Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod ROlda78 23. 4. 2019 12:14

tak vrací 2 %, takže si na poplatek můžeš vydělat.. navíc se dá zaplatit z vratky roční předplatné za 500,- (ušetří se stovka)
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kidli 23. 4. 2019 14:30

Platí pořád, že RB akceptuje výpověď kreditky i e-mailem? Vypovídal jsem formulářem co je tady ke stažení, přišel jeden e-mail, že výpověď předali kompetentnímu oddělení a potom (zřejmě automaticky generovaný) e-mail, že mám buď jít na pobočku nebo poslat výpověď poštou. Karta je zatím aktivní.
Díky
"God save me from my friends, I can protect myself from my enemies"
kidli
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mareka 23. 4. 2019 15:06

Výpověď mailem RB stále akceptuje (v příslušném formuláři).
Vždy nejdříve potvrdí přijetí výpovědi, pak jeho předání příslušnému oddělení a nakonec napíšou, že je třeba vyplnit formulář, pokud už nebyl dříve dodán.

Karta je pak platná nejméně měsíc, poté přijde poslední zpráva - potvrzení o ukončení platnosti karty.
mareka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kidli 23. 4. 2019 16:33

Díky
kidli
Návštěvník

Odeslat příspěvekod motley 23. 4. 2019 20:25

ROlda78 píše:tak vrací 2 %, takže si na poplatek můžeš vydělat.. navíc se dá zaplatit z vratky roční předplatné za 500,- (ušetří se stovka)

Díky za info... Teď jsem se díval, že to funguje ve spolupráci s RB - takže bych si tam založil to jejich eKonto SMART + si tam dal 150k za 3% na 6 měs na jejich spořící účet.

Zajímá mně jedna věc, spíš se zeptám tady, než tam volat :-)

Podmínkou vedení zdarma je "aktivní využívání", dle jejich definice:

- Součet příchozích úhrad na účtu je aspoň 15 000 Kč měsíčně
- Měsíčně uskutečníte aspoň 3 odchozí transakce, které se v daném měsíci zároveň zaúčtují

Takže stačí na účtu XY nastavit trvalej příkaz 15k na účet RB + 3x trvalej příkaz na 5k z RB na účet XY a nemusím se o nic starat ?
motley
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ROlda78 23. 4. 2019 21:48

jo ;-)
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cmmm 24. 4. 2019 17:37

Jo, je to jak píše mareka. Teď jsem vypovídal Billa kartu - viz výše. Horror, horror, horror. Totální chaos a neinformovanost.
Na radu místního pracovníka RB jsem výpověď poslal emailem (prý je to neveřejná alternativní možnost). Za pár dní mi přišel podobný email, že to mám vyplnit a poslat poštou nebo zajít na pobočku. Údaje úplně stejné co jsem posílal emailem. Pak mi volali, že prý mám zájem o hypotéku :grr: . A taky že jedině počtou...
Nechal jsem to vyhnít s tím, že pokud se nějaký čas nebude nic dít, tak to trochu provětrám.
A ejhle dnes akceptace výpovědi...
Grrrrr
Ale je hotovo. 8-)
Cmmm
Návštěvník

Odeslat příspěvekod minarjo 24. 4. 2019 22:20

motley píše:Co se toho bonusu 2000 CZK týče, prošel jsem si podmínky a jestli to chápu správně, tak tu kreditku musím mít minimálně 12 měsíců + je tam poplatek za vedení 50 Kč/měs., tudíž výsledná sleva činí 1400 Kč ?


První 3 měsíce u nové Mall karty není poplatek 50 Kč účtován (nebo přesněji: je naúčtován, ale ke konci účetního období je zase vrácen), takže reálná sleva je o fous větší :).
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod wit.cz 25. 4. 2019 08:31

Při dobití Revolutu skrz Curve je na Mall kartě vratka?
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 1jorgos 25. 4. 2019 08:42

vyzkousel jsem a neni. ani mall, ani mbank eshop
1jorgos
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 30. 4. 2019 06:00

Dobití předplacených karet typu Cool, Revolut atd. je s bonusem snad už jen u kreditek ČS a do 14.5. ještě u kreditek Hello bank, všude jinde už toto dávno filtrují (a HB se k nim tedy přidá už za 14 dní). Curve to nijak nezamaskuje, operace má stále stejné údaje (MCC kód, název obchodníka) jako při platbě přímo bez Curve, no a tedy filtru na straně banky nebrání.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod barnyss 1. 5. 2019 18:42

KK MALL: v minulosti jsem ji měl již 2x, poslední kartě jsem dal výpověď 12.6.2017. Nyní jsem si požádal o novou, obdržel jsem ji a aktivoval cca před 3 týdny, provedl první nákup na MALL.CZ a včera jsem obdržel bonus 2000,- Kč. Takže oficiální podmínky jsou nějaké, praxe jinaká.
barnyss
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MiASX 1. 5. 2019 19:12

Diky za info.
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PULPANM 1. 5. 2019 19:16

To je dobrý ja taky prošel kolem ale pak si uvědlmil, resp.přečetl podminky a kartu zrušil.
Kdybych tento post četl dřive tak bych si jí nechal nakoupil a počkal, jestli Mall bonus 2000 dostanu.
Možná to ještě jednou zkusím
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod boromir (novy) 2. 5. 2019 20:13

K té výpovědi je potřeba formulář z jejich stránek? Nebo kde ho najdu? Chci ukončit Mall kreditku a nejlépe emailem, nechce se mi tam chodit.. Máte nějakou jinou alternativu s pěkným bonusem pro používání kreditky?
boromir (novy)
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků