Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod retron 14. 2. 2020 11:22

výpis budeš mít odpo/večer v IB
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 15. 2. 2020 00:28

Ne nutně, RB to evidentně nestihla :). Já mám u Mall kk výpisy běžně 16., tento měsíc tedy kvůli víkendu zlom účetního období byl posunut už 14. (když to padá na víkend, dělá RB zlom období dřív), ale také odměny přičtené v dostupných odměnách mám a výpis nikde. Ono nejprve chodí email informující o chystaném výpisu a až typicky 1-3 hodiny po tom emailu je teprve výpis dostupný. Email dnes také ještě nedošel (zpravidla to bývá odpoledne/navečer), tedy logicky ani výpis není. Tak snad v pondělí :).
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod Schwarzie 15. 2. 2020 05:44

U mne stejne. Na KK Style mam vypis 14. a vcera nedosel ani email.
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod meme1255 15. 2. 2020 11:49

Zdravím, s ohledem na změny podmínek u RB: Platí pořád, že dobití Revolutu je s bezúročným obdobím? Nerad bych to měl za hodně % p.a. … Díky
meme1255
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Schwarzie 15. 2. 2020 18:47

Dobijel jsem v lednu a bylo to bez uroceni.
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mojmax 17. 2. 2020 18:48

Dnes jsem byl velice mile překvapen rychlostí připsání splátky na KK Mall. Zadal jsem z Airbank okamžitou platbu a během (zřejmě) hodinky už byla platba na KK připsaná a zaúčtovaná.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 17. 2. 2020 19:34

Z fio v době před okažitými platby to bylo také tak. Ale to jsem ji ještě měl :-D
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod čulibrk 24. 2. 2020 16:12

Nálepka ke kreditní kartě Billa se mi sama překlopila na nálepku ke KK Style :shock: , i když jsem novou KK Style neaktivoval. Nová KK Style mi přišla po expiraci KK Billa jako její náhrada. Tak sláva, můžu dát výpověď.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thom 26. 2. 2020 22:02

Možná už to tu někdy někde proběhlo, ale já o to nezavadila, máte někdo vyzkoušeno, že je platba RB kartou pomocí aplikace Benzina platby jakože internetová a bez výluky?
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod alfas123 27. 2. 2020 05:24

Na Benzine sa oplatí platit ich Tank kartou - zlava na PHM
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jan.za 27. 2. 2020 07:21

mojmax píše:Dnes jsem byl velice mile překvapen rychlostí připsání splátky na KK Mall. Zadal jsem z Airbank okamžitou platbu a během (zřejmě) hodinky už byla platba na KK připsaná a zaúčtovaná.

RB dela zauctovani na kreditkach v davkach, kazdou hodinu. Je fajn, ze i sberny ucet je napojeny na okamzite platby....
jan.za
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 27. 2. 2020 08:28

alfas123 píše:Na Benzine sa oplatí platit ich Tank kartou - zlava na PHM


Přes tu jejich zoufalou aplikaci ovšem ne. Ale už to asi tři roky plánují, viz komediální recenze na Google Play. :mrgreen:
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto 150 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod alfas123 27. 2. 2020 09:21

Preto platím vždy osobne, pri tom si kartu nabijem. Logika mi uniká, lebo sa personál zdrží na dvojnásobný čas. Ale tak Benzina a ich Verva 100 sa obcas hodí.

-- 27. 2. 2020 09:22 --

jan.za píše:
mojmax píše:Dnes jsem byl velice mile překvapen rychlostí připsání splátky na KK Mall. Zadal jsem z Airbank okamžitou platbu a během (zřejmě) hodinky už byla platba na KK připsaná a zaúčtovaná.

RB dela zauctovani na kreditkach v davkach, kazdou hodinu. Je fajn, ze i sberny ucet je napojeny na okamzite platby....


Na to by som sa nespoliehal...
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod A1rh- 28. 2. 2020 23:51

chtěl jsem dnes zkusit jak se chová CB v Penny s RB Style, no v Penny u Zoo v Brně toho nebyla schopná ani šéfová. Prodavačka na férovku řekla že to neumí, hned u pokladny vedle byla vedoucí, 3x to zkoušela, 3x rušila. Nakonec jsem zaplatil svých 3xxx Kč kartou, dali mi 3k ale na účtence jsem pak zjistil, že žádný CB neproběhl. Prostě Platba kartou 3xxx Kč, VRÁCENO V HOTOVOSTI 3000 Kč :-) I tak se dá udělat CB.
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 29. 2. 2020 00:17

@A1rh-, přesně takto se CB v Penny dělá všude, takto ho účtenka zobrazovat má (jako vrácenou částku v hotovosti), to neudělali nic špatně, není to separátně jako v Albertu.
Jinak je s podivem, že to tolik pokladních neumí, protože pokladní systém Penny zadává cashback opravdu velmi snadno. Běžně, když tam platíš nákup kartou bez CB, tak pokladní bezmyšlenkovitě stiskne 2x po sobě dotykové tlačítko pro platbu kartou (asi ani nepřemýšlí, proč 2x), hned se to tím pošle do terminálu a ty platíš. Cashback probíhá na straně pokladní jednoduše tak, že tlačítko pro platbu kartou stisknou jen jednou, na číselné dotykové klávesnici napíšou částku cashbacku a až pak ho stisknou podruhé, tím se částka pro terminál o zadanou částku navýší. Pokladní to po úspěšné platbě kartou napíše, ať ti danou hotovost vydá, ona to musí potvrdit stiskem tlačítka a tím to teprve otevře kasu a vytiskne účtenku (na účtence je to jako vrácení v hotovosti, jak správně uvádíš). Takto to předváděl jedné pokladní kolega při mém CB využití, proto to vím. Tedy když bys opět narazil na neznalou pokladní, tak jí poraď, ať tedy stiskne platbu kartou jen jednou a pak tam napíše tu částku, pak až platbu kartou podruhé. Takto jim radím běžně :) (některé jsou ale nedůvěřivé a stejně se ptají třeba kolegyně sousední kasy).
minarjo
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků