Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod fremantle 4. 10. 2016 21:08

tulum píše:Předpokládám, že za ty info smsky, které chodí po každé transakci se nic neplatí nebo..?

To je opět další věc, kterou jsi měl napsanou v mailu s informacemi k převodu kreditky k RB...

Oznámení o ukončení služby informačních zpráv „CitiAlert“
Služba „CitiAlert“ bude ukončena (k datu převodu karty). Ke své nové kreditní kartě od Raiffeisenbank získáte službu „Kredit info“.

Služba Vám bude nastavena do 31. 12. 2016 ZDARMA. Následně se budete moci sami rozhodnout, zda si tuto službu sjednáte i pro další období.
Služba „Kredit info“ Vás bude prostřednictvím SMS zpráv informovat o:
• úspěšně autorizované transakci hlavní nebo dodatkovou kartou, včetně aktuálního zůstatku,
• přijetí a zaúčtování splátky na karetní účet, včetně aktuálního zůstatku,
• vystavení výpisu ke kreditní kartě za uplynulé zúčtovací období.

Každopádně to nic nemění na faktu, že je to příšerná relikvie a hlavně demonstrace neschopnosti banky inspirované šmejdy se přizpůsobit 21. století - nemožnost volitelného nastavení přes jiné kanály (mail, push notifikace), jen vybrané události (přijetí splátky, notifikace k uhrazení dlužné částky, notifikace od limitu na transakci, notifikace jen vybraných způsobů platby - čip/bezkontakt/internet, a pod.), nebo jen vybrané karty k úvěrovému účtu (hlavní, dodatková, nálepka) - za tenhle spam dobrovolně platit... :hm
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod davsopl 4. 10. 2016 21:12

Ty smsky brzo zaříznu. Je to nehorázný spam! Zaplatím v hospodě drink a hned sms. Dam další drink, zaplatím, další sms. To je fakt na palici. :-) Ať si je strčí i před 31.12 někam. Navíc off line transakce stejně nechodí, takže je to jedno.
davsopl
Diskutér

Odeslat příspěvekod gman 4. 10. 2016 21:20

PIN se u RB Life mění přes bankomat a je to nějak zpoplatněno? Dík
gman
Diskutér

Odeslat příspěvekod mojmax 4. 10. 2016 21:26

Ne.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod DrumSession 4. 10. 2016 22:04

KK pro báně až tak hloupý business zase není
http://www.euro.cz/byznys/masivni-selha ... ky-1307383
PENÍZE z pohledu věčnosti nemají žádnou cenu a vlastně ani smysl zatím co
LÁSKA která JE nepočítatelná, ano !
ŠTĚSTÍ spočívá v tom, vědět, na co se mám vy...
DrumSession
Diskutér

Odeslat příspěvekod fc70 4. 10. 2016 22:07

Z těch dat nevyplývá, kolik procent z těch pohledávek je nedobytných, ne? Navíc zůstatky kreditních karet bývají vůči jiným půjčkám relativně malé, takže se o to míň vyplatí je vymáhat.
fc70
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mrusnok 5. 10. 2016 00:30

přesto se to celkem vymáhá
Podstatné není dluhy splatit, ale spíš to je být schopen splácet.
Mrusnok
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 5. 10. 2016 10:30

Předpokládám, že ta data o splácení a ziskovosti toho byznysu měla Rb k dispozici a podle toho se dohadovala cena. Tady asi moc změn nebude. Co se asi zohledňuje hůř, jsou dopady zrušení/ořezání vratek a pak zlaté rakouské ručičky, které zmrví na co šáhnou. Takže předpokládám, že se jim to za pár měsíců začne sypat a budou se to za každou cenu snažit udržet v kupě. To pro zákazníky našeho ražení asi zase tak špatné nebude.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod xkanourek 5. 10. 2016 11:46

Ku**aaaaaaaaa garážovka zas*aná "počet bodů který jste zadali není násobkem čísla 500 ...blablabla" plechová huba k ničemu :grr:
xkanourek
Diskutér

Odeslat příspěvekod .357 5. 10. 2016 12:17

Já včera zadával přes automat převod bodů ze dvou kreditek a vše než problémů. Dokonce byly připsány online, což neuměla ani City, kde to trvalo dva dny!
.357
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 5. 10. 2016 13:16

On-line se Ti zvýšil úvěrový rámec nebo jen přesypaly odměny z bodů k čerpání na vyčerpané?

3. 10. jsem s plechovou hubou neuspěl, dnes mně operátor provedl převod odměn ručně - v systému viděl neúspěšný převod 3. 10. přes plechovou hubu.
MirekM.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod .357 5. 10. 2016 13:30

Právě že rámec!! Teda nevím, jestli to bylo úplně online, ale odpoledne jsem čerpal a večer jsem to náhodou zjistil. Nečekané překvapení :-)
.357
Diskutér

Odeslat příspěvekod hannys85 5. 10. 2016 18:52

Už jste někdo něco vyhrál s tím darkomatem ?
hannys85
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 5. 10. 2016 19:19

Docela pochybuji, když začnou kódy rozesílat až od listopadu...
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 6. 10. 2016 08:08

Máte o tom někdo nějaké bližší info? Na infolince o akci Dárkomat nikdo nic neví. Vyplatí se více menších transakcí, nebo jedna velká? Mám "utrácet" už nyní, nebo až v listopadu?
PatrikChrz
Administrátor

Předchozí stránkaDalší stránka