Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod mojmax 28. 3. 2020 19:56

Obávám se právě, že pokud tomu nerozumíš, radši bych se sázkovkám vyhnul, pokud nechceš mít oči pro pláč. :-)
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 28. 3. 2020 22:48

Přesně tak, kdo kurzovému sázení nebo obecněji sportu moc nerozumí, ten ať se tomu vyhne. V žádném případě tam není možné peníze "nalít" a následně bez sázky vybrat (to by bylo v závislosti na konkrétní sázkové kanceláři buď zatíženo poplatkem výrazně převyšujícím bonus kreditky, nebo by to bylo důvodem k výpovědi smlouvy). Celý objem vkladu musí projít sázkami a až výhru ze sázek lze bezplatně převodem vybrat.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod Thom 29. 3. 2020 16:13

jan.za píše:
mojmax píše:Dnes jsem byl velice mile překvapen rychlostí připsání splátky na KK Mall. Zadal jsem z Airbank okamžitou platbu a během (zřejmě) hodinky už byla platba na KK připsaná a zaúčtovaná.

RB dela zauctovani na kreditkach v davkach, kazdou hodinu. Je fajn, ze i sberny ucet je napojeny na okamzite platby....

Ale o víkendu asi, ne, což? Poslal jsem v poledne okamžitou z Air (za tu jejich trapnou korunu :roll: ) a splátka KK Mall ještě není připsána. Celkem bych potřeboval něco online zaplatit :hm
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod alfas123 29. 3. 2020 16:29

Na RB sa v tomto neda spolahnut. Navyse cez vikend radi udrzuju systemy...
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod meme1255 29. 3. 2020 16:36

Co vím, RB připisuje splátky KK v pracovní dny mezi 7-19 (včetně) každou celou hodinu.
meme1255
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 3. 2020 17:13

Mě se okamžitá platba z ČSOB na Mall kartu z minulé soboty připsala až v pondělí.
anonymni

Odeslat příspěvekod retron 29. 3. 2020 17:37

RB připisuje pouze v pracovní den jak psal meme výše do 19 hodin. Disponibilní zůstatek se aktualizuje kdykoliv během hodiny, někdy chvíli po celé, po 20. nebo po 40. minutě. Obvykle je to do hodiny od připsání na sběrný účet, ale v den generování výpisu je to taky klidně hodin 5.
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xls 4. 4. 2020 09:18

Pokud jste ještě všichni nezrušili kreditky - já zatím ne, protože ji mám bohužel někdy do srpna předplacenou - tak mně se v IB objevila nabídka prémie 1000,- Kč za založení chytrého účtu.

Je to prakticky bez podmínek, vyplacení prémie de facto max. do 2 měsíců asi jako prémie na tu KK. Účet otevřen a aktivován během pár minut, není potřeba nic skenovat nebo dokládat. Pro bezplatné vedení účtu to je také výjimečně bez opiček. Jediný zádržel byl, že to s adblokerem neukazuje podmínky a další odkazy, tj. je potřeba vypnout.

Takže třeba se to někomu bude hodit. Na pobočku pak budu muset stejně kvůli rušení té kreditky, tak to zmáknu najednou.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod suram 4. 4. 2020 09:21

Koukám tedy jen do Smartbanky, ale žádná nabídka. Kreditky tam mám teď 4. Ale ty jsi asi neměl žádný BÚ?
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 4. 4. 2020 09:58

Ne, neměl, bránil jsem se tomu zuby-nehty.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod mojmax 4. 4. 2020 10:14

Je to v IB, nikoliv SB, pozor na to. Nabídku tam taky mám, podmínku tam ale vidím, je nutno udělat tři odchozí transakce a součet příchozích plateb 15000 Kč, což se dá v pohodě splnit. Taky to asi založím.

Obrázek
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 4. 4. 2020 10:18

čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mojmax 4. 4. 2020 10:45

Asi jo, jenom přímo přes RB se nemusíš prudit s telefonem a založíš to za 5 minut přes IB.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod Heavy71 4. 4. 2020 19:26

mojmax píše:Je to v IB, nikoliv SB, pozor na to. Nabídku tam taky mám, podmínku tam ale vidím, je nutno udělat tři odchozí transakce a součet příchozích plateb 15000 Kč, což se dá v pohodě splnit. Taky to asi založím.

Obrázek

Ten screen jsi pořídil kde? V oficiálních podmínkách té akce se totiž o třech transakcích a platbě 15tis. nepíše nic.
Heavy71
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mojmax 4. 4. 2020 20:44

Ten jsem pořídil po kliknutí na odkaz na první stránce v internetbankingu.
mojmax
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků