Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod __Pavel 23. 1. 2017 15:54

Prologer píše:A není náhodou od dubna do června na RB Life max. 350Kč za měsíc?
To pak fakt nevím, jak má člověk dosáhnout na 500K aby podmínku splnil :D

Naštěstí ten mail obsahuje i odkaz na detailní pravidla marketingové akce "Extra bonus u kreditní karty Life a MALL.cz", což mě u této bandy diletantů velice překvapilo.
__Pavel
Diskutér

Odeslat příspěvekod treborit 23. 1. 2017 18:02

gman píše:dostal někdo od RB na Life retenci na měsíční poplatek? Já jsem 50,- platil dokud to byla 2% ale od 1.4. by ta vratka tak pokryla ten poplatek.

Ano, dokonce mi vratili za 4 mesice zpetne.
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 24. 1. 2017 08:07

Ktera kreditka dava vstupni bonus krome MALL?
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 24. 1. 2017 09:02

UCB M&M Gold dává nějaké míle do začátku za sjednání, ale nic moc, snad kolem 3000...
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod gman 24. 1. 2017 11:57

treborit píše:
gman píše:dostal někdo od RB na Life retenci na měsíční poplatek? Já jsem 50,- platil dokud to byla 2% ale od 1.4. by ta vratka tak pokryla ten poplatek.

Ano, dokonce mi vratili za 4 mesice zpetne.

Dával jsi výpověď na pobočcce a nebo telefonem?
gman
Diskutér

Odeslat příspěvekod Markil 24. 1. 2017 12:12

Asi jak kdy a jak komu. Známý dával telefonicky výpověď na RB style, kterou využíval normálním způsobem k platbám v obchodech, a nikdo mu nic nenabízel ani se na nic neptal. Jen mu sdělili, že to musí poslat písemně poštou. Odpověď z RB taky žádná, jen nedávno volali a chtěli vědět, co mají udělat s asi dvacetikorunovým zůstatkem. Takže ho nikdo nepřemlouval a ani se v podstatě nedozvěděl nic o tom, kdy se karta zruší nebo kdy byla zrušena... Teď zažádal o RB Mall a zamítnuto. Přitom žádnou jinou kreditku nemá, Style byla jeho první, používal jí bez nějakého ždímání banky a splatil vždy obratem po výpisu. Nechápu RB...
Markil
Diskutér

Odeslat příspěvekod treborit 24. 1. 2017 12:36

Je to hod kostkou a vypoved telef/pobocka nema vliv na vysledek ...
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod tatoch 24. 1. 2017 13:19

Mall 500, za sledované období - bonus 200,-
Life 350, za sledované období - bonus 150,-

https://www.rb.cz/attachments/PI/karty/ ... 042017.pdf
tatoch
Návštěvník

Odeslat příspěvekod revol 24. 1. 2017 14:10

Mohu jeden dotaz mimo bonusy, které se tu aktuálně řeší? Nevíte, jak to je, když mám na Mall kartě bezúročně rozsplátkovanou platbu z Mall na 24 měsíců a chci kartu zrušit? Dá se zrušit a jen měsíčně platit tuto „půjčku“, nebo vše doplatit (bez poplatku), nebo si ji musím nechat, než to splatím?
revol
Návštěvník

Odeslat příspěvekod LuiS_666 24. 1. 2017 20:24

Chápu to správně, že pokud uvedu při písemné výpovědi kreditní karty nesouhlas s novými obchodními podmínkami bude mi karta ihned zrušena ?
LuiS_666
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 24. 1. 2017 20:29

Teoreticky by to tak mělo být, často ale banky a jejich pracovníci tyto procesy neumí a podsouvají standardní výpovědní lhůtu.
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod ab84 24. 1. 2017 20:36

Já poslal výpověď (nikoli nesouhlas) obyčejnou poštou, čekal jsem, že si dají načas a po deseti dnech byla karta pryč z přehledu na kartyonline. Horkotěžko jsem domlouval čerpání bonusu, do doteď nevím jestli to klapne... Takže pozor na ně, člověk neví jak se s termíny zachovají. Jo a vypovídal jsem už tři karty různými způsoby a retence žádná, všechno zrušili.
ab84
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 24. 1. 2017 20:58

Já byl na pobočce vloni vypovědět převedenou Billu, počítal jsem se standardní výpovědní lhůtou, ale místo výpovědi mi donesli podepsat "dohodu" o ukončení karty s kratší lhůtou. Bankéř sice lhal (on v RB lže ale každý takový), že lhůta bude standardní a potrvá to celý měsíc, ale po "dohodnutých" 14 dnech byla z IB pryč, z registrů taktéž... Možná umožňují pořád podobný proces.
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod Korzaik 24. 1. 2017 21:02

Umí RB převést kartu Style na Easy?

Btw. sami mají nějak hokej, jak je to s pojištěním prodloužené záruky, podle tohoto jí má v ceně karta Easy, Style a De Luxe:
https://www.rb.cz/informacni-servis/dop ... ene-zaruky

Podle tohohle to umí zdarma jen Easy:
https://www.rb.cz/attachments/ceniky/vy ... iku_KK.pdf

Že se divím, banka Rakousko-Uherská.
Korzaik
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 24. 1. 2017 21:10

Změnit typ kreditní karty neumí, jedině vypovědět, projít standardním skóringem a zažádat o novou...

Nejsi příliš pozorný, na té stránce, kterou sám uvádíš máš odpověď ohledně pojištění prodloužené záruky docela jasně napsanou:

Pro držitele STYLE a DE LUXE karty pojištění prodloužené záruky je v rámci balíčku pojištění KOMFORT.

U EASY je přímo v základu, u vyšších karet je jen součástí balíčku KOMFORT (u STYLE a DE LUXE sjednaných do nějaké doby byl tento balíček v ceně karty, později už jen za poplatek 99 Kč - u těch původně sjednaných ovšem zůstal i nadále bez příplatku)... Ale moc se tím nemá smysl zabývat, od 1. 4. nebudou ty karty mít ani balíček KOMFORT, ani žádné pojištění.
fremantle
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka