Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod cz01 10. 11. 2019 08:22

Zatím stejné, jako u Style, tzn. že se bonus automaticky připíše. Ale, od změny pravidel v bonusech se způsob výplaty sjednotí pro všechny karty a to výběrem z IB po 250 Kč, což je dle mého názoru zhoršení. Takto na to x lidí zapomene a po roce jím to začne propadat a banka ušetří.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod e-ossobne 10. 11. 2019 09:05

Dik, pokud dojde ke sjednoceni, tak bych videl moznou vyhodu v moznosti predplaceni pausalu z bonusu levneji, jako to ma RB Mall, napr. u RB Style budu muset zacit platit pausal, kdyz jsem presel z eKonta Komplet na Premiovy ucet.
e-ossobne
Návštěvník

Odeslat příspěvekod xls 10. 11. 2019 10:12

Tak snížení prahu pro čerpání z 500 na 250 bych u Life považoval za dost příjemný krok, mně toho aspoň méně propadne. Mám bohužel na dost měsíců předplaceno, po uplynutí to stejně zruším.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod cz01 10. 11. 2019 11:47

U ne RB kk je zo zlepšení to ano, ale pro Style a Deluxe je to naopak zhoršení. Předplatit si Style zatím nepůjde.

Z průvodního dopisu:
Rozšiřujeme možnosti čerpání odměn u karet STYLE, DELUXE, LIFE a MALL. Hlavní držitel karty si při každém čerpání bude moci vybrat jednu z následujících možností využití odměn:
■ připsáním částky na kartový účet, ■ připsáním částky na vlastní běžný či spořicí účet u Raiffeisenbank, ■ věnováním nadační společnosti (nadační společnost bude upřesněna), ■ předplacením poplatku za správu karty (zatím pouze u karet LIFE a MALL). Čerpání bude možné v celých násobcích 250 Kč. Upravujeme způsob čerpání a dobu platnosti odměn u karet STYLE, DELUXE, LIFE a MALL. Odměny bude možné kdykoliv pohodlně čerpat prostřednictvím moderních digitálních nástrojů - internetového nebo mobilního bankovnictví. Možnost čerpání prostřednictvím telefonních bankéřů a automatického hlasového systému bude na konci listopadu ukončena. Doba platnosti získaných odměn je 12 měsíců od data získání, po jejím uplynutí nevyčerpané odměny zanikají.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod xls 10. 11. 2019 12:06

Jo, to propadávání je takový typický proklientský způsob ze strany RB. Prostě banka inspirovaná klienty. Asi mají pro tyhle potřeby nějakou speciální skupinu klientů-zlodějů.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod DrumSession 11. 11. 2019 14:28

RB KK Mall pro nováčky do 30.11. s vyšším bonusem 2500 Kč.
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alfas123 11. 11. 2019 18:09

Niekto má kartu O2?
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Thom 11. 11. 2019 22:59

Já jo, proč?
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod lubik2 12. 11. 2019 00:38

xls píše:Jo, to propadávání je takový typický proklientský způsob ze strany RB.
Citi kreditní karty to měly taky ... opruz s čerpáním bonusů. Online to většinou nešlo a muselo se to čerpat telefonicky. Prostě hledají, jak na tom vydělat co nejvíce.
lubik2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod alfas123 12. 11. 2019 05:28

Thom píše:Já jo, proč?

Jak si spokojny? Je tam nejaky chytak, nieco, na co si treba dat pozor?
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Thom 12. 11. 2019 09:09

Na té kartě mě štve hlavně to, že neumí Google Pay. Sice už to jde přes Curve, ale je to taknějak drbání levou rukou za pravým uchem. Ta appka RaiPay je dost nespolehlivá.

Jinak mně se vyplatí, platím tím faktury za O2 i našim, takže dosáhnu na max. vratku už při 10 tis. útraty. Poplatek není nejnižší, ale 500 - 89 je solidní "cashback" a ty služby od O2 bychom brali stejně. Pozitivní je, že to nemusíš čerpat jako prémie, ten cashback (či bonus) naskočí každý měsíc automaticky. V ceně poplatku je pojištění (např. prodloužená záruka na elektro či ztrátu dokladů apod.), ale zatím nevyužito.
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod alfas123 12. 11. 2019 10:01

S tou Curve sa už vraj nepočítajú obraty do bonusu, ani revolut.
Mňa zaujal poplatok odpusteny na na 6m a bonus 1000Kc. A samozrejme -500 z vyúčtovanie.
Súhlasím, RaiPay vyzerá ako joke, skúsim, keď tak budem nosiť kartu.
Ja si tiež vravím, že vratka 5% (500 z 10k) je slušná.

Prosím Ťa, ako presne funguje to vracanie? o2 spraví inkaso, potom vrátia 500 na konci mesiaca podľa obratu z daného mesiaca?
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lafayette16 12. 11. 2019 10:12

Jak se dá získat obrat 10 tisíc na té kartě O2?
To musí být tak pro 10 lidí, ne? Nebo to jsou nějaké speciální drahé služby?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 12. 11. 2019 10:29

O2 kartou muzes platit cokoliv, mesicni utrata 10k za bezny vydaje (jidlo, benzin, ...) asi neni problem, podle obratu pak mas slevu na O2 vyuctovani

https://www.rb.cz/osobni/kreditni-karty ... i-karta-o2

https://www.o2.cz/osobni/o2-rb-karta/
hopo.hopo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lafayette16 12. 11. 2019 10:42

Jo takhle, to není ůtrata jen u O2.
A jaká je maximální sleva na fakturu 02? Těch 500?

Čili při obratu 10.000 mi dají slevu na moji fakturu od O2 pět set korun?

-- 12. 11. 2019 11:44 --

Tak koukám na podmínky a je to úplně jinak. Kde tam vidíte těch 5%?
Lafayette16
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků