Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod octaviampi 17. 1. 2017 17:20

pri obratu a urcitem poctu platebnich prikazu ano
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod osobne2 17. 1. 2017 17:25

A ani za doporuceni uz neni ucet zdarma bez podminek?
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod Franklin 17. 1. 2017 17:28

Pokud banka plánuje měnit své chování v závislosti na MCC transakce, pak já očekávám, že se MCC co nejdříve objeví v IB a na výpisu.
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zedna1 17. 1. 2017 17:35

Ted jsem overoval pres infolinku, ze u RB nelze zmenit typ kreditni karty, napriklad MALL na Billa. Pry jedine zrusit a pozadat znovu o ten jiny typ.
Skoda, ted s temi zmenami by se to hodilo.
Zedňa
Zedna1
Diskutér

Odeslat příspěvekod filip893 17. 1. 2017 17:36

BTW co je to kreditní kartová transakce? Transakce při které nedojde k čerpání úvěrového rámce, protože zůstatek na kartě vyšší než úvěrový rámec?
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 17. 1. 2017 17:38

já to pochopil vratku
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 17. 1. 2017 17:38

IMHO vratka na kartu...
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod filip893 17. 1. 2017 17:42

Aha díky.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér

Odeslat příspěvekod hannys85 17. 1. 2017 17:44

Jediný klad na tom je, že si po zrušení všech těch kreditek člověk pročistí registry a zvýší bonitu. Jsem zvědav, kdy bude reagovat Cetelem :-(
hannys85
Diskutér

Odeslat příspěvekod osobne2 17. 1. 2017 17:46

Ja nic rusit nebudu, vypada to OK, platby na poste nejsou vylouceny z bonusovych transakci, jen zalozim ucet.
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 17. 1. 2017 18:09

Ráno moudřejší večera. :) Trapčit s dobírkama se mi moc nechce, ale asi to budu muset přehodnotit. Kujva, nepřehlednější už to nemohli udělat. Kdo si to má pamatovat?
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod Franklin 17. 1. 2017 18:12

Zjistěte někdo MCC pošty :-D
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod hannys85 17. 1. 2017 18:15

No právě pro ty co nechtějí trapasit s dobírkama, tak je mall.cz totálně zbytečná karta v případě, že jsou vyloučeny jisté transakce. To je mnohem lepší Cetelemka se 3% procentama.
hannys85
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 17. 1. 2017 18:20

xls píše:Měl bych k tomu 2 otázky:
1) Jak poznám transakci s MCC 6012, když na výpisu ty kódy neuvádějí? Patří se třeba i úhrada služeb a dobírek na poště?
2) Jak se to bude chovat na přechodu, tj. když zúčtovací období končí po 1.4., ale většina období byla do 1.4.?

Jinak Mall je díky tomu na tutové zrušení, Life asi taky. To rozdělení na klienty s účtem/bez účtu je vzhledem ke stanovení způsobu získávání odměn vyloženě směšné.

1) Těžko říct, ale tipoval bych, že tam pošta nepatří.
2) Taky těžko říct. :-) Při obdobném přechodu u Style se to chovalo tak, že nové podmínky naběhly se začátkem prvního zúčtovacího období následujícího po datu změny podmínek (tj. zde by to bylo až v období začínajícím v dubnu). Osobně hodlám kreditky RB příslušně vyčerpat ještě v březnu všechny a uvidím. Je fakt, že odměny připisují až na konci zúčtovacího období, takže by mohli zkoušet, že v ten okamžik byly už nižší limity, ale myslím, že jsem našel právní základ pro případnou reklamaci: "Pro výpočet Odměny je rozhodné datum zaúčtování transakce, nikoliv datum provedení platby." Ještě to musím prostudovat podrobněji a asi vznesu dotaz.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod Cmmm 17. 1. 2017 18:24

Kruciš, kde jsou uvedeny vratky po 1.4. (Billa)? Já to nikde nevidím. A to mám brejle. 8-)
Cmmm
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka