Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod j.ch 4. 10. 2016 12:11

Trochu mě zarazilo, že v SMSce není uvedena měna. Je trochu rozdíl zaplatit 1000 Eur a 1000 CZK. Zvláště u plateb na internetu by to bylo celkem užitečné.
j.ch
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fc70 4. 10. 2016 13:53

Tak výpis, co přišel (zase otravně zaheslovaný) mailem a výpis, co je ke stažení v IB rb.cz, vypadá úplně jinak (snad se stejnými položkami, ale jiné tabulky a jiná omáčka kolem, např. chybí upozornění na změnu čísla účtu). A na kartyonline.rb.cz výpis není vůbec.

Nááádhera. Klienti RB opravdu musí být prémiový segment, který ví, za co platí.
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod .357 4. 10. 2016 14:28

Ve výpisu ke KK Life nemám zaúčtovanej poplatek za vedení. Předplatné už jsem vyčerpal, takže super :)
Naposledy upravil .357 dne 4. 10. 2016 20:57, celkově upraveno 1
.357
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod davsopl 4. 10. 2016 14:51

Já tam mám u RB Life uvedeno předplacení ročního poplatku +50 Kč a následně poplatek za vedení kk -50 Kč.
davsopl
Nadšenec

Odeslat příspěvekod .357 4. 10. 2016 15:01

V dnešním výpisu?
.357
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod davsopl 4. 10. 2016 15:27

Byl vystaven 25.9.
davsopl
Nadšenec

Odeslat příspěvekod tatoch 4. 10. 2016 16:38

taky to tam nemam...
tatoch
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radecekh 4. 10. 2016 17:30

Taky tam poplatek za vedení účtu nemám. Měl bych ho mít snad ještě měsíc předplacený. Na další rok už ale rezignuju. Čekám a skoro se i těším, že od ledna ty odměny zaříznou a já od nich odejdu.
radecekh
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 4. 10. 2016 17:44

Rb mi zase udělala radost. Dneska mi poslali zaheslovaný výpis, zcela neočekávaně není ale zaheslován zvoleným heslem jako u citi, ale nějakou částí částí čísla karty. Docela mě zajímá, jak to budu řešit, jsem teď na 2 měsíce v zahraničí a karta samozřejmě odpočívá doma v šuplíku. Už mě opravdu štvou.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod franko_cz 4. 10. 2016 18:26

Tak si ho pak stáhneš nezaheslovaný z kartyonline.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod DrumSession 4. 10. 2016 19:31

Pokud zruší % obratovou bonifikaci, tak můžou očekávat odchod až EXODUS karetních klientů. Záleží jak jim vycházejí příjmy z KK. O opravdu výborném a hladkém převodu se asi taky nedá mluvit (ale výrazný průšvih se taky nekoná), spíše takové oškobrh-tance. Pro mě je nepochopitelné, že nabrali velké množství klientů, ale nedokázali jim něco zajímavého aktivně nabídnout, čím by si je zaangažovali. Při převodu asi taky lze očekávat nějakou významnější úmrtnost (odhadem cca 10-15%) KK především Live/World, kterou Citi cpala všem horem dolem pro nafouknutí úvěrové bilanční sumy. Příprava na převod jim trvala více než 3/4 roku a příležitostí bylo dost. (Pro mě) neuvěřitelné...

U mě určitě chcípne KK World s těm obrovskejma černejma koněma převlečený za hornický kladívka !

Tuzemské Raiffeisenbank v letošním 1. pololetí stoupl čistý zisk meziročně o čtyři procenta na 1,39 miliardy korun. Celková aktiva banky meziročně vzrostla o 26 procent na 284 miliard korun, k jejich nárůstu mimo jiné přispěla i akvizice retailového bankovnictví české Citibank.
Tj. max. přínos z KK Citi může být okolo 53,5 mil. Kč/za 1/2roku. Za kolik asi koupili Citi ?
Naposledy upravil DrumSession dne 4. 10. 2016 20:05, celkově upraveno 2
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod osobne2 4. 10. 2016 19:34

Kdo dluzi, tak odejit nemuze, o ostatni zajem nemaji.
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod tulum 4. 10. 2016 19:44

Předpokládám, že za ty info smsky, které chodí po každé transakci se nic neplatí nebo..?
tulum
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod osobne2 4. 10. 2016 19:58

Ale asi jen do konce roku ne?
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod octaviampi 4. 10. 2016 20:06

DrumSession píše:Pro mě je nepochopitelné, že nabrali velké množství klientů, ale nedokázali jim něco zajímavého aktivně nabídnout, čím by si je zaangažovali.


Co bys rád? Podle me je pokracovani bonusu i v letosnim roce pozitivni zprava a vic asi uz nikdo cekat nemohl. 2% byla od zacatku letadlo.
octaviampi
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků