Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod davsopl 22. 2. 2017 12:59

Ano.
davsopl
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 22. 2. 2017 13:20

A nabídnou rovnou vedení zdarma? Nebo se ptají na důvod a teprve, když řeknu, že jde o poplatek, tak nabídnou vedení zdarma?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 22. 2. 2017 14:47

já reklamoval na třikrát ten poplatek za vedení a nakonec mě vyfákli oficiálně písemně
jinak potvrzuju, platba na p5 pres Masterpass v ios zamítnuta, klasicky přes bránu prošla
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod davsopl 22. 2. 2017 23:40

Lafayette16 píše:A nabídnou rovnou vedení zdarma? Nebo se ptají na důvod a teprve, když řeknu, že jde o poplatek, tak nabídnou vedení zdarma?

Vždy se ptají na důvody. Jak infolinka, tak oddělení rušení karet.
davsopl
Diskutér

Odeslat příspěvekod Ladislav_2 23. 2. 2017 00:27

Franklin píše:Já mám poslední verzi 4.1.3, kterou jsem aktualizoval včera. Tahle verze nefunguje.
Starší verzi 4.1.1 už bohužel nemám a nedokážu ji vyzkoušet.

Mně to neprošlo toho 19.2. ani s 4.1.1
Ladislav_2
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 23. 2. 2017 07:46

dlouhy.dejw
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 23. 2. 2017 09:05

Ta diskuse :-D
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 23. 2. 2017 12:25

To jsou prostě Hovínky.cz
Naposledy upravil dlouhy.dejw dne 23. 2. 2017 15:40, celkově upraveno 1
dlouhy.dejw
Diskutér

Odeslat příspěvekod tatoch 23. 2. 2017 14:57

v diskuzi....

někteří za kreditky neplatí nic... :D

neb je mají od FIO Banky, AirBank, EquaBank a ty nechtějí ŽÁDNÉ POPLATKY!!!! :tleskani

prostě kouzelníci 8-D
tatoch
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Mikka1 23. 2. 2017 21:28

Prosim co mam udelat s MALL kartou , kdyz ji chci zrusit, resp. vymenit za Billu ( vim odtud, ze vymeny neumi).
Ptala jsem se na infolince a nedokazali mi odpovedet, ze to predaji retencnimu. Dotaz znel, jestli ji musim rekneme "vynulovat", tedy splatit presne na halir a pak pozadat o zruseni na pobocce a kdy to mam udelat, kdyz je vydana 4/16, jestli ji tedy mam vypovedet 28.2., abych neplatila poplatek za duben, predpokladam mesicni vypovedni lhutu. Snad je to srozumitelne a moc dekuji za rady.

-- 23. 2. 2017 21:30 --

A jeste jedna drobnost, mela jsem u ni automaticke inkaso. To jsem zrusila. Za cca 14 dni mi nauctovali poplatek za inkaso, ktere neprobehlo. Ze jsem ho zrusila pozde...
Mikka1
Diskutér

Odeslat příspěvekod eR99 23. 2. 2017 21:48

KK Mall.cz zrušíš podáním výpovědi na pobočce. Výpovědní lhůta je jeden měsíc. Během výpovědní lhůty ti nebude již účtován poplatek za vedení a máš prostor k dorovnání KK. RB převydání KK na jiný typ KK (např. KK Billa) opravdu neumí. Pokud chceš KK Billa, můžeš o ni zkusit na pobočce při podání KK Mall.cz ihned požádat...

Jinak je naprostý nesmysl KK Mall.cz rušit nyní, když můžeš mít ještě v březnu vratku 1000 Kč.
eR99
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 23. 2. 2017 21:57

Zajdi na pobočku, s největší pravděpodobností s tebou sepíšou "dohodu o ukončení" k nějakému konkrétnímu datu (a né výpověď), předtím ji bude nejlepší mít asi zcela splacenou.

Co se týče poplatkování - to je u rakouské kameličky velký bordel, poplatek účtují někdy v polovině účetního období, není zřejmé ke kterému se přesně váže, pokud ti něco naúčtují po podepsání dohody, zkus reklamovat. To stejné u poplatku za inkaso, reklamovat. Pokud se vyjádří tak, že nic vracet nechtějí (což je téměř zcela jistě typicky "proklientsky" první idiotsko-lichvářský výplod rakouských šmejdů), tak máš v podstatě dvě možnosti - buďto se s tím smířit, nebo se s nima dále hádat, což stojí energii, kterou lze směřovat mnohdy jinde efektivnějším způsobem (a dobrým mravům takové hajzly stejně nenaučíš)...
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod zivan 23. 2. 2017 22:16

No ja jsem reklamoval uctovani poplatku za kartu u Billa karty i kdyz jsem s ni platil. Kdyz jsem dostal dalsi vypis s poplatkem, tak jsem tam opet volal a pry to popletla zenska z infolinky a zadala reklamaci k jine karte (kde se poplatek neuctuje), ted ubehnul dalsi mesic a opet nauctovan poplatek, tak tam zas zkusim zavolat a jsem zvedavy na novou vymluvu :(
Lenovo Moto G5 Plus, Lenovo Thinkpad X220 (12,5" IPS, i5-2410M, 16GB RAM, 500GB mSata Samsung 850 EVO + 1TB Samsung HDD) + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Diskutér

Odeslat příspěvekod LuiS_666 23. 2. 2017 23:43

Přidám novou zkušenost s RB KK. Na pobočce sepsana žádost o převydání karty z důvodu změny jména a aktualizace dat po přesunu od CITI. Jako bonus bylo místo čísla pevné linky domů uvedeno číslo zaměstnavatele.

Po týdnu čekání na kartu přišel domů nový plast, samozřejmě se starým jménem...
LuiS_666
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mikka1 23. 2. 2017 23:44

A je tu nekdo, komu KK Billa funguje? Prece jen mam ten obchod nejbliz a pokud by byla zdarma, tak se hodi.

Dekuji za odpovedi. Ten mesic asi jeste pockam.
Mikka1
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka