Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod SVitara 25. 1. 2019 17:00

Az v den vypisu a minimalni castka je 500.
SVitara
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vpe 25. 1. 2019 19:08

Pokud si ve vypovedi tak na poslednim vypisu uz zadne premie necekej. Pokud se nepletu. Ty musis vybrat pred podanim vypovedi.
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SVitara 25. 1. 2019 19:39

Tak.
SVitara
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Korzaik 27. 1. 2019 18:27

Je to tak.
Korzaik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod horva 4. 2. 2019 10:47

Když mám KK Style zřízenou přes Aukro, a už jsem vyčerpal 4 bonusy za nákupy,
mohu ji zrušit aniž by po mně chtěli bonusy vracet? V podmínkách jsem o tom zmínku nenašel.
U KK Mall to v podmínkách je vyloženě napsáno.
horva
Návštěvník

Odeslat příspěvekod čulibrk 4. 2. 2019 16:10

Njn, super akce na https://kreditka.aukro.cz/, škoda že mám jiné KK RB. Kdysi jsem ji využil. Vedení KK Style 6 měsíců zdarma a po 6 měsících lze zrušit bez sankcí.

Jasně tam píšou:
V případě ukončení smlouvy o STYLE kreditní kartě během 6 měsíců od vydání karty má Aukro.cz nárok na vrácení poskytnutého bonusu.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ROlda78 4. 2. 2019 16:34

jen pro info.. KK Style je taky MC World?
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 4. 2. 2019 16:41

Ano, RB Style je MC World.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod hannys85 4. 2. 2019 22:04

Já už využil kdysi 2x bonus na mall KK a 1x na aukro style KK. Dívám se však do historie a přítelkyně měla jen mall kartu. Netušíte jestli tato podmínka
" Z Akce jsou vyloučeni zaměstnanci Banky a klienti Banky či bývalí Klienti banky, jejichž
smlouva o kreditní kartě vydané Bankou byla ukončena v období 12 měsíců před začátkem marketingové akce."
spadá na všechny kreditní karty RB anebo zde konkrétně se jedná jen o tu verzi Style a bonus by tím pádem mohli přítelkyni přiznat, když Style kartu nikdy neměla ?
Nemáte někdo třeba s tímto zkušenost ?

Díky
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Vasek06 4. 2. 2019 22:28

To by mě ted taky zajímalo, ale když bylo něco podobného dříve - ptal jsem se na to - a bylo to obecne - jakoukoliv KK.
Vasek06
Nadšenec

Odeslat příspěvekod rd261 5. 2. 2019 06:19

Já jsem měl KK style už 2x, s 12 měsíční pauzou mezi nimi. Ale u té druhé mi bonusy začaly vyplácet až po reklamaci.
rd261
Návštěvník

Odeslat příspěvekod horva 5. 2. 2019 08:06

Lze zrušit KK, tak že odmítnu nové obchodní podmínky? V emailu co posílali v lednu mají napsáno, že změny mohu odmítnout a smlouvu vypovědět i v internetovém bankovnictvi. Ale žádnou takovou volbu jsem v IB nenašel.
horva
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vpe 5. 2. 2019 12:14

Posli presnou citaci, kde co psali.
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod horva 5. 2. 2019 13:55

Emailem přišlo toto:
" Děkujeme Vám, že využíváte naši kreditní kartu. Dovolujeme si Vás informovat, že dne 1. 4. 2019 dochází k úpravám Obchodních podmínek pro vydávání a používání kreditních karet. Hlavním důvodem je např. změna ve způsobu distribuce PIN, který nově najdete v internetovém bankovnictví stejně jako výpisy, upřesnění některých definic služeb jako je např. Kredit info, a další. Ke změnám ceníku banky k témuž datu nedochází.
...
Jsme povinni Vás informovat, že navržené změny můžete písemně odmítnout do 1. 4. 2019, jinak se poté stanou pro nás navzájem závaznými. Pokud se rozhodnete změny odmítnout, můžete smlouvu, které se tyto změny týkají, vypovědět v na našich pobočkách, v internetovém bankovnictví, nebo písemně. Výpověď smlouvy je v takovém případě bezplatná a účinná doručením Raiffeisenbank a.s. "

Zaujala mě ta možnost vypovědět v internetovém bankovnictví.
horva
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mareka 8. 2. 2019 10:30

hannys85 píše:Já už využil kdysi 2x bonus na mall KK a 1x na aukro style KK. Dívám se však do historie a přítelkyně měla jen mall kartu. Netušíte jestli tato podmínka
" Z Akce jsou vyloučeni zaměstnanci Banky a klienti Banky či bývalí Klienti banky, jejichž
smlouva o kreditní kartě vydané Bankou byla ukončena v období 12 měsíců před začátkem marketingové akce."
spadá na všechny kreditní karty RB anebo zde konkrétně se jedná jen o tu verzi Style a bonus by tím pádem mohli přítelkyni přiznat, když Style kartu nikdy neměla ?
Nemáte někdo třeba s tímto zkušenost ?

Díky



Mám kreditku Mall, požádal jsem i o tuto Aukro kreditní kartu.
Karta byla schválena, zda skutečně dostanu bonus (když už mám jinou kreditku) prověří prvá Aukro platba (ale očekávám, že nedostanu nic).
mareka
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků