Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod fremantle 3. 3. 2016 20:25

Název vlákna mluví za vše - vlákno o RB začalo ožívat, kreditky původní Citibank měli vlákno vlastní a vypadá to, že se o nich diskutovat ještě nějakou dobu bude. Minimálně RB pokračuje v trochu "agresivnější politice" nabízení kreditek - pokračují vstupní bonusy na KK Mall.cz, Style nabízenou přes Aukro i marketingové kampaně přes call centra...

Z původní produktové nabídky zůstaly v prodeji jen tři kreditky, Mall.cz, Billa a ČSA a v současné době bude paradoxně RB po osekání vratek na "svých" kreditkách nabízet jednu ze dvou karet na trhu (kromě KK Cetelem), která vrací za nákupy ještě 2 % - zrovna onu Mall.cz (i když snad nikdo nepochybuje, že jen dočasně).
Naposledy upravil fremantle dne 3. 3. 2016 22:00, celkově upraveno 1
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod astrapa 3. 3. 2016 21:47

Taky jsem na to koukal. Ale byl jsem se zeptat na pobočce, a prý ještě přímo nabízet nejdou, chtěl jsem tu Billu.
astrapa
Přeborník

Odeslat příspěvekod eR99 3. 3. 2016 22:13

Aneb, jak z nejlepších KK v ČR udělat KK 'inspirované' klienty. Poplatek za 100% inkaso, bez IB, s nepoužitelným kurzem v zahraničí, bez možnosti mít hotovostní limit na '1' CZK. Procesy na prevydání, navýšení úvěrového limitu a vypovězení KK mají také děsně složité. Ještě, že např. nedávno zrušili nesmyslný poplatek za změnu PIN. (Snad to tu 'uzivatel z RB', který tu kdysy přispíval čte...)
eR99
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod charman 3. 3. 2016 23:21

Takže, jak jsem psal v jiném vlákně o Raifce - ta KK Style nabízená na tom aukru byl takový klasický vydrb. Už je to opraveno. Jde o klasickou Style s 1548/129 Kč á rok né jak tam měli uvedeno před tím 6000/500 á rok.

https://kreditka.aukro.cz/?utm_source=A ... ML_Raiffka

Takže zažádat, shrábnout bonus tři litry a za 6 měsíců (59,- Kč měsíčně) zrušit.

To si fakt někdo myslí, že používat KK s čistým bonusem 70,- Kč měsíčně (129 - 59) a to s ní člověk musí utratit ještě 12.900,- Kč bude člověk co má za sebou minimálně 8.tříd ZŠ ?

No přeji Raifce mnoho úspěchů s touto nabídkou. No myslím, že to bude mít scénář - zažádat, shrábnout bonus a po 6 měsících zrušit. Myslím, že se pak mnoho normálních lidí pokud budou jen takové nabídky vrátí zpět ke své debetce.
charman
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ripper6 3. 3. 2016 23:44

Tech 59czk jsem mel za to ze by mohli vodpoustet pri alespon 1x pouziti karty mesicne. Mela to tak Citi Life.
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod drkarel 4. 3. 2016 07:23

I po případném zrušení vratek se nebudu jen tak chtít vrátit k debetce. Furt vidím přínos v bezúročném období a v tom, že nemusím řešit stav na účtu. Ale nehodlám za to platit poplatek. Počítám, že takových lidí by mohlo být více. A utratit 12.900,- za měsíc fakt zatím není problém (na vedení "zdarma" stačí 5900,-). Vždy bude záležet na stavu na trhu.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod fremantle 4. 3. 2016 07:44

Tak pokud bude existovat kreditka, která za určitou útratu poskytne zdarma jak vedení, tak už z té částky vrátí 1 %, tak bych preferoval takovou (třeba ČSOB World)...

Pro klioše s Kompletkontem paradoxně nemusí být ta Style ani nyní až tak nezajímavá, i když i tady budou nejspíš lepší alternativy (UCB MC Miles & More Gold)...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod drkarel 4. 3. 2016 08:00

Psal jsem o budoucnu ... ČSOB World se třeba taky změní. Samozřejmě budu preferovat tu, která z mého pohledu bude nejvýhodnější.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 4. 3. 2016 10:43

Platí se u té Aukro karty Style měsíční poplatek během prvního roku?

-- 4. 3. 2016 10:44 --

Tak už to vidím, 59 Kč měsíčně.
anonymni

Odeslat příspěvekod fremantle 4. 3. 2016 10:47

Je třeba nechat se ulovit call centrem, tam je bonus 3x 500 Kč a rok vedení zadarmo...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod osobne2 4. 3. 2016 11:05

Dnes mi prisla kreditka RB Style zrizena pres zprostredkovatele mojeuspora.cz, jak vysoka musi byt prvni platba, abych ziskal vstupni bonus 1000 Kc? Staci platba 1000 Kc? Muze to byt internetova transakce?
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod anonymni 4. 3. 2016 11:12

fremantle píše:Je třeba nechat se ulovit call centrem, tam je bonus 3x 500 Kč a rok vedení zadarmo...

Chci 3000 :-D
Ono zase 59x6 je 354 Kč. Ono by to možná šlo.. Je tam nějakej jinej háček?
anonymni

Odeslat příspěvekod fremantle 4. 3. 2016 11:18

Já žádat o kreditku přes Aukro žádat nikdy nezkoušel (ani když tam nabízeli ještě Citi Life, jelikož bonus se na stávající klienty nevztahoval - nyní zase již Style mám, takže opět nic z toho), ale jinak v tom problém nevidím, vybrat bonus, počkat půl roku a kartu zrušit...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 4. 3. 2016 13:11

Já od RB kartu nikdy neměl, mám jen 2 Citi, z toho jedna ve výpovědi.
Tak jsem to zkusil, přes telefon ověření údajů. Počkám, jak to dopadne.
anonymni

Odeslat příspěvekod tulum 4. 3. 2016 13:19

osobne2 píše:Dnes mi prisla kreditka RB Style zrizena pres zprostredkovatele mojeuspora.cz, jak vysoka musi byt prvni platba, abych ziskal vstupni bonus 1000 Kc? Staci platba 1000 Kc? Muze to byt internetova transakce?


Taky jí každým dnem čekám, ale spíš by mě zajímalo, zda se na "nás" už nebude vztahovat ten bonus 3 x 500 Kč. :hm
tulum
Mírně pokročilý

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků