Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Havers 2. 10. 2016 16:29

cipisekcz píše:sms chodi okamzite i po platbe 8,-Kc v Bille,ale jsou nespolehlive.Uz nekolikrat mi neprisla vubec.Naposled,kdyz jsem platil v KFC,C&A obchode a 30.9 v Kauflandu tu nemam doted v zauctovanych transakcich.


Třeba při offline transakci SMS samozřejmě nepřijde.
Havers
Diskutér

Odeslat příspěvekod Taki 3. 10. 2016 07:15

To mě chodí jinčí smsky:
Obrázek
Posílal jsem tam splátku 49.050 Kč.
První sms dorazila 29.9.
Druhá sms dorazila 30.9.
Napřed jsem si říkal - hmm, fajn, nějaká akce, že po zaplacení splátky pošlou stejnou výši částky na úvěrový účet :D
Ne, vážně - chvíli jsem si myslel, že jsem to tam snad opravdu poslal dvakrát.
Ale když jsem to pak zkontroloval v IB, tak tam je zůstatek stále těch 79.904,20.
Vítejte v RB :tleskani
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Korzaik 3. 10. 2016 09:20

Hele, u mě to samý, taky jsem myslel, že jsem to tam omylem poslal dvakrát, ale pak mi to v IB vystornovali. Každopádně se jim v systému opravdu přičetlo dvakrát.
Korzaik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Cmmm 3. 10. 2016 15:46

Asi jsem podmozkovanej, ale já jsem nenašel, jak vypnout zasílání SMS. Taky mně to dost štve, když zaplatím kartou, tak než odejdu od pokladny už mi řve telefon...
Můžete mi někdo poradit, kde se to konfiguruje? Účet na kartyonline.rb.cz mám, migrován začátkem září.
Díky.
Cmmm
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Franklin 3. 10. 2016 15:47

Přes živého operátora.
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod .357 3. 10. 2016 16:16

Jak se tu už psalo, tak před migrací karty to automaticky spojovalo téměř okamžitě s živým operátorem, ale teď jen na plechovou hubu s tím, že na přepojení na operátora jsem čekal přes dvacet minut (volal jsem jen dvakrát...).
.357
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 3. 10. 2016 18:41

Tak hlavně tam není volba spojit s operátorem a na operátora to člověka hodí zřejmě až po trojím zopakování nabídky plechové huby.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod osobne2 3. 10. 2016 18:54

Spojeni s operatorem tam je volba 3 z hlavni nabidky a nevybrani zadne podnabidky, pak to automaticky prepojuje na operatora.
800900900 t-pin#3 a cekat
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod Cmmm 3. 10. 2016 18:57

Díky všem. To nevypadá moc nadějně. 8-O Ale v týdnu půjdu kolem pobočky Rajfky, tak to zkusím tam. Třeba to půjde. V nejhorším telefon. Díky...
Cmmm
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 3. 10. 2016 19:05

osobne2 píše:Spojeni s operatorem tam je volba 3 z hlavni nabidky a nevybrani zadne podnabidky, pak to automaticky prepojuje na operatora.
800900900 t-pin#3 a cekat


Ano, na nevybrání jsem byl zvyklej. Ale teď myslím, že volbu 3 - operátor jsem tam neměl, poslechl jsem si úvodní nabídku 2x, něco jsem pak odmáčkl v naději, že v dalším menu bude operátor, zase nic, až když jsem si vyslechl další nabídku 3x, přepojilo mne to na operátora.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod milanBrno 3. 10. 2016 20:43

Staci nezadavat t-pin a prepoji Vas to primo na ziveho operatora.
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 4. 10. 2016 04:44

Jj, to jsem pak taky pochopil. :-)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod radecekh 4. 10. 2016 07:49

Tak jsem dostal první výpis v designu RB a hned jsem se zděsil. Za tohle by dostalo dítě na střední a možná i na základní škole v informatice pětku.
V RB nepochopili, že podtržené písmo se nepoužívá, že za tečkou (i v datu) se píše mezera, že x% a x % jsou dva různé pojmy, že když chci obarvovat řádky ob jeden, že musím začít bílým, když mám záhlaví šedé atd. Taky jsem nepochopil, proč v první části účtují v Kč, v dalších pak v CZK.

A navíc na výpise vyloženě lžou, když tvrdí, že 2 % měsíčně = 23,99 % ročně. Předpokládám, že správně bude ta roční sazba, takže měsíční je 1,808 %.
radecekh
Diskutér

Odeslat příspěvekod Taki 4. 10. 2016 08:23

Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xls 4. 10. 2016 08:49

2 radecekh:
Zvykej si. Teď je nová doba a chtít po vysokoškolácích vychovaných na smskách, aby znali nebo dodržovali zásady pravopisu a typografie je vcelku zbytečný, z hlediska jazyka je naprostá většina pologramotná. Buď rád, že tam máš aspoň čárky a háčky.
xls
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků