Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod avathar 13. 11. 2017 13:20

Datum mas na smlouvě co přiveze kurýr.
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod neosobně 13. 11. 2017 17:17

To vím, ale hlodá ve mě pochybnost, zda to není třeba nějaký chyták, a "vydání karty" mají stanoveno v nějakých VP jako až aktivace karty při prvním placení pomocí PINu...
neosobně
Diskutér

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 15. 11. 2017 11:37

A ty mas tak velky casovy rozdil mezi vystavenim a prvni platbou, vetsi nez jeden tyden?
dlouhy.dejw
Diskutér

Odeslat příspěvekod neosobně 15. 11. 2017 15:45

Mám na formuláři již napsané datum hned druhý den po podpisu smlouvy (samozřejmě +6 měsíců), tak aby měl nestačili naúčtovat ten jejich poplateček...
neosobně
Diskutér

Odeslat příspěvekod m_e_i_k_i 16. 11. 2017 23:30

Chtěl bych se zeptat, zkoušel někdo ten bezhotovostní převod z kreditky na jakýkoliv účet? Je to opravdu zdarma nebo jsem někde neco přehlédl. Jak dlouho to trvá? Dělá se to přes hlasovou samoobsluhu nebo se to číslo karty a účtu musí diktovat operátorce? Týden s nima řeším změnu zapomenutého T-pinu, v novém bankovnictví změna končí errorem, tak se bojím, aby to zvládli...

Nabízí tuto službu ještě nějaká jiná kreditka?
m_e_i_k_i
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pavelxz 17. 11. 2017 11:43

Vyzkoušel jsem nové bankovnictví RB namísto kartyonline a jsem trochu zděšen z toho, že na úvodní obrazovce mám dlaždice Účet, Půjčka, Spořicí účet, Investice, Hypotéka a mezi tím se někde krčí mých 5 kreditních karet, což je jediný produkt co tam mám. Nedá se někde nastavit, aby ten plevel z home page zmizel? Na nic jsem bohužel nepřišel.
Pavelxz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod DrumSession 17. 11. 2017 22:47

Zrušit karty? (Jak si asi představuje RB)
https://www.youtube.com/watch?v=xfrdxxDjXuw
PENÍZE z pohledu věčnosti nemají žádnou cenu a vlastně ani smysl zatím co
LÁSKA která JE nepočítatelná, ano !
ŠTĚSTÍ spočívá v tom, vědět, na co se mám vy...
DrumSession
Diskutér

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 19. 11. 2017 20:23

Pavelxz píše:Vyzkoušel jsem nové bankovnictví RB namísto kartyonline a jsem trochu zděšen ...

Jako všechno u této pseudobanky, změna je možná jen k horšímu :-(
dlouhy.dejw
Diskutér

Odeslat příspěvekod jichaj 21. 11. 2017 15:20

Dneska rano jsem cerpal odmenu na karte a soucasne na ni poslal splatku z Fia a uz je to oboji pripsano. To uz Fio posila v D+0? A RB odmenu taky ten samy den?
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod treborit 21. 11. 2017 15:32

Zpravidla pokud na kartovy ucet dorazi splatka (nebo odmena) je pripsana do nekolika hodin.
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 21. 11. 2017 16:12

A o Fiu bylo psáno ve vláknu FIO.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod jichaj 22. 11. 2017 08:46

Drkarel: to jo,.,.ale melo to platit az od ledna, ne?
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 22. 11. 2017 09:03

To je možné, fio nemám, takže to tak přesně nesleduji. Možná testují ...
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod radecekh 22. 11. 2017 11:13

Ano, Fio od včerejška posílá platby zadané do 11:50 v režimu D+0. Zákazníci o tom mají zprávu v IB.
radecekh
Diskutér

Odeslat příspěvekod A1rh- 22. 11. 2017 18:12

Dnes jsem si byl vyzvednout novou RB Style kreditku, hned s ní zaplatil s použitím PINu a pak další nákup už jen bezkontaktně. Asi po dvou hodinách jsem se zkusil kouknout do mobilního bankovnictví a tam že prý nemám žádnou kreditku. Aktualizoval jsem app na poslední verzi, pořád žádná kreditka.
Pouštím IB a tam kartu vidím i s nějakými pohyby, ale také je tam tlačítko AKTIVOVAT KARTU. Měla být aktivovaná už první platbou, ale systém to asi viděl jinak.
Teprve až jsem provedl aktivaci v IB (o čemž jsem se nikde v instrukcích nedočetl), tak prý že bude aktivní do 24 hodin. Asi do půl hodiny se v IB zobrazilo, že je aktivní a objevila se i v mobilním bankovnictví.
Tolik moje zkušenost, jestli to popisoval někdo už dříve, tak se omlouvám.
A1rh-
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka