Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod petr-21 21. 2. 2017 08:25

4.1.3 nefunguje ani po novem nastaveni a aktivaci karet? Zkousel nekdo?
petr-21
Návštěvník

Odeslat příspěvekod davsopl 21. 2. 2017 11:30

Info ohledně rušení kreditky Life. Nabízí doživotně vedení bez poplatku a bez podmínky použití. Komplet Konto doživotně zdarma dávat nechtějí. :-)
davsopl
Nadšenec

Odeslat příspěvekod wit.cz 21. 2. 2017 13:00

Na rušení ještě přes měsíc čas :-)
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 21. 2. 2017 13:43

davsopl píše:Info ohledně rušení kreditky Life. Nabízí doživotně vedení bez poplatku a bez podmínky použití. Komplet Konto doživotně zdarma dávat nechtějí. :-)

Staci oznameni, ze chci kreditku Life zrusit a oni to nabidnou?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod osobne2 21. 2. 2017 16:33

To znamena asi, ze kreditky Life brzy ukonci, prevedou na Style nebo Deluxe.
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod octaviampi 21. 2. 2017 17:29

co je to zase za spekulaci?
octaviampi
Nadšenec

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 21. 2. 2017 18:33

Jestlipak mi dají nabídki i na MALL? Asi jim karty vypovídá docela dost lidí :-)
dlouhy.dejw
Nadšenec

Odeslat příspěvekod LuiS_666 21. 2. 2017 18:46

No s Mall to za sebe vidim bledě, pokud nenabidnou bezpoplatkove vedení pojede podobně z domu. Jelikož se jedná o co-brand bude hodně záležet jak se mezi sebou domluvili Mall a RB.
Když ale vidim tu kastraci za bílého dne, tak bych na rezenci nevsadil děravý dukat.
LuiS_666
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Tatatoooo 21. 2. 2017 19:20

Vyuctovani mallky jsem mel vzdy na dvacateho v mesici. Dnes mi prisel vypis, kde jsou zauctovane transakce pouze do 14.2. Zmenila to Rb jen u me nebo se pokousi o slouceni vyuctovani?
Tatatoooo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mikka1 21. 2. 2017 21:28

Mam vypis take k 20. a posledni zauctovanou transakci mam 16.2., pozdeji jsem s ni uz neplatila.
Mikka1
Nadšenec

Odeslat příspěvekod stepano 21. 2. 2017 22:04

V novém ceníku jsem nenašel Mall kartu, myslíte že napaří poplatek 50kč jako u ostatních karet? Podle původní politiky bych měl mít bezpoplatkové vedení až do června :hm
stepano
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Tatatoooo 21. 2. 2017 22:12

Mikka1 píše:Mam vypis take k 20. a posledni zauctovanou transakci mam 16.2., pozdeji jsem s ni uz neplatila.

Tak to ja ano 16/18/20...
Tatatoooo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod davsopl 21. 2. 2017 22:30

Lafayette16 píše:
davsopl píše:Info ohledně rušení kreditky Life. Nabízí doživotně vedení bez poplatku a bez podmínky použití. Komplet Konto doživotně zdarma dávat nechtějí. :-)

Nejdříve jsem zažádal o požadavek na zrušení karty u operátora a poté volali z oddělení rušení karet. Prý mě to takto nastavili při přechodu z Citi, čemuž moc nevěřím.
davsopl
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 22. 2. 2017 06:57

Teoreticky to možné je (tedy ne úplně po přechodu z Citi). Možná to nějak přenastavili na základě několika "reklamací" v případech, kdy byl účtován poplatek po uplynutí roku od sjednání v Citi, opřeného o argumentaci, že v ceníku mají "od aktivace" a k aktivaci došlo u karty RB až po přechodu k RB a výměně plastu. Toto jsem udělal u jedné karty Life manželky, pak mám ještě jednu já, kterou jsem sjednával později a už uplynul rok od sjednání v Citi a u ní poplatek (ještě?) nezačali účtovat.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Lafayette16 22. 2. 2017 11:55

davsopl píše:
Lafayette16 píše:

Nejdříve jsem zažádal o požadavek na zrušení karty u operátora a poté volali z oddělení rušení karet. Prý mě to takto nastavili při přechodu z Citi, čemuž moc nevěřím.

Na telefonu RB dát požadavek na zrušení kreditky Life? A pak se ozvou z oddělení rušení karet?
Lafayette16
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka