Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod MiASX 28. 3. 2019 19:36

Ja mam take tri kreditky.
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod retron 28. 3. 2019 20:05

bonus platí pouze pro neklienty RB nebo pokud už kartu měli?
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PULPANM 28. 3. 2019 20:07

jo je to v podmínkách

Nabídka vstupního bonusu platí pouze pro první nově vydanou MALL.cz kreditní kartu, o kterou klient požádal prostřednictvím této stránky. Z akce jsou vyloučeni zaměstnanci banky, stávající klienti banky či bývalí klienti banky, jejichž smlouva o bankovním produktu byla ukončena v období 12 měsíců před podáním žádosti.
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 28. 3. 2019 20:39

jo to jsem četl, ale je to napsané dost nesmyslně a že to neplatí pro stávající klienty je nějaké novum
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PULPANM 28. 3. 2019 20:43

tak to nevím, napsal jsem do RB ať tu schválenou kartu zruší, že jsem ji chtěl kvůli bonusu a k 2 RB kartám 3. nepotřebuji tak uvidím, co odepíší
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod Dr.D 28. 3. 2019 21:09

Já si tedy Mall pořizoval až po Life a bonus jsem dostal...
Dr.D
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PULPANM 28. 3. 2019 21:19

Hm, tak uvidím, co mi napíší z RB infolinky na to moje storno MALL karty z důvodu nulového nároku na bonus 2000 Kč ale v podmínkách, které jsem výše zkopíroval, je to tak uvedeno a já jsem klient RB
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zedna1 28. 3. 2019 21:54

Driv byly podminky volnejsi a slo ziskat bonus za zalozeni MALL i vickrat, pozdeji ale pritvrdili a ty podminky upravili do soucasne striktnejsi podoby.
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 28. 3. 2019 22:12

Mall kartu mám od listopadu 2018 a už tehdy platil Mall bonus 2000 Kč jen pro aspoň rok neklienty a jen jednou za život klienta (na první vydanou Mall), nic nového. Třeba ti ale výjimku pod hrozbou storna žádosti udělají :).
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod Dr.D 28. 3. 2019 22:15

Aha, měl jsem pocit, že mám Mall "chvíli" a teď jsem se díval, že to byl srpen 2017 :-)
Dr.D
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lafayette16 11. 4. 2019 14:55

Není mi to úplně jasné - mám novou Mallkartu od Raiffeisen, měl jsem původně (kdysi) Mallkartu od Citibank, ale tam jsem neměl ten bonus na nákup v Mall.cz (nebo jsem ho nevyužil jenom?).
Čili určitě minimálně rok Mallkartu nemám, ale mám Life kartu od RB.

Znamená to, že na bonus na nákup v Mall.cz nárok nemám, že?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 11. 4. 2019 16:49

No řekl bych, že by tam nárok spíše měl být. Resp. bylo běžné poukazy získat od obou institucí.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 11. 4. 2019 17:12

Podmínky RB se ale od té doby už dávno změnily. Žádné poukazy za zřízení Mall karty na první nákup na Mall už RB nedává docela dlouho. Nově ty až 2000 Kč za první nákup u Mall.cz touto kartou připisuje přímo na účet kreditky, a to za splnění poměrně košatých podmínek, dostupných na webu RB. Mimo jiné bonus platí jen pro první zřízenou Mall kartu. Ale zda se berou v potaz i Mall karty zřízené už v Citi, to těžko říct.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod wit.cz 11. 4. 2019 19:29

Mall karta od Citibank snad není totéž co Mall karta od Raiffeisenbank.. nebál bych se toho.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lafayette16 12. 4. 2019 08:33

Tak jak to můžu nejlépe a nejrychleji ověřit? Jedině nákupem v Mall.cz?
Lafayette16
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků