Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 11. 4. 2017 12:18

Obvykle se asi vyptávají proč a nabízejí vedení bez poplatku na 6M či rok, maximem, co z nich lze asi dostat je vedení eKonta komplet a KK bez poplatku na rok, ale možná se pletu.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 11. 4. 2017 13:23

ab84 píše:Jestli si jim dal výpověď písemně, tedy na pobočce nebo dopisem, tak já tipuju, že už se neozvou.

Dával jsem výpověď na pobočce, slečna mně řekla, že se někdo ozve z retenčního a taky se ozvali, nabídli vedení karty na rok zdarma, tak jsem si ji zatím nechal - platí do března příštího roku, obnovovat ji už pak nebudu.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod soundman73 11. 4. 2017 15:30

Cestovka funguje i v dubnu, ale s tim stropem 350.
soundman73
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PULPANM 11. 4. 2017 17:26

Hm, to je smutné :(
Ale i tak, aspoň něco.
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 11. 4. 2017 17:58

soundman73 píše:Cestovka funguje i v dubnu, ale s tim stropem 350.

Moc bych nejásal:

Aktuální Program výhod pro Raiffeisenbank kreditní karty (od 1. 4. 2017)

Bod 2.6.
O výši Odměn je klient informován na Výpisu za dané zúčtovací období. Přehled Odměn zobrazený v rámci služeb Přímého bankovnictví je pouze orientační. Jediný závazný zdroj zobrazení Odměn je Výpis.
MirekM.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 11. 4. 2017 18:03

soundman: Můžeš nějak rozvést, co jsi tím přesně chtěl říct? ještě v dubnu ... pak už ne ... on totiž není žádný div, že v dubnu funguje.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 11. 4. 2017 18:24

Tomáš Marný píše:
ab84 píše:Jestli si jim dal výpověď písemně, tedy na pobočce nebo dopisem, tak já tipuju, že už se neozvou.

Dával jsem výpověď na pobočce, slečna mně řekla, že se někdo ozve z retenčního a taky se ozvali, nabídli vedení karty na rok zdarma, tak jsem si ji zatím nechal - platí do března příštího roku, obnovovat ji už pak nebudu.

Kartu máš na rok zdarma bez podmínek, nebo musíš měsíčně provést nejméně jednu transakci u obchodníka, aby bylo vedení karty v daném měsíci zdarma?
MirekM.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 11. 4. 2017 18:29

Roční retence poskytují bez podmínek.

-- 11. 4. 2017 18:35 --

Btw. dnes jsem čerpal prémie, klasika - po zadání T-PIN přepojení přímo na operátora a za několik hodin mi přišel mail z infolinky, že mám čerpat prémie přes plechovou hubu - to mě už docela naštvalo, tak jsem ji odepsal, že si podobné návody můžou strčit za klobouk, když to mají rozbité a odpověď na to, že jde o "technickou závadu" k čerpání prémií mám využít služby operátora... :oboze

Dobře, že ty kreditky jdou do kytek, zůstane jim jen několik zadlužených jedinců, co jim ty úroky z kreditek sotva splácí... a prý, že že "prémiová" banka :mrgreen:
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 11. 4. 2017 20:50

MirekM. píše:Kartu máš na rok zdarma bez podmínek, nebo musíš měsíčně provést nejméně jednu trapnsakci u obchodníka, aby bylo vedení karty v daném měsíci zdarma?

Bez podmínek. Tedy alespoň podle rozhovoru, skutečnost uvidím na výpise.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mikka1 12. 4. 2017 08:01

V půlce března jsem zrušila na poočce kartu Mall dohodou ke konci měsíce, kartu jsem jim odevzdala. Dosud ji mám uvedenou v kartyonline. Cca po týdnu volali z retenčního s nabídkou bezplatného vedení, odmítla jsem. Řešili byste to?
Chci si zažádat o kartu Billa, tak se ptám i v této souvislosti.
Ad 2 - asi si požádám i o MoneyCard Smart. V jakém pořadí žádat?
Mikka1
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 12. 4. 2017 08:37

O MoneyCard nakonec... Moneta jednak půjčí (skoro) každému (pravda, mě před léty žádost o KK již zamítli) a druhak má takovou sprcialitku jako "individuální" minimální úvěrový rámec (nechtěli mi nastavit limit nižší, než xx tisíc Kč, i když jde později snad snížit, ale nezkoušel jsem).
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod 07Petr 12. 4. 2017 09:32

soundman73 píše:Cestovka funguje i v dubnu, ale s tim stropem 350.

KK MALL má vracet 500,- Kč od 1.4.2017, ne?
07Petr
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 12. 4. 2017 10:04

Ano. On soundman kdovíco myslel ... variant je více.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 12. 4. 2017 10:19

Tipl bych si, že RB Life? :hm Pro všechna zúčtovací období, která začnou po 1. 4. bude na těchto KK možné získat maximálně 350 Kč (všeobecně), pak pro všechna zůčtovací období která začnou po 1. 7. půjde na těchto KK získat maximálně 350 Kč (pro klienty, kteří nemají u RB účet) nebo až 500 Kč (pro klienty, kteří mají u RB účet).

Ale ze zisku prémií jsou vyloučeny určité oblíbené specifické transakce. Banka tohle samozřejmě nemá ošetřené a prémie ve službách přímého bankovnictví započítává i za tyto transakce, odfiltruje je až před generováním výpisu, kde budou prémie uvedené "v pořádku". Výpis za období, která začala po 1. 4. ovšem ještě nemá nikdo (především proto, že je pořád duben :mrgreen:)...
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 12. 4. 2017 10:24

Jasně Life určitě a nejspíš to, že mu "připisují" prémie i za platby v cestovce ... jenže je právě otázka, zda nebude na konci měsíce nepříjemně překvapen. Ovšem dovedu si představit, že by mohlo dojít k situaci, že nepříjemně překvapen nebude. Někteří (se specifickými transakcemi v dubnu) uvidí již na konci tohoto zúčtovacího období, já nejdřív za měsíc.
drkarel
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka