Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 31. 3. 2017 07:41

Částečně Ti dávám za pravdu, ale zavádějící je to jen pro ty, kdo neumí rozlišovat mezi výší vratky a druhem plateb, ze které je poskytována.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod jarouuss 31. 3. 2017 11:50

To je zase slovickareni.
jarouuss
Návštěvník

Odeslat příspěvekod wit.cz 31. 3. 2017 17:18

Víte někdo s jistotou, jestli je možné nebo naopak není, vypovědět kartu a nepřijít o odměny z aktuálního období? Předpokládám, že to bez ztráty nejde, protože v aktuálním období nelze čerpat odměna plynoucí z aktuálního období. Ale třeba se pletu.
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod avathar 31. 3. 2017 19:11

U citi se změnou/výpovědí všechny odměny okamžitě smazaly. Jak to má RB nevím, ale riskovat to nebudu
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod 07Petr 31. 3. 2017 19:17

Já u KK Mall počkám na výpis z účtu v 04/2017 kde bude bonus za platby v 03/2017. Zavolám si o bonus a az ho uvidím připsaný tak dám výpověď.
07Petr
Nadšenec

Odeslat příspěvekod nikko 31. 3. 2017 19:33

wit.cz píše:Víte někdo s jistotou, jestli je možné nebo naopak není, vypovědět kartu a nepřijít o odměny z aktuálního období? Předpokládám, že to bez ztráty nejde, protože v aktuálním období nelze čerpat odměna plynoucí z aktuálního období. Ale třeba se pletu.

Při vypovězení karty bohužel klient příjde o všechny odměny z aktuálního období :-(

Program výhod pro Raiffeisenbank kreditní karty:
2.10. V případě zrušení či změny typu karty ztrácí Klient nárok na získání Odměn, na které měl nárok, avšak které k tomuto okamžiku dosud nebyly Klientovi poskytnuty či připsány. Získané, avšak dosud nevyčerpané Odměny bez dalšího nároku, resp. náhrady zanikají.
nikko
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod octaviampi 1. 4. 2017 07:44

07Petr píše:Já u KK Mall počkám na výpis z účtu v 04/2017 kde bude bonus za platby v 03/2017. Zavolám si o bonus a az ho uvidím připsaný tak dám výpověď.

Jsou nešťastníci, kteří ještě musí dospořit, aby dočerpali 500Kč :)
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod Korzaik 1. 4. 2017 10:20

Jojo, šest korun dospořit a 50 poplatek. :-(
Korzaik
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod sorryjako 2. 4. 2017 08:15

Je na kreditní kartě RB Life (převedená z Citi Life) nějaký transakční limit pro platby v kamenných obchodech? Můžu utratit v jedné platbě celý zůstatek kreditky, i když je vyšší než úvěrový rámec? Např. úvěrový rámec 10000 Kč, zůstatek na kreditce je 60000 Kč, platba bude ve výši 59750 Kč.
sorryjako
Návštěvník

Odeslat příspěvekod filip893 2. 4. 2017 08:36

Jediným limitem je disponibilní zůstatek.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 2. 4. 2017 09:10

nevím, jak u RB Life, ale u RB ČSA jsem narazil na denní limit někde kolem částky 600 000 Kč. Limit se "resetoval" 2 krát denně - v poledne a o půlnoci.

Co mám informace různě od lidí. tak (možná jen některé) karty od Citi/RB mají jakýsi "vnitřní limit" plateb, který je odlišný od limitu kreditky a snad jde změnit na infolince. Ale tento limit je poměrně dost vysoký a běžně na něj člověk nenarazí
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod meme1255 2. 4. 2017 11:59

Zdravím, trochu hloupý dotaz od neuživatele RB KK: Jak se u nich počítá začátek bezúročného období? K datu posledního výpisu, nebo od 1. v měsíci? Díky
meme1255
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod sorryjako 2. 4. 2017 12:03

Od data zauctovani platby.
sorryjako
Návštěvník

Odeslat příspěvekod meme1255 2. 4. 2017 12:09

Díky, zrovna u RB jsem už lehce paranoidní a takhle prosté řešení mi přišlo příliš logické...
meme1255
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 2. 4. 2017 12:50

sorryjako píše:Od data zauctovani platby.

Počkat, tohle je špatně. Je to od data počátku období, které může a nemusí být prvního.
Takže když ti přijde výpis, začíná nové období, vše, co v něm utratíš musíš zaplatit do 25 dnů po konci období (tedy od chvíle kdy ti přijde výpis).
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Předchozí stránkaDalší stránka