Tankovací karta České pojišťovny

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod octaviampi 27. 1. 2018 22:38

V patek mne na infolince pani oznamila, ze je to divne a ze se v prubehu dne ozve. Nenastalo. Stale jde o prirazeni platby bez VS.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod octaviampi 29. 1. 2018 08:58

Po vcerejsim emailu nova verze pribehu. Pry platbu vratili, protoze nedokazali identifikovat odesilatele. Na dotaz kam nebyli schopni presne odpovedet.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lodzi 29. 1. 2018 09:20

Nejspis to vraceni platby chvili trva, nemaji tu dobu upresnenu ve smluvnich podminkach?
Lodzi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod octaviampi 30. 1. 2018 10:49

Penize se nasly a snad je obratem vrati. Jen na jiny ucet, protoze na kid 7980 nejsou schopni platbu zaslat. Nemaji kod v ciselniku..
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 30. 1. 2018 11:19

Doplnění kódu banky do informačního systému je otázka max. na 10 minut, to je vidět, jaké tam mají odborníky... Můžou mít ale seznam kódů, na které nelze vracet, a k tomu mají nějaký důvod - na to to pak opravdu zaslat nejde.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář

Odeslat příspěvekod Lodgy 1. 2. 2018 12:44

Stihl jste nekdo ziskat bonus za transakce Quatro kartou uz v minulem roce? Dali v takovem pripade bonus na Quatro karte, i kdyz uz byl vycerpan rocni limit bonusu na predchozi Tankovaci karte?
Lodgy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod franko_cz 1. 2. 2018 13:22

Žádný bonus jsem nezískal.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lodgy 1. 2. 2018 14:07

Diky za info, dnes volala s nabidkou Quatro karty, tak jsem ji vzal. Rikala ze poplatek 25 Kc mesicne a bonus 1% za transakce.
Lodgy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jichaj 2. 2. 2018 15:57

tak je to tam, jen se zas objevil poplatek 25kc - nemel by byt az od unora?

btw: zkousel jste nekdo pouzit TK v CK ted v únoru? jestli ji to jako "zahraniční" kartu vezme?
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 2. 2. 2018 16:17

Podle mě měl a reklamoval jsem. Jo, bere jí to furt.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod treborit 2. 2. 2018 18:19

Dnes dorazil vypis TK a bez bonusu za transakce 2018, zaroven se pretalo dat platit kartou na internetu, jsem v tom sam nebo systemova zalezitost?
treborit
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Franklin 2. 2. 2018 18:22

U mě je všechno OK, bonus i platby na internetu.
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lodgy 2. 2. 2018 18:27

Ja bonus na TK dostal za transakce provedene do 23.1., za ty dalsi by meli dat bonus az v pristim mesici. A nemas uz QK?
Lodgy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 2. 2. 2018 18:53

Mám už QK a až na poplatek je to asi OK. Otázka je, zda jsem některé prémie dostal za minulý měsíc (určitě ne všechny), protože výše bonusu přesně odpovídá platbám, které jsou na tomto výpisu.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Bond2 2. 2. 2018 20:45

Poplatek taky naúčtovali 25 Kč, ale asi jim ho odpustím. Bonus v plné výši doma ;-) .
Bond2
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka