lol:

No aspoň nyní mě už nebude štvát, že jsem si o tu kartu nepožádal, když ji už stejně ani nejde získat... Jen jsem se připravil o cca. 16 tisícovek z odměn za možné 3 roky provozu, no... :hm Ale zase kreditek mám už nyní více, než dost, že se už bude třeba začít některých už i zbavovat.

Tak beru zpět - platba byla zaúčtována 14.4.2017 a den před tím byl kurz ČNB 25,122 a tady vycházel kurz 24,845, takže vlastně furt super :)
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod pobert 5. 5. 2017 07:25

Já mám kurzy taky pořád super:
29.04. EUR v Německu kurz 26,60 - ČNB 26,92
23.04. HRK v Chorvatsku 3,55 - ČNB 3,61
pobert
Návštěvník

Odeslat příspěvekod franko_cz 5. 5. 2017 10:38

Já jsem si Tankovačku pořídil jako náhradu za rušenou Citi Shell sloužící jen k tankování. Ostatní benefity (vratky i za nákupy jiného zboží než PHM, skvělé kurzy) byly také příjemné. Bojím se, že po datu expirace 11/17 novou ani nepošlou nebo to změnou podmínek zabijou.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod 1jorgos 5. 5. 2017 11:38

pobert píše:Já mám kurzy taky pořád super:
29.04. EUR v Německu kurz 26,60 - ČNB 26,92
23.04. HRK v Chorvatsku 3,55 - ČNB 3,61

tak o tom uz verejne nediskutujte a verme, ze to zustane jak je.
1jorgos
Diskutér

Odeslat příspěvekod Franklin 7. 5. 2017 20:51

Dneska večer se mi nepodařilo zaplatit Tankovací kartou, transakce byla zamítnuta. Je tu někdo s podobným problémem?
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod guuruu 8. 5. 2017 10:09

Ne.
guuruu
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Bond2 8. 5. 2017 12:40

6.5.2017 večer na benzínce placeno bez problémů.
Bond2
Diskutér

Odeslat příspěvekod cert444 8. 5. 2017 16:47

platba na CK 7.5. i 8.5. bez problémů
cert444
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod guuruu 8. 5. 2017 17:43

To bude asi rukama. ;-)
guuruu
Návštěvník

Odeslat příspěvekod barnyss 8. 5. 2017 21:26

Mě se pravidelně nedaří zaplatit bezkontaktně vždy první platba v zahraničí (když změním stát, kde platím). To musím zaplatit vždy kontaktně s PINem.
barnyss
Diskutér

Odeslat příspěvekod Franklin 8. 5. 2017 22:10

Mně zamítli transakci v kamenném obchodě, která byla ten den třetí bezkontaktní transakcí v řadě. Placení přes čip jsem nezkoušel, protože jsem si nebyl jist zůstatkem na kartě a nechtěl jsem zdržovat ve frontě. Pak jsem zjistil, že zůstatek byl dostatečně vysoký. Na infolince budou až zítra, ale stejně pochybuju, že mi řeknou, co se vlastně stalo.
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 9. 5. 2017 05:22

Tak to by mohlo být tím, že to chtělo kontaktní transakci.
drkarel
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka