Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod iguka 19. 3. 2016 12:10

pochybuji, zavolej si na bezplatnou linku RB, tak ti to určitě řeknou
iguka
Nadšenec

Odeslat příspěvekod wit.cz 20. 3. 2016 15:59

po telefonické aktivaci ve čtvrtek mi v pátek odpoledne nešlo kartou zaplatit z důvodu chybného pinu ... ten jsem přitom zadával správně
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod .357 20. 3. 2016 16:19

A seš si jistej, že to byl PIN k téhle kartě? :-)
.357
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod wit.cz 20. 3. 2016 16:22

Ano. Věnoval jsem zadávání mimořádně zvláštní pozornost :-)
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod osobne2 20. 3. 2016 16:32

A byla to platba kontaktni nebo bezkontaktni?
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 20. 3. 2016 17:07

Je přece jasné, že první musí být kontaktní...
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod .357 20. 3. 2016 17:09

wit.cz píše:Ano. Věnoval jsem zadávání mimořádně zvláštní pozornost :-)

Nejde o zadávání, ale o kontrolu čísla kreditní karty a čísla, které je uvedeno na tom papíru, co je na něm ten PIN.
.357
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod osobne2 20. 3. 2016 17:22

Ale terminal musi byt on-line, to je lepsi udelat neco v bankomatu. Nektere terminaly se hned neprepnou do on-line modu.
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod philmencz 20. 3. 2016 20:15

.357 píše:
wit.cz píše:Ano. Věnoval jsem zadávání mimořádně zvláštní pozornost :-)

Nejde o zadávání, ale o kontrolu čísla kreditní karty a čísla, které je uvedeno na tom papíru, co je na něm ten PIN.

RB má nyní problém u karet MALL.CZ, podařila se jim skvělá věc....klient obdrží kreditku, ale PIN, který přijde vzápětí je chybný a je třeba počkat na nový - druhý PIN, který přijde cca 2 dny po kartě.

Měl jsem stejný problém, tj. vložil jsem novou kartu do terminálu a oznámilo to, že PIN je chybný...až potom jsem na infolince RB dostal info, že se stala chyba a chodily PINy chybně.
philmencz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Luboš 21. 3. 2016 07:51

Mám stejný problém KK Mall od RB. 17. 3 jsem aktivoval kartu, telefonicky, protože jsem hned rušil poplatek za inkaso dlužné částky(u Citi bylo zdarma), 18.3 jsem chtěl zaplatit kontaktně a chybný PIN. Na info lince jsem, ale dostal odpověď, že musím na pobočku,kde mi vygenerují nový PIN - jinak to nejde. O zaslání druhého PINU žádná zmínka.

-- 21. 3. 2016 07:04 --

Nejde o zadávání, ale o kontrolu čísla kreditní karty a čísla, které je uvedeno na tom papíru, co je na něm ten PIN.[/quote]

Tak jsem se na ten papír podíval a ejhle úplně jiné číslo karty!!!!!
Takže RB zatím mínusovka, účet pro jistotu zatím nebudu zakládat, i když mi dost vadí KK bez IB. Jsem zvědavý kdy mi zmrší i Citilive kartu, tam IB převzali.
Luboš
Návštěvník

Odeslat příspěvekod osobne2 21. 3. 2016 09:16

Me nejde KK Mall vubec aktivovat, uz jsem na infolinku RB volal trikrat a pokazde mi rekli, ze jim jeste nedorazily dokumenty od kuryra, at to zkusim nasledujici den. Kdyz jsem dnes rekl, ze KK Style mi dorucil ten samy kuryr a sla pres infolinku aktivovat v den doruceni, kdezto KK Mall nemuzou aktivovat ani ctyri dny po doruceni, tak operatorka tvrdi, ze u KK Mall je to jinak zprocesovane a musim cekat na SMS vyzvu k aktivaci. PIN mi zatim jeste zadny neprisel. Snad prijde tento tyden.
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod Luboš 21. 3. 2016 11:13

Tak zjišťuji, RF bude super banka.
Tak já PIN ke KK Mall dostal den předem než mi kartu dovezl kurýr. Ten samý den po doručení, (asi 5 hod.) mi ji na infolince aktivovala operátorka(nic o SMS), a hned zrušila poplatek za inkaso, úplně bez problémů, vypadalo že to umí a jde to.
Asi jsem natrefil na jinou "koko dák"
Hlavně ať přijde ten dárkový certifikát 2000,- od Mall. - psali do 3 dnů.
Luboš
Návštěvník

Odeslat příspěvekod wit.cz 21. 3. 2016 16:47

druhý pin dorazil
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod avathar 21. 3. 2016 17:12

Zrovna jsem podepsal druhou mallku, RB. Cítí verzi mám :-)
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod Hakec 21. 3. 2016 17:22

Může už někdo potvrdit, že vlastní kreditku CITI MALL a k ní si udělal kreditku RB MALL a dostal kupon do MALLU?
Díky
Hakec
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka