Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod xls 26. 1. 2017 15:07

Přežil bych i bez KK, za 15 let jsem nenarazil na žádnou situaci, kdy bych se neobešel debetkou, a to hodně cestuji.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zedna1 26. 1. 2017 15:59

xls zapomnel v jeho vyctu na KK RB Billa, ktera i po 1.4.2017 jeste ujde,
vratka 3% Billa, 1% vsude, max. 500Kc mesicne (s RB uctem 700).
Zedňa
Zedna1
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 26. 1. 2017 16:10

xls píše:Přežil bych i bez KK, za 15 let jsem nenarazil na žádnou situaci, kdy bych se neobešel debetkou, a to hodně cestuji.

To jsi asi malo cestoval pred 14 lety... Tehdy debetky venku moc nebrali... Takze to muselo jit cash, nemaje kreditku. Osobne otestovano :-)
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod Dýzl 26. 1. 2017 16:23

Našel jsem řešení, kartu O2 u RB ruším a uzavři smlouvu na novou u Home Kredit. Tedy pokud nezískám tip na něco podobného s možnosti jiného čerpání než u O2.
Dýzl
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fremantle 26. 1. 2017 16:26

Zedna1 píše:xls zapomnel v jeho vyctu na KK RB Billa, ktera i po 1.4.2017 jeste ujde,
vratka 3% Billa, 1% vsude, max. 500Kc mesicne (s RB uctem 700).

Já teda u KK BILLA žádné rozlišení na klienty s účtem nevidím... :hm
program_vyhod_KK_20170401.pdf píše:5. Kreditní karta BILLA
5.5. Výše Bonusu
  • Maximálně 500 kč za zúčtovací období.
Výše Bonusu získaného v rámci daného zúčtovacího období a celková výše Bonusu, kterou lze využít, je uvedena na Výpisu z Kartového účtu a je uvedena v Kč.

Škoda ale, že to jde čerpat jen na nákupy v Bille, taková karta to je pak metla lidstva, jenom podporuje alkoholizmus... :mrgreen: Protože chodím do Billy tak jednou za úherák, vždy jsem tam koupil nakonec jenom chlast.
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod Ipanema 26. 1. 2017 16:28

Dýzl píše:Našel jsem řešení, kartu O2 u RB ruším a uzavři smlouvu na novou u Home Kredit. Tedy pokud nezískám tip na něco podobného s možnosti jiného čerpání než u O2.

Neuzavřeš. Nové karty O2 se nedávají asi půl roku.
Můj mobil: OnePlus 6T
Ipanema
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod osobne2 26. 1. 2017 16:32

Alespon muzes zmenit operatora. ;-)
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod Ipanema 26. 1. 2017 16:34

Přesně tak. Třeba to je znamení... Můžou se s těmi RB kartami a O2 kartami pak nechat vyfotit...
Můj mobil: OnePlus 6T
Ipanema
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 07Petr 26. 1. 2017 16:44

Je tam jasně napsáno, že Odměny nebudou od 1.4. přiznány za provedení následujících kartových transakcí, a to u všech KK od RB:
platby finančním institucím – jedná se zejména o dobíjení přednabitých karet, elektronických peněženek, virtuálních účtů (transakce s MCC 6012 dle platných seznamů MasterCard/VISA).

... takže konečná. :-)
07Petr
Diskutér

Odeslat příspěvekod osobne2 26. 1. 2017 16:49

Posta tam neni.
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mikka1 26. 1. 2017 17:36

xls píše:Přežil bych i bez KK, za 15 let jsem nenarazil na žádnou situaci, kdy bych se neobešel debetkou, a to hodně cestuji.

Neresil jsi asi zadnou krizovou situaci...
Mikka1
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 26. 1. 2017 17:48

Řešení jakých krizových situací vyžaduje držení kreditní karty? (Nerýpu, jen se ptám...)
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mikka1 26. 1. 2017 19:21

Jo. Tak ono to vyžaduje nejčastěji hotovost. Když není, tak s kreditkou máš víc šancí než s (poloprázdnou) debetkou... klasika je půjčení auta, ale mám na mysli třeba delší pobyt v hotelu nebo zdrav. ošetření - pohybuji, že by tam vzali kreditku jako záruku, ale bankomat ty peníze vydá a věř mi, že jsou situace, kdy ti na nějakých úrocích, kurzecha poplatcích fakt nezáleží... hlavně že je tam dostatečný úvěrový rámec a jdou vybrat.
Pomoct si musíš vždycky sám, asistenční linky pojišťoven jsou dobré leda tak na to, jak si zadělat na pěkný účet za telefon, aspoň taková je moje zkušenost. V Čechách si pak nějaké plnění vyřveš zpětně.
Mikka1
Diskutér

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 26. 1. 2017 23:27

revol píše:Mohu jeden dotaz mimo bonusy, které se tu aktuálně řeší? Nevíte, jak to je, když mám na Mall kartě bezúročně rozsplátkovanou platbu z Mall na 24 měsíců a chci kartu zrušit? Dá se zrušit a jen měsíčně platit tuto „půjčku“, nebo vše doplatit (bez poplatku), nebo si ji musím nechat, než to splatím?

Myslím, že jsem v instrukcích k výpovědi četl, že to musíš doplatit ihned, ruku do ohně za to nedám. Nejlepší bude si zavolat na zákaznickou linku nebo se zeptat na pobočce. Dělají tam sice blbci, kteří nic moc nevědí, ale tohle musejí řešit celkem často a tedy vědět.

-- 26. 1. 2017 23:29 --

LuiS_666 píše:Chápu to správně, že pokud uvedu při písemné výpovědi kreditní karty nesouhlas s novými obchodními podmínkami bude mi karta ihned zrušena ?

Obávám se, že pravidla bonusů nejsou součástí VOP. Já budu vypovídat bez udání důvodu.
dlouhy.dejw
Diskutér

Odeslat příspěvekod Ipanema 26. 1. 2017 23:43

Nás asi bude víc co budeme rušit. Jen tak dál. Oni čekají, že na ty lži skočíme a pojede se dál. Po roce od migrace z Citi je realita zde. Sliby "nic se nemění a měnit nebude. Všech výhody Citi O2 karty budou i nadále" byli největší lží.
Sice si ze mě na zadek nesednou, ale už se těším a podepíšu výpověď. Po akci každý generál, ale mohl jsem to tušit, že to směrem od RB nebude čisté a fér.
Ipanema
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka