Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod čulibrk 15. 10. 2019 09:26

Tak jsem žádal o nálepku o KK Billa, na pobočce mi mladá holka řekla, že ji nevydávají, tak jsem jí oponoval, že je plete, že se ještě vydává. Volala na HelpDesk, tam ji potvrdili (pustila to nahlas), že se nálepka nevydává. Ještě ve dveřích volám na infolinku RB, tam mi řekli, že se vydává. Vrací se na přepážku, pustím mobil nahlas dané pracovnici. Tak si zavolá další 2 pracovnice a řeší to. Pa přijde vedoucí pobočky a potvrzuje, že se stále vydává. Pověří moji jinou starou bankéřku, ať to se mnou sepíše. Ta se přizná, že vůbec neví jak, tak to se mnou sepsala vedoucí pobočky. ........ nepřívětivější banka roku, v 02/2020 již beze mě. :-)
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ROlda78 15. 10. 2019 11:22

to jistě lze, ale pochybuju že bez poplatku
ale naopak jsem přemýšlel, zda nelze přejit na Prémiový účet zažádat hned o KK DeLuxe a po Novém roce žádat o Prémiovou KK (vycházím z toho, že k účtu od 1.1. je tato KK zdarma a cenové zvýhodnění před konce roku zůstávají v platnosti, tedy zdarma DeLuxe). Ale praxe bude asi jiná..
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cz01 15. 10. 2019 11:45

Praxe bude určitě jiná, pouze jedna kk bude vedena zdarma. Já to udělal tak, že jsem si Komplet nechal se Style zdarma (čekám, až si dohrajou s nastavením Prémiového účtu po novém roce) a udělal si vedle druhý BÚ Prémiový a doma si pak přes net zažádal o kk Deluxe. Jelikož už mám Mall, Style, tak se mi nechtělo zdržovat zadávání Deluxe při zřizování účtu. KK Deluxe mám už doma, už jen čekám, zda bude správně spárována s Prémiovým účtem, případně bude reklamace.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ROlda78 15. 10. 2019 11:58

udělal si vedle druhý BÚ Prémiový
jako na někoho druhého?
nebo jako firemní?
nebo lze mít další účet na fyz. osobu?
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cz01 15. 10. 2019 12:01

Na sebe druhý BÚ, jako na fyzickou osobu. Takže mám Komplet, Prémiový a jeden firemní kvůli vedení BÚ Komplet zdarma, tzn tři účty na sebe.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod xls 15. 10. 2019 12:32

Se divím, že máte tu trpělivost se s Rb vůbec dál zabývat.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod cz01 15. 10. 2019 12:42

Spíš na normální platby RB kk nejsou špatné a v podstatě splněním podmínek účtu ji mám zdarma s nějakou jistotou, že se o kk nemusím starat v tom smyslu za jakých podmínek bude zdarma. Aktuálně primárně používám KK Business od Monety, která je také zdarma a má 1% neomezených bonusů.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod xls 15. 10. 2019 13:24

Za bonusy se něco zkousnout dá, ale ty prakticky zrušili a zabývat se plněním nějakých divokých podmínek, jen abych bance neplatil, pro mě ztrácí smysl. Nic - každý strůjce svýho štěstí.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod cz01 17. 10. 2019 13:56

Nové výluky ke KK už jsou na světě, seznam MCC kódů se značně rozšířil a hlavně je tam slovo "zejména MCC xxx", takže si myslím, že od platnosti nových pravidel v listopadu nepůjdou ani služby, které nejsou v seznamu.

Odměny nejsou poskytovány za následující kartové transakce:
platby finančním institucím – jedná se zejména o dobíjení předplacených karet, elektronických peněženek, virtuálních účtů
a podobně (zejména transakce s MCC 6012 dle platných seznamů Mastercard a Visa),

 převody z karty na kartu (zejména transakce s MCC 4829 známé pod marketingovým názvem Mastercard MoneySend, Visa Direct a obdobné),
platby platebními kartami a aplikacemi jiných institucí – například Curve, Revolut, Richee, Twisto, Seznam peněženka a obdobné (zejména transakce s MCC 6540, 7399, 8999),
platby u obchodníka Česká pošta (zejména transakce s MCC 9402),
 Inkasa za O2 služby (s výjimkou Odměn u kreditní kartyO2 RB Karta),
 kreditní transakce,
 Bezhotovostní převody na vrub Kartového účtu,
 Hotovostní transakce kartou,
 převod zůstatku na jinou kreditní kartu,
 jakékoliv kartové transakce v případě, že nastal případ porušení Smlouvy nebo Závažná skutečnost,
 splátky ve splátkových programech,
 splátky na Kartový účet,
 poplatky,
 úroky
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jenda_s 17. 10. 2019 15:15

filtrování plateb Curve přeci přes MCC nepůjde, když Curve předává na podkladovou kartu původní MCC. Takže tam bude muset být ještě nějaký jiný filtr...
jenda_s
Nadšenec

Odeslat příspěvekod myšpulín 17. 10. 2019 20:26

e.osobne píše:Co maji stale s tim Richee?

Asi jim vadí, když si do Richee přidáš jejich účet, já ho už z Richee smazal, stejně to moc nefungovalo.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod dalich 17. 10. 2019 21:26

jenda_s píše:filtrování plateb Curve přeci přes MCC nepůjde, když Curve předává na podkladovou kartu původní MCC. Takže tam bude muset být ještě nějaký jiný filtr...

Flitr je např. "*CRV*Ceska posta, Jindriska, Praha, CZ" :mrgreen:
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod wit.cz 18. 10. 2019 21:55

Výluky na úrovni pojišťoven...
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glock69 19. 10. 2019 07:36

Výborná banka. Kartu mám pár měsíců zrušenou a stále mi do e-mailu chodí upozornění, že mám nový výpis ke kartě. IB mám stále přístupné, ale jelikož nemám žádný produkt (dle sdělení bankéře měli mé kontaktní údaje smazat, což evidentně neudělali), tak žádný výpis v IB nenajdu, jen nabídku produktů, o které si mohu požádat.
Tak kdo zneužívá moji zrušenou kreditku? Banka to řeší...
glock69
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod suram 19. 10. 2019 08:27

RB mi vždy poslala rovnou výpis v emailu, žádné upozornění.
suram
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků