Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 25. 3. 2017 08:13

Přesně tak, do 31/3 (zaúčtováno) stále 2 %, max. 1000,-, což by mělo jít vyčerpat i v období, které teď začalo.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod PULPANM 25. 3. 2017 09:56

Takže do konce března to chce ještě poslat dobírku
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod Fantucci 25. 3. 2017 10:06

jen pozor na to, že termínově se počítá, kdy to bude zúčtované bankou, ne kdy došlo k platbě
Pracuji ve fin. poradenství? No a?
Fantucci
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 25. 3. 2017 10:10

No jasně takže poslat hned v po a uhradit v úterý
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod Korzaik 28. 3. 2017 07:09

Tak vyplatit si to muzete nechat i pozdeji, ne? Ja stejne budu muset s jednou kartou presluhovat. Chybi mi do petistovky sest korun.
Jak dlouho trva vypovedni lhuta?
Korzaik
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod rd261 29. 3. 2017 15:30

Chtěl jsem zrušit Mall kartu a v telefonátu z banky mi bylo nabídnuto, že když ji nezruším nebudou mi účtovat poplatek 50,- .Požadoval jsem od nich také aby mi vrátili i polatek, který mi poprvé naúčtovali minulý měsíc. Takto jsem se tedy s nimi takto domluvil.
Ale zatím mi těch 50,- nevrátili. Má někdo taky takovou zkušenost, nebo je normální, že jim to vrácení dlouho trvá?
rd261
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 29. 3. 2017 17:19

Jak dlouho? Nevidím žádný časový údaj o telefonátu. Měsíc to klidně může být.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod rd261 29. 3. 2017 19:35

Telefonát byl před dvěma dny, ale myslel jsem, že mi ten poplatek 50,- z minulého měsíce vrátí hned. Ale asi to tak rychlé nebude..
rd261
Návštěvník

Odeslat příspěvekod zivan 30. 3. 2017 12:04

Me neopravnene uctovany poplatek u Billa karty vratili za vice nez 2 mesice. Dva dny... :D
Lenovo Moto G5 Plus, Lenovo Thinkpad X220 (12,5" IPS, i5-2410M, 16GB RAM, 500GB mSata Samsung 850 EVO + 1TB Samsung HDD) + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ROlda78 30. 3. 2017 21:57

Včerejší zkušenost v RB.. V rámci mobility (Zuno :) vzali) zakládám eKonto Komplet:
na půl roku zdarma (když přitáhnete 2 další klienty do Raiffky je zdarma na pořád)
úrok na spoř. účtu 1,5 %
mobil zdarma

možná si založím tu Style (už je v ceně eKonta Koplet) ale cca týden mám EON/Cetelem, takže není tlak
ještě mám Mallku, zbývá po připsání poslední 500,- bonusu její ukončení či v rámci retence, ji mít zadara, resp. ideální by bylo, aby mi dali zadara De Luxe (autoasistence, letišt. salonek, ad. :-) ale to už možná chci hodně)

současně se mnou zakládá eKonto Smart i manželka (v rámci mobility, ji ale Zuno neprošlo, jiná os. bankéřka než v mém případě), mám prvního přivedeného klienta, ona:
eKonto Smart (při akt. používání zdarma, stačí poslat 5 tis./místo 15 tis.) - je na mateřské
úrok na spoř. účtu 1,5 %
mobil zdarma

jako perlička: Vedle sedící (poměrně atraktivní) ženská ruší Mallku, ze známých důvodů. Kde se os. bankéř diví.. Má za to, že se omezuje max. vratka, ale nižším % ani to, že v kam. obchodě máme smůlu, netuší lautr nic (kolega vedle něj mu napovídá, že v zahraničí platí i u v kam. obchodě). S jejich kurzy "velký bonus". Banda neználků v lososový košilách. :-)
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod jarouuss 31. 3. 2017 04:40

Kazdy nemuze znat vsechno.
jarouuss
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 31. 3. 2017 06:31

U Mallky zůstává procentuální vratka stejná.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod MirekM. 31. 3. 2017 07:16

A kde jsi na to přišel? V kamenných obchodech v ČR od zítřka vrátka 0.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 31. 3. 2017 07:25

Přečti si to (můj příspěvek) ještě jednou a pak mudruj. Nezůstává snad výše vratky 2 %?

-- 31. 3. 2017 07:29 --

Reakce byla na toto:
ROlda78 píše:...jako perlička: Vedle sedící (poměrně atraktivní) ženská ruší Mallku, ze známých důvodů. Kde se os. bankéř diví.. Má za to, že se omezuje max. vratka, ale nižším % ani to, že v kam. obchodě máme smůlu, netuší lautr nic (kolega vedle něj mu napovídá, že v zahraničí platí i u v kam. obchodě). S jejich kurzy "velký bonus". Banda neználků v lososový košilách. :-)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod MirekM. 31. 3. 2017 08:10

Ano, ale jen někde. Bez citace příspěvku, na který odpovídals, může být tvá strohá odpověď pro nesystematicky sledující kauzu KK RB zavádějící.
MirekM.
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka