Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod sebastian.c 15. 12. 2016 14:52

Tak hlásím, že retence funguje. Dostal jsem 6 měsíců vedení karty zdarma. (RB life bývalá City).
Víc jsem nezkoušel.
Postup byl takový, že jsem zavolal a chtěl kartu zrušit. Řekli, že se ozvou. A ozvali.
PS: Jsem klient, který jim na úrocích nechal hodně....
Jestli zruší 2% tak končím hned. Cetelem 4% na naftu mi příjdou super.
sebastian.c
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Vasekpasek 17. 12. 2016 15:00

Zajímavý, chtěl jsem si po dlouhý době vybrat prémie, tak volám na infolinku, čekal jsem plechovou hubu, která se taky ozvala, že prý ať zadám pin. A když jsem to udělal, tak mě to přepojilo na operátora... Přitom i na stránkách píšou, že se to dělá přes automat.
Vasekpasek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Dr.D 17. 12. 2016 15:27

Mně se stalo to samý a pak mi operátor nabídl, že mi pošle mail s návodem, jak vybrat prémie přes plechovu hubu :-)
Dr.D
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zedna1 17. 12. 2016 16:47

Pokud se ten TPIN nezada dostatecne rychle, tak to pak ohlasi, ze nebyl zadan spravny TPIN a budete prepojeni na operatora.

Takze to chce pouze zadavat TPIN dostatecne rychle.
Naposledy upravil Zedna1 dne 17. 12. 2016 19:18, celkově upraveno 1
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.D 17. 12. 2016 16:54

Jo, to asi budeš mít pravdu, chvíli jsem ten TPIN hledal :-)
Tak díky za radu, příště se budu snažit být rychlejší.
Dr.D
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davsopl 17. 12. 2016 21:02

Aleš P. píše:Dotaz: Jak nejlépe, respektive nejsnáze zruším KK Style?

Zkusil jsem o ni jako uživatel karty Mall.cz požádat jen tak na aukru a dali mi ji... A jelikož vrací méně než Mall.cz tak ji stejně používat nebudu. Díky.

P.S. Když jsem rušil Citi Life převedenou pod Raifku, tak jsem použil tohle http://www.citibank.cz/czech/gcb/person ... f/cc-v.pdf , ale teď nic podobného nemůžu dohledat.


Aleši nejlepší bude zavolat na infolinku a dělat ze sebe "blbého". Buď budou nabízet eKonto Komplet na rok zdarma s možností prodloužení nebo nějaké retence 500 Kč? Dříve těch 500 Kč dávali takřka každému na zavolání. Stejně to ale ten dotyčný zákazník potom zrušil. Někomu už ten eKonto Komplet bez podmínek nechali napořád. Výpověď postačí poslat doporučeně poštou nebo na každé pobočce. Je to v podstatě jen žádost. KK musí být ale splacená celá, aby to mohli na pobočce sepsat. Do žádosti se uvádí účet ohledně možného přeplatku. Na ten by poslali vyrovnání.
davsopl
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vpe 18. 12. 2016 04:53

Tu aukro kartu mas vedenou zdarma k ekontu... Je to obycejna Style karta.

"Výpověď postačí poslat doporučeně poštou nebo na každé pobočce. Je to v podstatě jen žádost. KK musí být ale splacená celá, aby to mohli na pobočce sepsat."
- posledni zvyraznena veta je blábol roku a predposledni veta je zbytecna a z prvni vety plati jen, ze "vypoved postaci poslat postou nebo vypovedet na pobocce".
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 18. 12. 2016 07:00

Dr.D píše:Jo, to asi budeš mít pravdu, chvíli jsem ten TPIN hledal :-)
Tak díky za radu, příště se budu snažit být rychlejší.


Je možné, že i rychlost hraje roli, ale některým klientům to zjevně nezavedli ani po reklamaci, protože T-PIN zadávám u sebe i ženy stejně rychle a u ženy to vždy hned přepojuje na operátora.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod jujec 18. 12. 2016 10:30

A má žena přístup do kartyonline? Resp. nemá něco někde zablokované? Kamarádce se stalo, že se jednou hlásila právě do té aplikace, nějak to spadlo (chyba serveru) a od té doby jí přestala fungovat "plechová huba". Musela na operátora, nechat se ověřit, přepojit se na automat pro vygenerování nového T a I pinu (byť byly stejné jako před tím) a pak jí to zase fungovalo - operátor zjistil, že je "tam cosi špatně nastavené a zablokované", musel kompletně celý přístup zrušit a zadat znovu.
jujec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod deepman 18. 12. 2016 10:43

Je tu ještě někdo, komu se v kartyonline.rb.cz nezobrazují výpisy? Mne toto zlobí u karty Style (Aukro), před 45 dny reklamováno, 3x urgováno a výpisy stále nikde. Výpisy sice chodí alespoň do mailu, ale ty jsou zaheslované a pochybuji, že si např. za rok budu pamatovat číslo karty, abych zadal správně heslo k pdf.
Během hovoru ale zazněla zajímavá informace, a to že snad na březen/duben 2017 připravují nové internetové rozhraní pro správu karet (což je možná i důvod, proč na mou výše uvedenou reklamaci nereagují). Zde přidám svou čistě spekulativní úvahu: Nebude toto datum souviset s úpravami výše bonusů z plateb KK?
Další pro RB neřešitelný problém se týká kódu pro jejich akci Darkomatnadeluje. Podmínky jsem splnil, kód nikde. Zdůvodnění ze strany RB v nedohledu.
Pokud měl někdo výše uvedené problémy též, podařilo se mu je s RB vyřešit? :D
deepman
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Korzaik 18. 12. 2016 10:52

Kartyonline věčně nefungujou, už několikrát se mi nešlo přihlásit a už se mi i stalo, že nešlo zaplatit kartou online, ač nebyl žádný limit překročen. Občas chodí pozdě SMS z 3D Secure. Z dárkomatu mi taky nic nepřišlo a to měly přijít alespoň 3 kódy, ani jsem neměl náladu to reklamovat.
Ale tohle pokládám Rakousko-Uherské kampeličky za normální.
Výpisy mi nejdou akorát staré u City karty, ale to je mi jedno, mám zálohované.

PS: Slyšel jsem o lidech, co považujou tuhle banku za prémiovou, sám jsem ale nikdy žádného nepotkal, asi nějaké mýty z dob císaře pána.
Korzaik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 18. 12. 2016 11:06

jujec píše:A má žena přístup do kartyonline? ...


Do aplikace se hlásí bez problémů. Operátor vždy mluví o tom, jak to aktivuje. Pak přijde několik nesmyslných mailů a při příštím výběru prémií to zase nefunguje. (Ale takto nějak probíhají všechny "opravy" u RB.)

-- 18. 12. 2016 12:09 --

deepman píše:Je tu ještě někdo, komu se v kartyonline.rb.cz nezobrazují výpisy? ...


Ano, výpisy ke Style jsou další "oprava" se stejným průběhem. Objeví se tam ten onen a další měsíc zase nic. Výpisy z bývalých Citi karet jsou bez problémů.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod taylor729 20. 12. 2016 14:52

Chystal jsem se zrusit kreditku Style (z Aukra), hovor zpet z retencniho s nabidkou 300Kc bonusu za 1000Kc utracenych v nasledujicich 30 dnech od ted + naznak ze odpusteni mesicniho poplatku bude mozne prodlouzit (mel jsem rok od vydani karty zdarma). eKonto Komplet zdarma nenabidnuto.

PS padlo neco o zmene podminek bonusu a ze ta Style muze byt po novym roce vyhodnejsi nez MALL.
Budu to brat jako straseni a nedelat zadny zavery.
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod avathar 20. 12. 2016 15:02

Tu style kartu si rušil přes 800900900?
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod 07Petr 20. 12. 2016 15:07

Já mám týden aktivovanou KK RB Billa a nevidím ji ani v IB, kde jsem si podal "žádost o propojení", ani na kartyonline.rb.cz, a to jsem tam už 2x volal.... technický úsek to řeší. Banda amatérů
Naposledy upravil 07Petr dne 20. 12. 2016 15:07, celkově upraveno 1
07Petr
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků