Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PULPANM 19. 11. 2020 20:07

PULPANM píše:Myslí, že to jde přes bankéře, aspoň doposud jsem vše řešil přes bankéře. Vyzkouším a dám vědět

Tak to jde napsal jsem bankéři sms on mi zavolal za půl dnes zpátky s Řím, že vše připraví za mne pošle e-mailem k podpisu já podepíšu a pošlu zpět a je hotovo
Jen váhám jestli tu RB deluxe za 99 Alča/ měs si nechat a nebo zrušit a ušetřit 1200/rok keyž mám i ČSOB prériový účet s kreditkou, kterou vůbec nepoužívám
Zase ta deluxe mi vrací zpět tak to spis asi spočítal kolik vrací.
Ale myslel jsem spis jestli není výhodnější u ČSOB sbírat body a pak měnit versus sbírání vrátky na RB deluxe a proměna zpět na bú v hotovosti.
Protože v tom ČSOB programu svět odměn jsem nenašel moc odměn, které by mne zaujaly.
Takže si asi nechám obě
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod tmx643 19. 11. 2020 20:21

Premium karta ČSOB body nesbírá, to je program primárně pro běžnou kreditku čsob.
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 19. 11. 2020 20:32

Aha to mne nějak nenapadlo...Tak pak si asi nechám i tu RB deluxe vrací mi stejně nebo víc, než je ten měsíční poplatek
Navíc jí mám ve wallet i manželka
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod qwertz375 20. 11. 2020 14:59

Zavedení poplatku 50CZK představuje největší nevýhodu pro ty, kteří kartu nepoužívají. Těm ale účtuje měsíční poplatek za vedení KK naprostá většina konkurenčních bank. Nepochybně se jedná o motivaci k tomu, aby klient kartu používal nebo raději zrušil. A jestli se poplatek od určité výše úhrady neúčtuje nebo vykompenzuje vratkou vyjde v principu nastejno.

Největší nevýhodou karet RB jsou dneska kurzy. V ostatních parametrech se stále jedná zřejmě o jedny z nejlepších KK pro běžnou klientelu na trhu.
qwertz375
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fffff 20. 11. 2020 15:19

No já jí používám, utratím s ní měsíčně 15000 Kč a stejně jsem email o poplatku dostal.
fffff
Návštěvník

Odeslat příspěvekod qwertz375 20. 11. 2020 15:28

Dostal, protože poplatek bude nově účtován všem (v žádné kombinaci nebude karta bez poplatku). Při úhradě od 5000CZK měsíčně je ale plně kompenzován bonusem.
qwertz375
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fffff 20. 11. 2020 15:34

Žádná retenční nabídka už vám po výpovědi nepřišla kromě RB Easy?
fffff
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ROlda78 20. 11. 2020 15:43

qwertz375 píše:Největší nevýhodou karet RB jsou dneska kurzy. V ostatních parametrech se stále jedná zřejmě o jedny z nejlepších KK pro běžnou klientelu na trhu.
Souhlasím, proto RB obalit CRV a kurzy jsou hned pěkný. :-)
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 20. 11. 2020 16:26

Akorát že přes CRV je to bez bonusu.
hopo.hopo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fffff 20. 11. 2020 17:41

Bez bonusu můžu platit debetkou.
fffff
Návštěvník

Odeslat příspěvekod blackwork 25. 11. 2020 10:31

PULPANM píše:
PULPANM píše:Myslí, že to jde přes bankéře, aspoň doposud jsem vše řešil přes bankéře. Vyzkouším a dám vědět

Tak to jde napsal jsem bankéři sms on mi zavolal za půl dnes zpátky s Řím, že vše připraví za mne pošle e-mailem k podpisu já podepíšu a pošlu zpět a je hotovo
Jen váhám jestli tu RB deluxe za 99 Alča/ měs si nechat a nebo zrušit a ušetřit 1200/rok keyž mám i ČSOB prériový účet s kreditkou, kterou vůbec nepoužívám
Zase ta deluxe mi vrací zpět tak to spis asi spočítal kolik vrací.
Ale myslel jsem spis jestli není výhodnější u ČSOB sbírat body a pak měnit versus sbírání vrátky na RB deluxe a proměna zpět na bú v hotovosti.
Protože v tom ČSOB programu svět odměn jsem nenašel moc odměn, které by mne zaujaly.
Takže si asi nechám obě

Zavolal jsem bankéři a on mi poslal výpověď k podpisu do IB. Stejně tak jsem rušil i kontokorent.
RB přestává být zajímavá asi začnu používat ČSOB ...
blackwork
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PULPANM 25. 11. 2020 10:44

ČSOB mám také ale jako hlavní mám stále RB i když do ČSOB mi chodí vejplata.
Tu RB jako hlavní mám ze zvyku, pamatuju si č.ú. strašně let, mám tam trvaláky apod...Takže jen ze zvyku.Poplatky 99 za KK de luxe, což se mi vrátí na vratkách, jinak poplatky nula.
Takže RB asi rušit nebudu
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod blackwork 25. 11. 2020 11:02

Mám to podobně, trvaláky číslo stejné jakou předchozí ČS, rušit nebudu ale asi odstavím ...
blackwork
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stanickses 27. 11. 2020 16:50

Taky vam trva klidne nekolik minut, nez se castka, kterou jste zaplatili online objevi v blokovanych castkach? u Revolutu, Monety to je videt v okamzite de facto v realnem case a pro me to vzdycky bylo jednoznacne overeni, ze ta platba probehla. U RB to z nejakeho duvodu strasne trva.
stanickses
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hhh 27. 11. 2020 17:10

Mám to hned, ale nesmím být přihlášen do SB už před transakcí, respektive se to tam v takovém případě zobrazí až po odhlášení a znovupřihlášení.
hhh
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků