Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod .357 12. 2. 2017 10:18

Vydojit a zahodit :-) Ale až přijde čas... Té Style a Mall se zbavím pro nadbytečnost, ale zatím ještě zvážím, jestli si nenechám Life. I když 600 je dost...
.357
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MirekM. 15. 2. 2017 07:48

Stačí v daném účetním období u MALL jen operace přes P5 pro bezplatné vedení karty v prvních 12 měsících nebo musím k P5 přidat ještě nějakou jinou platbu?

EDIT: zbytečná úprava na P5, původní znění již citováno ...
Naposledy upravil MirekM. dne 15. 2. 2017 10:01, celkově upraveno 2
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod octaviampi 15. 2. 2017 07:54

Ano, Mirdo.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 15. 2. 2017 08:11

Dík, mám si vybrat mezi "ano, stačí" a "ano, musíš přidat ..."? :-)
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod libol 15. 2. 2017 08:39

Ano, vyber si .... (fakt sorry, nemohl jsem si pomoct - je to peklo) ;-)
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod jirkau 15. 2. 2017 09:24

MirekM. píše:Stačí v daném účetním období u MALL jen operace přes Prahu 5 pro bezplatné vedení karty v prvních 12 měsících nebo musím k Praze 5 přidat ještě nějakou jinou platbu?


Možná mi něco uniká, ale jaký je důvod mít kreditku se kterou neplatím? Za transakce na P5 už přeci nebudou bonusy, ne?
jirkau
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MirekM. 15. 2. 2017 09:57

libol píše:Ano, vyber si .... (fakt sorry, nemohl jsem si pomoct - je to peklo) ;-)


Kua, kdyby měla má otázka jen první část, tak odpověď "ano" trabantatůrbo by byla zcela jednoznačná. Také by byla v případě mé otázky ze dvou částí zcela jednoznačná odpověď např. "stačí".

Mimo jiné v ceníku KK RB je napsáno: "Pro MALL.cz kreditní kartu. Pokud klient provede Kartou v daném zúčtovacím období alespoň jednu Platbu za zboží a služby, tak mu v prvních 12 měsících od aktivace karty bude vrácen měsíční poplatek 50 Kč za vedení Karty.". P5 je taková služba-neslužba, proto ten můj dotaz.

jirkau: když máš KK více ... Neboj, nic Ti neuniklo.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod bufalobil 15. 2. 2017 10:18

alld píše:Zdravím místní matadory! Také jsem přecházejícím klientem ze Citi. Vždy jsem splácel v bezúročném období. Nyní se mi podařilo o jeden den prošvihnout termín - byl víkend a platba D+1 z jiné banky - moje blbost. Jednalo o se splátku cca 45t. Na výpise se teď objevil úrok 1350 Kč + úrok z prodlení 8,52 Kč. Je možný, že za jeden jediný den chtějí takovou dardu? Chápal bych smluvní pokutu, ale úrok?

Ještě za časů citibank se mi to také asi dvakrát stalo. Zkusil jsem napsat v tom jejich online bankovnictví, že jsem vždy platil včas a že mi to tentokrát o den nevyšlo a jestli by se s tím nedalo něco dělat. Dvakrát mi ten úrok odpustili a to jsem ždímal každý měsíc premie naplno. Citibank byli frajeři.

[
bufalobil
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MirekM. 15. 2. 2017 10:22

Gandalf007 píše:Už s nimi nechci nic mít... ani rohlík ;-)


Čím Tě tak vytočili, do 31. 3. je ještě daleko?

Prosím, pak zde napiš, jestli rohlíková transakce ve výpovědní době byla či nebyla potřeba.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod bufalobil 15. 2. 2017 10:29

Nové podmínky dotaz. Jen jestli správně chápu. Pokud mi začíná účtovací období 23.3. tak za platbu která se zaúčtuje nejpozději 30.3.(50 000 platba) se mi připíše 1 litr premií a tento litr si na konci období 23.4. vyberu? Nebo je to jinak?
bufalobil
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tomason87 15. 2. 2017 10:41

barnyss píše:Ale to platí u každé kreditky, nejenom Raiffeisenbank


s výjimkou Diners Club.
Tomason87
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MirekM. 15. 2. 2017 10:58

bufalobil: Pochopil jsem to stejně.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod franko_cz 15. 2. 2017 11:28

bufalobil píše:Nové podmínky dotaz. Jen jestli správně chápu. Pokud mi začíná účtovací období 23.3. tak za platbu která se zaúčtuje nejpozději 30.3.(50 000 platba) se mi připíše 1 litr premií a tento litr si na konci období 23.4. vyberu? Nebo je to jinak?

Chápu to stejně.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod octaviampi 15. 2. 2017 11:43

MirekM. píše:Dík, mám si vybrat mezi "ano, stačí" a "ano, musíš přidat ..."? :-)


Sorry, neprecetl jsem ten konec.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod Ladislav_2 15. 2. 2017 14:17

bufalobil píše:Ještě za časů citibank se mi to také asi dvakrát stalo. Zkusil jsem napsat v tom jejich online bankovnictví, že jsem vždy platil včas a že mi to tentokrát o den nevyšlo a jestli by se s tím nedalo něco dělat. Dvakrát mi ten úrok odpustili a to jsem ždímal každý měsíc premie naplno. Citibank byli frajeři.

Mně to taky jednou ulítlo kvůli zústatku na BÚ, těsně před převedením do RB, zavolal jsem jim v pátek večer v den splatnosti, že splátku odesílám ručně, ale určitě dorazí v pondělí. Bez mrknutí oka zadali v systému, že se splatnost posouvá o několik dní navíc a vůbec s tím nebyl problém. Naskočil poplatek 590 za pozdní platbu, ale bez další reklamace se to refundovalo na dalším výpisu a žádné úroky jsem neplatil.
Ladislav_2
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků