Tankovací karta České pojišťovny

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod mar.us 21. 9. 2017 12:15

Proste se vam snazili neco nabidnout misto tankovaci karty a evidentne kazdemu neco jineho. ;-)

Ja mam expiraci az v roce 2018.
mar.us
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Bond2 21. 9. 2017 13:01

Proaktivně jsem komunikoval ;-) ...budou to VIP podmínky jen pro ty co přecházejí z TK ČP na Quatro. Nechtějí to dávat stávajícím držitelům KK Quatro, proto to není a nebude na netu. Pošlou mi písemně dopis. Tak uvidíme, co nakonec nabídnou.

mar.us : Tys ji ztratil jako Patrik ? Otázka je zda 200,- za výměnu nebo 300,- ročně je lepší volba :hm
Bond2
Diskutér

Odeslat příspěvekod mar.us 21. 9. 2017 13:55

Ne, ja o ni jen zazadal o par mesicu pozdeji nez vy. Expiraci mam myslim 03/2018, takze v lednu a unoru bych mel stihnout vycerpat cely rocni bonus. Pak by me zajimalo, jestli s prevydanou kartou bude moznost cerpat dalsi bonus ve stejnem roce, ale to snad otestujete ted vy na podzim. Kazdopadne je divne, ze nekterym z vas nabizeli prevydani na Quatro a nekterym prevydani na Cellbes, neni to jednotne.
Naposledy upravil mar.us dne 21. 9. 2017 14:09, celkově upraveno 1
mar.us
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Gandalf007 21. 9. 2017 14:05

Stejný telefonát - po vypršení platnosti stávající karty, což mám konkrétně v listopadu 2017, nabídka přechodu na KK Quattro s bonusy, jak bylo psáno výše: 1% u obchodníka obecně a 5% Electroworld, Asko a ještě cosi. Měsíční poplatek za vedení kartového účtu 25 Kč je hrazen v případě pohybu na účtu, pokud nebude v zúčtovacím období karta použita, nebude (dle operátorky) ani poplatek. Kurzy při platbách v zahraničí mají být shodně nastavené jako u Tankovací karty.
Přesto jsem nabídku odmítl, ještě něco natankuji a ukončím tuto sympatickou spolupráci.
Gandalf007
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 21. 9. 2017 14:05

Mě zatím nikdo nekontaktoval a jak tak čtu, nemám důvod s nimi hovořit. Počkám co a zda vůbec dorazí písemně.
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod franko_cz 21. 9. 2017 14:23

Písemně podle mě rozešlou výpověď všem, kdo odepře přechod na Quatro kartu. Chtějí stihnout dvouměsíční výpovědní lhůtu. Ani bych se nedivil, kdyby to zrušili všem bez ohledu na dobu expirace.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod Bond2 21. 9. 2017 14:59

Kvůli kurzům se mi nechce odcházet...rozhodnutí bude až dle podmínek, co pošlou písemně. Telefonické sliby nezarmoutí...ale u Finančního arbitra by nepochodily (nemám nahráno).
Bond2
Diskutér

Odeslat příspěvekod mar.us 21. 9. 2017 15:13

To ja si vsechny hovory automaticky nahravam.
mar.us
Návštěvník

Odeslat příspěvekod pobert 21. 9. 2017 15:14

Žádal jsem o ni těsně předtím, než ji přestali nabízet a mám platnost 07/2018. A zatím se nikdo neozval, takže asi řeší karty, co končí letos.
pobert
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 21. 9. 2017 17:14

Já jak to tu čtu, nabídli všem to samé - 1 % ze všech plateb, 5 % Hornbach, Asko a Electroworld, poplatek 25,- (dle sazebníku). Max. 5500,-/rok. Podmínky zašlou dopisem (slíbili mi i mail, ale moc jim nevěřím, mají tam pěkný čurbes. Teď oslovují ty (první), co mají exspiraci 11/17.

Slečna říkala (poté, co si to někde ověřila), že novou kartu zašlou v průběhu listopadu a okamžikem odeslání zablokují tankovací kartu. První poplatek by měl být až za prosinec. Limit pro odměny se nevynuluje, tj. do ročního limitu se počítá i to, co bylo připsáno na tankovací kartu.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 21. 9. 2017 19:14

Chtělo by to zjistit, jakou platnost by měla ta nová karta a jestli budou chtít pořád poplatek za vydání nové po expiraci.
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod 1jorgos 21. 9. 2017 20:21

to wit.cz
pri telefonatu jsem se na to ptal . Rekla mne, ze platnost Quatro karty bude taky dva roky a poplatek za vydani po expiraci bude. Pouze nyni, pri prechodu na jiny typ karty, pry poplatek nebude uctovan.
1jorgos
Diskutér

Odeslat příspěvekod mar.us 22. 9. 2017 05:38

Gandalf007 píše:Přesto jsem nabídku odmítl, ještě něco natankuji a ukončím tuto sympatickou spolupráci.

Treba v takovem pripade prece jen prevydaji znovu tankovaci kartu? Pak dej vedet.
mar.us
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jichaj 22. 9. 2017 10:46

pry spolupraci ukoncili k 4/2017, takze novou tankovaci kartu asi vydat nepujde...
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod mar.us 22. 9. 2017 10:51

Tak jasne, ale v cem ta spoluprace spocivala? Urcite ne v hrazeni bonusu zakaznikum, ale spise jen v nabizeni kreditek zakaznikum. Jak uz zakaznik kreditku ma, tak je jen jejich.
mar.us
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka