Tankovací karta České pojišťovny

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 22. 9. 2017 11:30

V tom případku jistě nějak logicky vysvětlíš, proč banka inspirovaná šmejdy přestala vydávat Billa kartu, když s Billou rovněž ukončila spolupráci...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod jisy 22. 9. 2017 12:57

Gandalf007 píše:Stejný telefonát - po vypršení platnosti stávající karty, což mám konkrétně v listopadu 2017, nabídka přechodu na KK Quattro s bonusy, jak bylo psáno výše: 1% u obchodníka obecně a 5% Electroworld, Asko a ještě cosi. Měsíční poplatek za vedení kartového účtu 25 Kč je hrazen v případě pohybu na účtu, pokud nebude v zúčtovacím období karta použita, nebude (dle operátorky) ani poplatek. Kurzy při platbách v zahraničí mají být shodně nastavené jako u Tankovací karty.
Přesto jsem nabídku odmítl, ještě něco natankuji a ukončím tuto sympatickou spolupráci.

Dostal jsem úplně stejnou nabídku jako Gangalf. Na rozdíl od něho jsem ji přijal s tím, že ji budu používat pouze v případě zahraničních cest, což se mi vyplatí. Možná využiji i ten Elektroworld.
jisy
Diskutér

Odeslat příspěvekod avathar 22. 9. 2017 13:21

Ano. Uplne stejný případ. Billa klub na kreditce, vyssi odmena v bille, čerpání odměn jen v Bille....
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod m.arus 22. 9. 2017 13:47

Tak tak, to s neda srovnavat.
m.arus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jisy 22. 9. 2017 15:49

mar.us píše:
Gandalf007 píše:Přesto jsem nabídku odmítl, ještě něco natankuji a ukončím tuto sympatickou spolupráci.

Treba v takovem pripade prece jen prevydaji znovu tankovaci kartu? Pak dej vedet.

Tak to určitě ne, speciálně na to jsem se ptal. Nová karta (Quattro) by měla dorazit cca v polovině listopadu, a okamžitě zablokují tu stávající TK.
jisy
Diskutér

Odeslat příspěvekod jerry666 29. 9. 2017 16:22

Tak mně slibovali informace dopisem a přišla jen výpověď.
jerry666
Diskutér

Odeslat příspěvekod jerry666 29. 9. 2017 18:06

Informace k nové kartě, která bude nahrazovat tankovací...
jerry666
Diskutér

Odeslat příspěvekod Gandalf007 30. 9. 2017 11:58

Taky jsem chvíli zvažoval využít nabídku na "novou" KK, ale když jsem uvážil, kolik mi "vydělá" na zahraničních platbách - měsíční poplatky za ta období - nechutný poplatek za znovuvydání, závěr pro mne byl jasný. Každý má ovšem parametry plateb jiné a krom pozdních příchodů papírových výpisů (dříve) a občasné nutnosti provést kontaktní platbu na terminálu, fungovala tato služba poměrně dobře a výhodně.
Gandalf007
Diskutér

Odeslat příspěvekod treborit 3. 10. 2017 23:04

Zdar, jsem v zahranici a potreboval bych vedet zustatek na karte ... da se v bankomatu zdarma jako v CR nebo je nutne volat? diky ..
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod jisy 8. 10. 2017 18:30

V ceníku pro TK není žádný poplatek za ověřování zůstatku (kdekoli) a podle vyjádření CFH v př. že není stanovený poplatek, tak se nic neúčtuje. V zahraničí jsem to ale ještě neověřoval - doma mi skutečně nic nebylo účtováno.
jisy
Diskutér

Odeslat příspěvekod Bond2 9. 10. 2017 06:22

Došli už někomu písemně nebo mailem nové podmínky ? 21.9.2017 slibovali příští týden...
Ale mají do konce listopadu čas.
Bond2
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 9. 10. 2017 11:07

Mně na dotaz odepsali, že veškeré info dostanu v půlce listopadu (kdy mi končí TK).
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod avathar 9. 10. 2017 11:24

Vyslovne jsem pozadal o písemnosti k nabídce. nic neposlali.
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 9. 10. 2017 12:19

Já taky výslovně požádal. Dotazem jsem myslel v zásadě urgenci.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod avathar 23. 10. 2017 10:52

drkarel píše:Já taky výslovně požádal. Dotazem jsem myslel v zásadě urgenci.

Pozadal jsem o informace, přišla výpověď.
avathar
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka