Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 3. 11. 2020 19:16

No, banka inspirovaná zákazníky. :D A co, funguje?
Chcete nějaký bonus? Kódy (Expobank 300 Kč, Equabank 300 Kč, Twisto 300 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ROlda78 3. 11. 2020 22:12

zrovna tohle (dostat kartu i přes zamítnutí) jako inspirace od klientů vypadá :tleskani
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 4. 11. 2020 07:20

Jistěže funguje (ale už je to déle než rok).
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod stanickses 4. 11. 2020 13:04

Jsem zvědav, zatím na mě ty jejich procesy nepůsobí úplně přesvědčivě. K tomu ty vaše zkušenosti tady:) Navíc na jejich stránkách tvrdí, že u kreditky jenom přes linku.

"Mohu přes internetové bankovnictví povolit nebo zakázat platby kartou na internetu?
Ano, u debetní karty je možné internetové platby povolit nebo zakázat přímo v internetovém bankovnictví. V hlavním menu přejděte do sekce "KARTY" a zvolte v přehledu debetní kartu, u které chcete internetové platby povolit nebo zakázat. Zobrazí se její nastavení. Internetové platby povolíte nebo zakážete v sekci "Limity" kliknutím na odkaz "Změnit" v příslušném řádku.

U kreditní karty je možné internetové platby povolit či zakázat prostřednictvím bezplatné NONSTOP infolinky 800 900 900."
stanickses
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 4. 11. 2020 13:16

Pro kreditku to jde i v appce, teď tu na to koukám
hopo.hopo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 5. 11. 2020 15:16

Tak jak je to s tím poplatkem za KK De Luxe u Prémiového účtu sjednanou před koncem roku 2019? Mám tu teď v čerpání odměn uvedeno, že mám poplatek uhrazen do 7. 11. 2020. Na můj dotaz v souvislosti s novým ceníkem mi v půlce prázdnin odpovídali, že to bude i nadále zdarma. Už to tu někomu naúčtovali?
hopo.hopo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod cz01 5. 11. 2020 19:33

Stále zdarma.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod bbbaaa 5. 11. 2020 19:38

Zdarma a také tam mám uveden datum, do kdy zdarma, který se každý měsíc mění.
bbbaaa
Návštěvník

Odeslat příspěvekod DrumSession 5. 11. 2020 20:22

A o jakou dobu ho každý měsíc posouvají 1M, 3M, 6M či jinak?
A kolik měsíců je tam "distanc" k termínu ukončení?
PENÍZE z pohledu věčnosti nemají žádnou cenu a vlastně ani smysl zatím co
LÁSKA která JE nepočítatelná, ano !
ŠTĚSTÍ spočívá v tom, vědět, na co se mám vy...
DrumSession
Diskutér

Odeslat příspěvekod bbbaaa 5. 11. 2020 20:46

No přesně o měsíc, den zůstává stejný, když tam má teď 7.11.2020, změní se mu to po tom datu na 7.12.2020.
bbbaaa
Návštěvník

Odeslat příspěvekod stanickses 6. 11. 2020 11:56

minarjo píše:Až kartu aktivuješ (možná to bude chtít nějaký čas po provedení první platby, určitě ale ne dlouhý), budeš tam mít navíc řádek Platby na internetu (+přepínač zap/vyp), v appce hned jako první položku nastavení, nad tím pojištěním.

Jak rikas, karta aktivovana, platil jsem s ni, objevil se prepinac. Ale (!) ten prepinac nelze zap/vyp :) U debetky to normalne jde. Nejde to ani v prohlizeci. Tak jsem tam volal a netusi cim to je, asi chybi nejaka dispozice na te karte, tak se mi ozvou zpatky. Dobrodružství! :)
stanickses
Návštěvník

Odeslat příspěvekod minarjo 6. 11. 2020 14:07

Možná jen stačí počkat den dva, než si produkt po jeho aktivaci v systému "sedne". Měl jsem to tuším podobně, mně se tam Mall karta začala zobrazovat se vším všudy také asi až tři dny po oživení první platbou. Toto platí ale obecně i pro jiné banky, že nový produkt po jeho aktivaci se někdy plně online zpřístupní o jednotky dní později. Typické třeba u mBank, kde i běžný účet i karta také funkčně mnohdy najíždějí v IB/SB ve vlnách.
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod stanickses 10. 11. 2020 12:18

Dle vyjadreni RB je to jak pise minarjo, po aktivaci si na to davaji 2-3 pracovni dny :)
Dalsi jobovka je, ze mi zauctovali poplatek, kdyz je style v ramci akce usetreno na 3 mesice zdarma. Takze reklamace.
stanickses
Návštěvník

Odeslat příspěvekod cz01 10. 11. 2020 13:34

On se tuším ten poplatek vrátí v příštím období, tak to tuším fungovalo u Mallky.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 10. 11. 2020 13:43

Co si já ale pamatuji, tak to vraceli v tom samém období.
drkarel
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka