Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod dr._lukas 8. 3. 2016 15:10

Schvalne to zkusim jeste jednou s vyssim limitem..takto jsem prosel kdysi na style karte..10 nedali, tak jsem za tyden pozadal o dvacet a bez kecu :-) jo a vynechal jsem splatku hypoteky :-D
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 8. 3. 2016 16:19

dr._lukas píše:...jo a vynechal jsem splatku hypoteky

To je chytrý. Na to totiž nemaj šanci přijít. :D
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 3. 2016 18:09

Takže úvěrový podvod :)
anonymni

Odeslat příspěvekod mrhule 8. 3. 2016 18:10

Take jsem vynechal - omylem, přitom hypo mám přímo u RB :-) nicméně, dle informací z infolinky to nevadí, pokud splníte bonitu při scoringu
mrhule
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dr._lukas 8. 3. 2016 22:39

Tento zaznam meli uz davno v systemu pul roku predtim i v puvodni zadosti..A protoze vsichni jiste znaji postup banky pri schvalovani karty, tak jsem tento udaj na pobocce doplnil...
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod filas81 9. 3. 2016 09:53

Tak mám starou Citi Mall a ted mi psali z RB, že mi schválili i RB Mall a mám čekat kurýra, tak to asi bude fungovat :)
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod avathar 9. 3. 2016 11:08

Na webu RB.cz jsou nové podmínky od 1.3. nahrazující podmínky citi. Maj tam uvedeno, ze prémie se nepripisujou za transakce provedené v situaci, kdy na kartě je vice prostředků než je úvěrový rámec. Tak já a moje 2000 mallka placeme... je otázka, jestli to bude v praxi fungovat, ještě v únoru jsem dostával prémie i za platby vyšší než je rámec.
Druhou málo mám taky schválenou.
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod osobne2 9. 3. 2016 11:10

avathar píše:Zadost o mallku napodruhé dnes prošla (po dotažení aktivace style).

Tak jsem na tom stejne, opakovana zadost o RB Mall po aktivaci RB Style uz byla uspesna, akorat mi zkrouhli uverovy ramec, chtel jsem 50000 Kc a dali podle toho schvalovaciho emailu pouze 27000 Kc. Radeji bych byl, aby mi zkrouhli uverovy ramec na RB Style, kde mam zbytecne 40000 Kc, stacilo by mi tam jen 13000 Kc. Doufam, ze to pak pujde zmenit.
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 9. 3. 2016 11:14

@ avathar: Ještě v únoru - to bylo patrně před 1.3., že 8-P ?
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 9. 3. 2016 11:17

Co je v té žádosti o RB Mall třeba vyplňovat? Je to takový "standardní" proces jako byl o kreditky přes portál epujcky.cz, nebo něco na způsob Citibank? Tedy hlavně, jestli se tam udáví úvěrové rámce jiných kreditek atd.?

Pokud ano, tak to ani zkoušet nebudu, protože mě nejspíš hned zamítne automat... Pokud to jde ale na schválení, tak by mi možná RB přiklepla kreditku na základě předschválených limitů... Bylo by pak zajímavé mít Citi Mall i RB Mall :-)
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod avathar 9. 3. 2016 11:41

Ano, to co bylo v citi, akorát premalovany do žluta. Limity se uvádějí, já mám aktuálně 160t a 10t prošlo.
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod avathar 9. 3. 2016 11:44

Tomáš Marný píše:@ avathar: Ještě v únoru - to bylo patrně před 1.3., že 8-P ?

Hodně koncem, možná se za účtoval o az po 1.3. Jak tu někdo psal, ze citi z větších plateb prémie nedává, tak jsem držel limit úvěrového ra!mce, ale v únoru jsem to zkusil, a prošlo to. Mam na dvou kartách jen 2000.
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 9. 3. 2016 11:54

zamítnuto i dnes s vyšším limitem :-D .. nevím co chtějí víc, příjem stabilní a nadprůměrný co se týče MS kraje, byt vlastní, bez záznamu v registrech..Ať si narvou své produkty doprdele :-D Tímto jsem s RB a celou tou rakouskou pakáži skončil ;-]
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod franko_cz 9. 3. 2016 12:24

Možná že ještě když trošku zabrečíš tak ti ji pán Z RB znovu protekčně založí.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod Klient ps 9. 3. 2016 12:34

Ne, ne.
Žádost o RB Mall byla 8.3.16 již ve formuláři RB. Potvrzení o nabídce bylo zasláno z adresy epujcka@rb.cz.
Limity konťáků a kreditek se vyplňovaly.
Klient ps
Poslední varování

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků