Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod osobne2 4. 3. 2016 13:42

Tak to by bylo koneckoncu lepsi, ale me pri uzavirani smlouvy po telefonu operatorka slibovala bonus 1000 Kc z prvni platby. Jake jsou podminky bonusu 3 x 500 Kc?
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod ripper6 4. 3. 2016 16:57

fremantle píše:Je třeba nechat se ulovit call centrem, tam je bonus 3x 500 Kč a rok vedení zadarmo...

Call centrum volalo, je to fakt lepsi? Mam tu problem, zazadana karta Aukro, mailem prislo ze se dela overeni zadosti...

Vaše žádost nyní pokračuje dále ve schvalovacím procesu a o dalších krocích Vás budeme neprodleně informovat formou emailu.

Problem je ze je to z 02.03. :-! a do ted nic. Dnes az volala operatorka, ze nabizi kartu 3x 500czk ale ne me. Takze se to nechalo na Pondeli, ze se to jeste promysli.
Podle me Mall by byla kdyz uz lepsi, tam je aspon rovnou 2000, nebo to operatorka dat nemuze a je treba se nechat ulovit na to co nabizi aby to clovek dostal? :-)
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod wit.cz 7. 3. 2016 11:05

RB MALL schválena (minulý měsíc mi skončila výpovědní lhůta ze strany Citi na MALL)
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod XRPD 7. 3. 2016 11:27

Má někdo KK RB DeLuxe a KK RB Mall najednou ?
XRPD
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 07Petr 7. 3. 2016 12:06

Spíš má někdo KK RB DeLuxe a KK RB Mall najednou a dostal za novou KK RB MALL i bonus 2000,- Kč? (Dřiv u Citi to někomu prošlo, i když byl už klient Citi.)
07Petr
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 7. 3. 2016 12:21

Druhou KK Mall u Citi vydat nešlo, když už byl klient držitelem jedné, ale šlo ji vydat i k Life (i když to byly obě kreditky skupiny Life), nicméně takhle šlo vstupní vouchery k Mall KK šlo dojit u Citibank i opakovaně (akorát možná bylo třeba dodržet "časový test" kreditku nevypovědět 6 měsíců od sjednání - jelikož KK šlo ale jednoduše převydat třeba na Classic, až takový problém to nebyl - tohle bude u RB složitější proces). Ale teoreticky by možná šlo nyní zažádat o KK Mall (od RB) i když už klient má jednu KK Citi Mall - ale jestli k tomu bude poskytnutý bonus, to si neodvážím odhadnout, to bude chtít jedině vyzkoušet... :-)
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod 07Petr 7. 3. 2016 12:52

Mně jde o ustanovení, že žadatel nesmí být klientem RB, aby získal 2000,- Kč spolu s KK RB MALL. No a já nebo XRPD už KK DE Luxe máme.
07Petr
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 7. 3. 2016 16:47

To je těžko říct. To ustanovení převzali z Citi a jen zaměnili Citi/RB. U Citi na to u Mall kašlali (nejspíš kupón zasílá Mall). Já získal kupóny asi 4 a podmínku jsem nesplňoval nikdy. Osobně bych se divil, že by zrovna RB v tom udělala pořádek, zvlášť když to dělaj nejspíš stejný lidi.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod dr._lukas 7. 3. 2016 22:33

žádost o mall kartu zamítnutá, limit směšných 10 tisíc..asi u mě mají zatrhnuto nic neposkytovat, když jsem si naposledy dovolil nedržet hubu a urgoval vyplacení bonusu a připomenutí, že banka nedodržuje vlastní pravidla hry :-D.. Aspoň jeden zářez odpoledne v GE, kde bezproblému otevřená KK s bonusem 5% při nákupech v elektru :-)
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 3. 2016 08:31

Tak KK Style (limit 20 000) přes Aukro schválena. V současné době mám Citi Life (převydanou z Citi Mall - ve výpovědi), další Citi Mall od prosince 2015. Čekám na telefon od kurýra, který by měl rovnou přivézt i kartu.
anonymni

Odeslat příspěvekod Klient ps 8. 3. 2016 08:47

Mám Citi mall.
Teď jsem si požádal o RB mall, žádná divočina, 20 litrů. Schváleno. Postupuji do dalšího kola.
Klient ps
Poslední varování

Odeslat příspěvekod filas81 8. 3. 2016 09:29

aha, díky za info, jdu to zkusit :)
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod 07Petr 8. 3. 2016 13:55

Dostal jste už někdo, kdo byl trvale na Blacklistu u Citi, novou KK Mall nebo KK Aukro od Raiffeisenbank?
07Petr
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milan1m 8. 3. 2016 14:23

Ja zadal asi 6x u Citi o Mall a vzdy zamitnuto. Ted u RB a schvaleno, cekam na kuryra.
milan1m
Návštěvník

Odeslat příspěvekod avathar 8. 3. 2016 15:03

Zadost o mallku napodruhé dnes prošla (po dotažení aktivace style).
avathar
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků