Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod ab84 9. 5. 2016 14:57

Takže potvrzuji, že RB Mall i Aukro Style dodány i s vouchery. Již v minulosti jsem vyčerpal Citi Mall i Citi Life, všechny žádosti vyplněny se stejnými kontaktními údaji včetně stejné emailové adresy.
ab84
Nadšenec

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 10. 5. 2016 11:49

Vypadá to, že stále dávaj. V lednu Citi Mall, v dubnu Aukro RB, včera jsem zkusil RB Mall a také schváleno :hm
nnnokiaE52
Diskutér

Odeslat příspěvekod kolotuk 10. 5. 2016 16:09

Tak se podělím se zkušeností,mám KK CITI LIVE již asi 3roky,KK CITI MALL jsem už jednou měl a po pul r. zrušil,po vyčerpání 2000voucheru,pak jsem zažádal o další ještě CITI MALL,opet přišla i s voucherem,tu stále mám,ted jsem žádal o RB MALL a mám ji i s voucherem.Chtěl jsem Livku zrušit a volal na RB,nabídli mě rok vedení zdarma aniž musím provést platbu!Tak proč ne.Takže mám CITI LIVE,CITI MALL,RB MALL akorát jim to teď v RB trvá!Než to s chybou,stornováním,opravou došlo,tak to trvaloskoro 2měsíce!!Zlatá Citina!!
kolotuk
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Hakec 10. 5. 2016 20:09

Já se taky trošku podělím. Jak jsem již psal, vloni v březnu mi vydali CITI MALL s voucherem, letos v dubnu, přesto že jsem stále vlastnil CITI MALL, tak mi byla vydána RB MALL s voucherem. Dnes jsem byl vypovědět tu loňskou CITI MALL - nejdřív nabídka na rok vedení zdarma, taktéž bez nutnosti platby v měsíci, pak dokonce přihodil 300,- Kč když do 14 dnů zaplatím 1000,- Kč. Ale já trval na zrušení, nechci mít karty které nepoužívám. Tak jen pro info až budete chtít dát výpověď. Přemýšlím zda zkusit zažádat o Aukro :hm
Hakec
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fremantle 10. 5. 2016 20:45

Jeden vlastní karty, druhý má nějaký live (asi živák či co)... ještě tady chybí někdo s něčím od "city" :roll: Asi se zase musím podívat do smluv, co mám od bank vlastně za produkty :hm
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod drkarel 10. 5. 2016 20:59

Tak to Ti ani smlouva mnohdy nepomůže. Já mám smlouvu s ňákou Monetou a na plastu je uvedeno GE. :-)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod filas81 10. 5. 2016 21:07

Hakec píše:Já se taky trošku podělím. Jak jsem již psal, vloni v březnu mi vydali CITI MALL s voucherem, letos v dubnu, přesto že jsem stále vlastnil CITI MALL, tak mi byla vydána RB MALL s voucherem. Dnes jsem byl vypovědět tu loňskou CITI MALL - nejdřív nabídka na rok vedení zdarma, taktéž bez nutnosti platby v měsíci, pak dokonce přihodil 300,- Kč když do 14 dnů zaplatím 1000,- Kč. Ale já trval na zrušení, nechci mít karty které nepoužívám. Tak jen pro info až budete chtít dát výpověď. Přemýšlím zda zkusit zažádat o Aukro :hm

a kde si to vypovídal? Já to zkoušel nedávno jen tak zkusmo testovat přes telefon a moc se na retenci netvářili, ale možná nazrál čas :)
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod davsopl 10. 5. 2016 21:44

Mě chtěli tu kartu Citi Life zrušit, když jsem chtěl další rok vedení zdarma. ☺ Prý si musím rok zaplatit z bodů. Ale asi je to tím, že mě místo 2000 Kč na začátku připsali 6000 Kč.
davsopl
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Zedna1 10. 5. 2016 22:54

osobne2 píše:Je to tak. 3000 Kc je odmena za zprostredkovani, kterou Aukro prenechava klientovi formou nakupnich kuponu. Nekteri tu uz psali, ze ani ten mesicni poplatek 59 Kc jim neni uctovan. Ale ti asi navic tou kartou alespon jednou mesicne provedli transakci.

Prvni rok je u me Aukro kreditky nastaven rezim bez poplatku (bez dalsich podminek).
Po roce bude nasledovat standardni rezim s poplatkem 59 Kc mesicne.
Overeno dnes pres infolinku.
Zedňa
Zedna1
Diskutér

Odeslat příspěvekod osobne2 11. 5. 2016 05:33

Tak to jo, ale nikde to oficiálně neprezentovali.
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod Hakec 11. 5. 2016 06:36

Výpověď jsem dával v Brně na pobočce, s tím že se volá na operátora. Jinak nazbíráno za ten rok asi 3000 Kč na prémiích. Nevím jestli to taky nemá nějaký vliv.
Hakec
Návštěvník

Odeslat příspěvekod chrudimi 11. 5. 2016 09:03

Nemáte někdo zkušenost, jak dlouhý je "timeout" mezi žádostmi o KK? Zařizoval jsem KK Style přes mojeuspora, předminulý víkend přijel kurýr, minulý pátek přišel PIN a dnes jsem aktivoval, chtěl jsem následně žádat i o MALL kartu, ale zamítnuto z důvodu rozpracované žádosti o KK.
chrudimi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 12. 5. 2016 10:35

Mně bylo u různých úvěrových společností tvrzeno, že v případě zamítnuté žádosti má smysl žádat znovu po 3 nebo 6 měsících (dle společnosti).
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod netlik 12. 5. 2016 11:23

U HC mi rikali, ze je mozne v pripade zamitnute zadosti znovu pozadat po 2-3 mesicich.
netlik
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 12. 5. 2016 12:27

Tohle zamítnutí se mi také stalo na konci března, na začátku května už schváleno.
Tipuju, že měsíc by měl stačit.

Jinak tento typ zamítnutí žádosti se mi ani nedostal do registrů.
nnnokiaE52
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka