Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 9. 3. 2020 10:43

Tak už v IB vidím novou KK Style, i když Billa mi končí až za 2 měsíce. Chystal jsem se Billu proaktivně vypovědět sám, ale evidentně mě předběhli. Žádný info ani kartu mi zatím ještě neposlali. Zaznamenal jsem tu v diskusi, že už teď budu mít problém vytáhnout z toho nevyčerpaný bonusy? Nebo dokud novou Style neaktivuju, půjde to dál vytáhnout platbou Billa kartou za nákup v Bille? Style nechci a aktivovat se ji nechystám.
hopo.hopo
Diskutér

Odeslat příspěvekod Peťo6 10. 3. 2020 12:38

Ja som to mal tak, ze som Billou platil az skoro do konca, platnost bola do 10/2019 a vypis 23.10., tak som platil az cca do 20.10. Posledne bonusy sa uz akoze pripisali na tu novu Style, ktoru som potom normalne vypovedal s dvojmesacnou vypovednou lehotou. Tym ze sa neaktivovala tak sa za nu neplatil ziadny poplatok a po skonceni vypovede + 14 dni poslali preplatok z karty (tie bonusy co tam nabehli) na ucet, ktory sa uviedol vo vypovedi.
Peťo6
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 10. 3. 2020 18:01

Tak nyní už lze i u KK Style čerpat bonusy pouze v násobcích 250 Kč - nejsou připisovány automaticky na karetní účet (čerpání si lze nicméně zvolit i na běžný účet)... Ale není jisté zda půjdou čerpat odměny i u neaktivní karty. Je nicméně možné, že odměny se budou evidovat už na tou novou KK Style.
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod Schwarzie 13. 3. 2020 18:35

Tak to Raifka za minule obdobi kreditky Style, ke ktere dnes prisel vypis, neodfiltrovala a vyplatila mi bonus 1% i za vsechna dobiti Revolutu...
Schwarzie
Diskutér

Odeslat příspěvekod jan.za 13. 3. 2020 19:14

Schwarzie píše:Tak to Raifka za minule obdobi kreditky Style, ke ktere dnes prisel vypis, neodfiltrovala a vyplatila mi bonus 1% i za vsechna dobiti Revolutu...

Dobijel jsi naprimo, nebo pres Revolut?
Ps: Unicredit spolehlive filtrovala...
jan.za
Diskutér

Odeslat příspěvekod cz01 13. 3. 2020 19:41

Schwarzie píše:Tak to Raifka za minule obdobi kreditky Style, ke ktere dnes prisel vypis, neodfiltrovala a vyplatila mi bonus 1% i za vsechna dobiti Revolutu...

U mě bez bonusů platba 20.2. Kk deluxe
cz01
Diskutér

Odeslat příspěvekod Schwarzie 13. 3. 2020 19:50

Dobijel jsem standartne pres ApplePay primo Style KK. Posledni dobiti bylo 18.2. Platby pres Curve odfiltrovali.
Schwarzie
Diskutér

Odeslat příspěvekod audiobullys 20. 3. 2020 15:15

Má někdo de luxe a k tomu prémiový účet? Projel jsem ceník a nechápu kde vzali položku 99 Kč měsíčně za tu kk.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod cz01 20. 3. 2020 15:30

Jo mám tuto kombinaci, ještě, než se kk Deluxe veřejně zrušila a dokud šla zřídit k Prémiovému účtu zdarma. Za těchto podmínek (zdarma) mi jí vedou i ted, ikdyž se už vydává pouze ta jejich "prémiová" kk. Už si nevybavím historii všech jejich ceníků, ale pokud si pamatuju, k prémiovému účtu byla kk Deluxe vždy zdarma. Zvýhodněný poplatek 90Kč platil majitel eKonto Komplet.
cz01
Diskutér

Odeslat příspěvekod milanBrno 20. 3. 2020 15:35

Cena DeLuxe je 199kc mesicne. Ke Kompletu byla za 99kc nebo zdarma.
No a k Premiovemu uctu byla do konce roku zdarma (kdo poridil, ma zdarma i nyni), jinak je za zvyhodnenou cenu 99kc (jako byla ke Kompletu).
Tedy nic divneho...
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 700kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Twisto, ING, Curve , Moneta , atp.)
milanBrno
Diskutér

Odeslat příspěvekod audiobullys 20. 3. 2020 15:41

Já jsem měl v listopadu nabídku na premium. V prosinci u komplet konto jsem založil de luxe a tvrdila mi že k 1.1. se konto prehoupne automaticky na Premium.
To se nestalo tak jsem tam byl v lednu, takže premium mám od února.
Zajímavý je ze na prvním výpisu z 14.1. poplatek není zadnej.
Este mi tvrdila bankerka že de luxe budu mít zdarma k premium uctu a dneska mi řekne že 99 je v pořádku dle ceníku.
Kdyby to ještě nekonzultovala po tlf tak bych si myslel že si to cuca z prstu že to budu mít zdarma.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod milanBrno 20. 3. 2020 15:57

Vse bylo v ceniku jasne uvedeno a proto je lepsi se nespolehat na infolinku ci bankere (coz platilo u teto banky vzdy)...
Nemluve o tom, ze se to stale dokola opakovalo i zde na foru...

Pozn. zadne preklapeni Kompletu na Premium nikdy nebylo.
Ani neplati, ze zmena uctu nelze udelat ihned a musi se cekat na nasledujici mesic.

PS: i kdyby se ti Komplet preklopil 1.1. na Premium, tak DeLuxe nemas zdarma, ale za 99kc

PS2: idealni postup byl zalozit Premium spolecne se sporakem, cimz by jsi ziskal 3% na pul roku.
Pak zalozit DeLuxe, cimz by byla zdarma. Pak pripadne zrusit Komplet.
Nebo jen zmenit Komplet na Premium (otazka 1 min.) a pak zalozit DeLuxe.
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 700kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Twisto, ING, Curve , Moneta , atp.)
milanBrno
Diskutér

Odeslat příspěvekod stewen11 28. 3. 2020 15:36

Dá se KK Mall "využít" ještě jinak než přes sázkovky? Dělá někdo to, že si třeba koupí refundable ubytko přes booking a po vyúčtování ho zruší?
stewen11
Návštěvník

Odeslat příspěvekod minarjo 28. 3. 2020 17:12

A čemu by to pomohlo, když karetní vratky se odečítají? Ano, vím že píšeš PO vyúčtování kreditky, pak by se to ale odečítalo z odměn v tom dalším období. Já osobně využívám u sázkovek a pak pro nákupy v hypermarketech Globus přes aplikaci MasterPass (jedna z forem platby u samoobslužných pokladen, pak se mobilem skenuje QR kód). Nebo lze obdobně i v Tesco prodejnách, to ale jen při nákupu i platbě přes jejich skenovací mobilní aplikaci Scan & Shop.
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod stewen11 28. 3. 2020 18:00

A jak to konkrétně využíváš u těch sázkovek? Je to řešení i pro někoho, kdo sázení nerozumí a sázet nechce? Asi ta sázkovka nechce abys to tam nalil a zase to další den vybral ne?
stewen11
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka