Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Ency 20. 9. 2016 08:24

Kecaj, kreditky na pobockach vubec neresi. Zavolej znova.
Budoucnost patří atomu.
Smrt Bursíkovi
Majkl má rád garáž, ale stydí se za to. :mrgreen:

Nenesu odpovědnost za následky, které mohou vzniknout či vzniknou aplikací mé rady! :D
Ency
Diskutér

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 20. 9. 2016 08:28

Volal jsem několikrát, tohle byla nejčastější odpověď.
Asi tam stejně zajdu a vypovím rovnou Style kreditku..
nnnokiaE52
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 20. 9. 2016 12:18

Ency píše:Kecaj, kreditky na pobockach vubec neresi. Zavolej znova.

Az ti zase reknou nejakou <|> tak jim vtipne sdel neco ve smyslu:

- vy jste byvaly zamestnanec Citibanky, ktereho Raiffeisenka koupila i s kartami? (Titotiz delaji v brnenskem callcentru :-)

- co by tomu rekl pan Friedrich Raiffeisen?

Zakladatel *1818 +1888, jehoz jmenem se propaguji i dnes (fotku jsem na webu zachytil shodou okolnosti presne vcera, musel jsem si ji ulozit na pamatku :-) EXP mohli dat 18/18 nebo 18/88 pro zvyseni ostrovtipu :-D

Obrázek
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod eR99 20. 9. 2016 17:52

Ency píše:Kecaj, kreditky na pobockach vubec neresi. Zavolej znova.

Nekecaj, nálepku ke KK jsem musel řešit osobně na pobočce také. Přes infolinku ji zřídit nešlo /nejde.
eR99
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 20. 9. 2016 20:50

stepano píše:
eR99 píše:Je to přesně tak, jak píše xls. Ostatně již dříve ti tu psal fremantle, že vratky do toho není optimální započítávat.
:arrow: Vratku 2 % využiju v plné výši někde jinde a pro transakce v cizích měnách jednu z karet zmiňovaných výše. Takhle kombinace je pak celkově nejefektivnější...

Já teda jinde než na služebních zahraničních cestách 50000,- /měsíc neutratím. Když jsem v kanclu v ČR tak takovou spotřebu měsíčně opravdu nemám. Pro mě je to optimální, já bych tu vratku jinak nevyčerpal než na zahr. transakcích.

hmm to je docela malo, tady lidi utraci daleko vic, i ja se dostal do vyssiho levelu ;-)
ripper6
Diskutér

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 22. 9. 2016 08:35

Existuje vzor na výpověď KK Style ?
nnnokiaE52
Diskutér

Odeslat příspěvekod gekkon 22. 9. 2016 09:12

Pokud uz nekdo nepsal... novinka na info lince - cerpani premii napr. z RB mall uz lze pres hlasovy automat. Po zadani TPINu a volani z registrovaneho cisla se jen proleze nabidkou a je to :) To me potesilo.
gekkon
Diskutér

Odeslat příspěvekod dk1844 22. 9. 2016 09:54

Lze to i s více kartami přes hlasový automat?
dk1844
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Korzaik 22. 9. 2016 11:06

Hmm, volal jsem zrovna včera a rovnou mě to přepojilo na operátora. TPIN teda asi nemám, ale taky ho to po mě nechtělo.
Korzaik
Diskutér

Odeslat příspěvekod Franklin 22. 9. 2016 11:15

To, jestli se člověku ozve plechová huba anebo jestli dojde k okamžitému spojení na operátora, bude pravděpodobně souviset s dokončenou migrací Citi kreditek do systému RB. V mém případě migrace ještě neproběhla a plechová huba není dostupná. Znovu to zkusím po migraci.

Je tu nějaký klient RB, který nikdy neměl nic od Citi, a přesto má aktivní plechovou hubu?
Je tu nějaký klient RB, který už má zmigrovanou Citi kreditku, ale plechová huba se mu nenabízí?
Je tu někdo, jehož Citi kreditky ještě nebyly zmigrovány, ale plechová huba na RB čísle už mu funguje?
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 22. 9. 2016 11:25

No to bude dost špatný, když se ukáže, že to je tak... u Citi mám ještě účet, na krerý mi už sice přišla výpověď (a vůbec první T-PIN jsem si nastavoval kdysi k němu, resp. k debetce vydané k němu), ale pořád bude lhůta končit až koncem listopadu, takže i když mi tento víkend přemigrují poslední kreditku, tak je dost možné, že mi plechovou hubu pořád nezmigrují. 8-S
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod gekkon 22. 9. 2016 12:45

Jen pro upresneni. Mam RB Mall primo od Raifky, zadny ucet v RB ani jinou kartu a mam plechovou hubu :) Pred par tydny se mi jeste ozyval zivy telefonista.
gekkon
Diskutér

Odeslat příspěvekod Gandalf007 23. 9. 2016 11:13

Tak to je zajímavé, jsem ve stejné situaci - RB Mall je původní, nikoliv migrovaná, nemám u nich účet a předevčírem jsem převáděl bonus - jediná možnost, ke které jsem se prokousal byl živý operátor. Navíc si nevybavuji, že bych při pořizování KK u RB definoval T-pin, ale možná jsem to jen zapomněl ;-)
Gandalf007
Diskutér

Odeslat příspěvekod gekkon 23. 9. 2016 12:05

T-Pin jsem dostal na pobocce pri aktivaci pristupu pres kartyonline.rb.cz
gekkon
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 23. 9. 2016 13:25

Není náhodou problém jen u těch, co nemají T-PIN a tady systém je není schopen ověřit při volání z registrovaného telefonu a nepustí je na plechovou hubu včetně připisování prémií?
MirekM.
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka