Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 1. 1. 2017 16:12

Presne tak, jedna bezplatna kreditka se vzdycky hodi..
anonymni

Odeslat příspěvekod S474N 1. 1. 2017 17:08

A idealne, co alespon NECO vraci.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod octaviampi 1. 1. 2017 19:28

Pokud se pujde dostat aspon do nejakeho s odmenama nebo na nulu, tak si je necham. Na Style je Sphere a svete div se, asi ctyrikrat tento rok jsem pouzil.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod Delitzsch 1. 1. 2017 19:58

Já jsem v roce 2016 použil víckrát Sphere než RB Premium club, přijde mi, že tam je víc prakticky použitelných slev. RB už na nových KK bohužel Sphere nemá.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod octaviampi 1. 1. 2017 20:10

Vida, zrejme uspora nakladu po akvizici Citi.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod Delitzsch 1. 1. 2017 20:24

Na nově vydaných KK DeLuxe je VIP PREMIUM RB CLUB, na Style PREMIUM RB CLUB. Z migrovaných Citi je jen na ČSA VIP Premium, jinak Premium. Možná má někdo jinou zkušenost a názor, ale v každodenním životě mi opravdu Sphere vyhovuje víc. Ten Premium club se mi zdá víc luxusnější. K Vánocům vydali brožurku VIP club, hezky to vypadalo, ale k pobytu v lepších hotelech a restauracích mě to neinspirovalo. A není to jen překlopený Citi club, něco přešlo, něco nepřeslo, něco je tam nově.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod 07Petr 1. 1. 2017 21:13

Vidíte na https://kartyonline.rb.cz/prihlaseni obraty na KK za 12/2016 nebo výpisy? Já tedy ne. :-(
07Petr
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 2. 1. 2017 06:07

A pojmem "obraty" myslíš co? Přehled transakcí? Čerpaná částka od posledního výpisu nebo aktuálně čerpaná částka?
Za sebe tam vše včetně výpisů vidím..
anonymni

Odeslat příspěvekod drkarel 2. 1. 2017 07:17

Já tam, kupodivu, mám všechno, i když v minulosti byl problém s výpisy od Style.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod malda 2. 1. 2017 09:01

Ahoj,
chodi taky nekomu, kdo si v prosinci v mailu odhlasil informacni SMS, tyto SMS i v novem roce? Me vcera po platbe jeste SMS prisla i presto, ze jsem toto odhlasoval...

malda
malda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod 07Petr 2. 1. 2017 09:56

drkarel píše:Já tam, kupodivu, mám všechno, i když v minulosti byl problém s výpisy od Style.


Díky. Dnes už tam mám vše, ale včera večer jsem viděl jen konečný zůstatek na KK. Asi byla nějaká údržba.
07Petr
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dropino 2. 1. 2017 09:56

SMS odhlášena, dnes platba a SMS přišla....
Nejsem tak bohatý, abych si kupoval levné věci
dropino
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 2. 1. 2017 10:31

BTW se mi u bývalé karty Citi life, které doběhlo bezpoplatkové roční období a byla mezitím vyměněna za RB life, zřejmě po několika kolečkách povedlo vyreklamovat poplatek zpět na základě argumentace, že v ceníku je pro RB life uvedeno bezplatné vedení rok od aktivace karty. Tedy, jistě to nevím, žádné vyrozumění jsem nedostal, ale v položkách mám kladnou položku ve výši 3 poplatků s popiskem "poplatek".
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod miressek 2. 1. 2017 12:35

SMS jsem taky odhlašoval. Včera po platbě přišla, dneska už ne.
miressek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod libol 2. 1. 2017 13:17

SMS odhlášené, přišly - podle infolinky je mám nastavené zadara, tak jsem je prozatím nechal
libol
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků