Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 26. 11. 2016 06:53

Tak, tak, RB se to moc jasné nezdá, tedy zatím to má za jasné, ale ne v souladu s ceníkem. :-)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 11. 2016 07:09

osobne2:
Mě SMS zrušili hned na podruhé ;-)
anonymni

Odeslat příspěvekod osobne2 26. 11. 2016 07:20

Já to měl zrušený hned napoprvé, nějakou dobu opravdu žádné SMS zprávy o platbách nechodily, akorát že mi to teď asi sami od sebe opět aktivovali, jinak si to neumím vysvětlit, protože mi přišla při poslední platbě zase SMS zpráva.
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod octaviampi 26. 11. 2016 08:26

U me vse ok napoprve.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod eR99 26. 11. 2016 09:09

Rušil jsem již 2x, ale sms mi stále chodí...
eR99
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 26. 11. 2016 10:08

Za chvíli je konec roku, tak to snad pak stejně zruší všem, jak slibovali (teda pokud za to místo toho nezačnout účtovat poplatečky, u RB by to nebylo asi nic neobvyklé)...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod drkarel 26. 11. 2016 12:52

U nás (zatím) taky zrušeno hned napoprvé.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod osobne2 26. 11. 2016 17:40

Ja si prave myslim, ze od noveho roku zacnou za SMS info automaticky uctovat poplatky, proto to vsem zaktivovali.
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod mojmax 27. 11. 2016 09:10

Taky si myslím, spousta lidí na to zapomene a pak se budou divit, až jim za SMS info bude naúčtován poplatek. Pochybuji, že to všem automaticky zase zruší.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod jujec 27. 11. 2016 09:20

Oni to zrušit musí, resp. nesmí za tu službu nic účtovat. Protože si ji nikdo neobjednal.
Viz občanský zákoník:

§ 1838
Neobjednané plnění
Dodal-li podnikatel spotřebiteli něco bez objednávky a ujal-li se spotřebitel držby, hledí se na spotřebitele jako na poctivého držitele. Spotřebitel nemusí na své náklady podnikateli nic vracet, ani ho o tom vyrozumět.
jujec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod osobne2 27. 11. 2016 09:41

Jo to mě připomíná, jak začali Vodafone a O2 účtovat svým zákazníkům automaticky data po překročení FUP. A soudil se někdo s nimi? Mizivé setiny procenta zákazníků.
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod avathar 27. 11. 2016 21:35

Kam pls chodí ty kódy na darkomat? Nepřišel mi ani jeden.
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod muf2muf 27. 11. 2016 21:41

osobne2 píše:Ja si prave myslim, ze od noveho roku zacnou za SMS info automaticky uctovat poplatky, proto to vsem zaktivovali.


Ano, od ledna budou SMS za poplateček. Na druhou stranu v mailu tohle celkem jasně deklarovali - do konce roku na vyzkoušení zdarma, pak za peníze. Vsadil bych boty, že by klioši ten spor prohráli. Dalo by se to intepretovat jako placená služba, jen s poplatkovými prázdninami na první tři měsíce. Už se to tu řešilo dřív, nejlepší je zrušit to hned.
muf2muf
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tc1 27. 11. 2016 21:44

Zdravím. Mám kreditku u RB (bývalá Citi Life). Chtěl bych kreditku RB Mall nebo Aukro kvůli těm bonusovým kódům (2000 resp. 3000 Kč). Jako současný držitel RB kreditky ale nemám na ty bonusy nárok. Jak to udělat? Zrušit současnou kartu a za rok požádat o novou? Jestli budou ty bonusy ještě existovat..
Někde to jinak?
tc1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fremantle 27. 11. 2016 21:52

muf2muf píše:Na druhou stranu v mailu tohle celkem jasně deklarovali - do konce roku na vyzkoušení zdarma, pak za peníze. Vsadil bych boty, že by klioši ten spor prohráli. Dalo by se to intepretovat jako placená služba, jen s poplatkovými prázdninami na první tři měsíce. Už se to tu řešilo dřív, nejlepší je zrušit to hned.

Tak mě teda asi posílali úplně jiný mail... :hm
Průvodce převodem vaší kreditní karty píše:Tato služba Vám bude nastavena do 31. 12. 2016 zdarma, pak se sami rozhodnete, zda si ji sjednáte i pro další období.


tc1 píše:Jako současný držitel RB kreditky ale nemám na ty bonusy nárok.

A tohle pro novou žádost o kreditku RB Mall.cz kdo a kde píše?
fremantle
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků